Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Nurullah KILIÇ
    Muhendis
     Hyosung GV 250
     İstanbul - Eyüp (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    3
    Beğenilmiş
    7

Muayeneye girdiğinde tribe düşüp yanmayan lamba

Cuma günü gecikmiş olan muayenimi yaptırmak için saat 16:00 da Kızıltoprak Tüvtürk'den randevu aldım. Gitmeden önce herşeyi kontrol ettim arka frene basıyorum stop yanıyor, ön fren yanıyo, sinyaller tamam, kıs far tamam, uzun far tamam e frenlerimde sağlıklı zaten başka birşeye bakmıyorlar. Çıktım yola gittim soktum muayeneye keyifle yaktım sigaramı bekliyorum çıkmasını ufaktanda göz ucuyla bakıyorum ne oluyo bitiyo muayene yapan arkadaş arka frene basıyo stop yanıyo önü sıkıyo yanmıyo tüm keyfim kaçtı sigaranın dumanı içimde kaldı, dedim imkansız gittim yanına dedim sen sıkamıyosun bence ben bi deniyeyim ne yaptıysam yok önce fren koluna parkmalarımla ufak ufak vurdum sonra avuç içi sonra tekme tokat yine yok adam üzgünce yapılacak bişey yok dedi muayene bitti kaldık muayeneden. Sonra çıkardım motorumu bu sefer dedim bi efkar sigarası içeyim o sırada da bir daha deneyeyim dedim bu sefer bastım yandı dedim yanlış gördüm herhalde 1 2 3 .. her seferinde yandı. Hemen gittim dedim yanıyo aynı gün şeedelim hemen yeniden randevu almam gerekiyormuş aradım tüvtürk'ü en erken randevu 2 mayısa yeniden randevu aldım. Acaba motorumu satsam mı arkadaşlar ne dersiniz ? Ben ona kıyamazken onun benimle derdi ne acaba
    acryvz (29.Nisan.2017), alibaba07 (29.Nisan.2017), CELİL (29.Nisan.2017), centaur (29.Nisan.2017), FouL (29.Nisan.2017), Mustafa B. (29.Nisan.2017) Bunu beğendi.

Mustafa B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mustafa BULU
    Bilişim
     Regal Raptor DD-150 E2
     Kayseri
    Beğenmiş
    122
    Beğenilmiş
    153
    Ona küçük beyaz baskılar yap bence, yolda giderken uslu dur bana laf getirme de ve muayeneye tekrar girmeden önce, bak uslu dur evde dayak delisi ederim seni de küçükken bende işe yarardı, annem hala arada kullanır bu cümleleri hiç arıza çıkarmam..

---------------------------------------

Motorcu çocuk değil, Motosikletli Beyefendi diyecekler 😎
    acryvz (29.Nisan.2017), alibaba07 (29.Nisan.2017), CELİL (29.Nisan.2017), Kılıç (29.Nisan.2017) Bunu beğendi.
    --------------------------

Motorcu çocuk değil, Motosikletli Beyefendi diyecekler 😎

Ali Alp
    özel güvenlik
     Hyosung GV 250
     Antalya
    Beğenmiş
    4,161
    Beğenilmiş
    1,148
    Bahtsizlikta yeni boyutlar açmışsin. Geçmiş olsun çok sinir bozucu bir durum.

Bazen bu makineler elektronik aletler yapıyor böyle. Arizalaniyor servise goturuyorsun serviste adam bakıyor bu sağlam diyor o An çalışıyor makine.

Tam acil ihtiyacının olduğu önemli bir durum oluyor sendeki gibi o An hata yapmaması lazım. Normalde çalışan şey bozuluyor.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Kılıç (29.Nisan.2017) Bunu beğendi.

İlker KENAR
    EmekLi Devlet Mağduru
     DD-250-e-10 Spyder
     ESKİŞEHİR
    Beğenmiş
    6,782
    Beğenilmiş
    3,487
    Bazen şer sandığımız şeyler hayra vesile olabiliyor.. İnsan yaşamı o kadar komplike ki , o an sorunsuz geçseydin belki 1 km ileride hayatından olacaktın, daha büyük bir felaket ile karşılaşacaktın. Bazen hayır vardır dostum bazen ise muhakkak bir işaret.. Bi kaç küçük çocuk bul ve hemen sadaka ver Az sadaka çok belayı def eder..
    alibaba07 (30.Nisan.2017), Kılıç (29.Nisan.2017) Bunu beğendi.

Nurullah KILIÇ
    Muhendis
     Hyosung GV 250
     İstanbul - Eyüp (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    3
    Beğenilmiş
    7
    Bakalim tehditler sadakalar 2 mayısta ise yarayacak mi :D

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)