Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

TUĞBERK TARI
    öğrenci
     yok
     zonguldak
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

125cc choper tavsiye edermisiniz a1 ehliyeti yeni alacam

MOTORA YENİ BAŞLICAM ABİLERİM ABLALARIM CHOPPER CURUSİER TARZI MOTORLARI SEVİYORUM BANA MOTOR ÖNEREBİLİRMİSİNİZ AKLIMDA BU VAR BİTEK BEN BUNU BUABİLDİM SİZCE ALMALIMIYIM
    REGAL RAPTOR DD125E 2011 MODEL 16.000 KMDE 3900 SİZCE ALMALIMIYIM

İlker KENAR
    EmekLi Devlet Mağduru
     DD-250-e-10 Spyder
     ESKİŞEHİR
    Beğenmiş
    6,782
    Beğenilmiş
    3,487
    Merhaba Tuğberk;

Forum kuralları gereği yeni arkadaşlarımızın öncelikle ''Tanışma'' başlığı (Forum / Raptorriders FanClub / Tanışma) altında kendini tanıtması gerekmektedir. Bu hem seni tanımamıza hem de sana daha iyi yardımcı olabilmemize sebep olabilecek önemli bir kuraldır.

Soruna gelecek olursak 125 cc regallerle ilgili pek çok sıkıntı var. İster 125 cc olsun ister 250 cc yada marka model farketmez sadece bir ilandan ve iki-üç resimden yorum yapmamız havada kalacak birşey olur. Niyetliysen gidip görmen iyi bir ustaya göstermen ve kararını ona göre vermen lazım..
    CELİL (30.Nisan.2017) Bunu beğendi.

gorkemYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Görkem Yılmaz
    Öğrenci
     Regal Raptor DD125-E
     Antalya
    Beğenmiş
    23
    Beğenilmiş
    411
    Alıntı Tarı67_offical Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    MOTORA YENİ BAŞLICAM ABİLERİM ABLALARIM CHOPPER CURUSİER TARZI MOTORLARI SEVİYORUM BANA MOTOR ÖNEREBİLİRMİSİNİZ AKLIMDA BU VAR BİTEK BEN BUNU BUABİLDİM SİZCE ALMALIMIYIM
    REGAL RAPTOR DD125E 2011 MODEL 16.000 KMDE 3900 SİZCE ALMALIMIYIM
    Merhaba ben de regal raptor dd-125 kullanicisiyim. Motorum 2008 model. Birkac sorunu var suan fakat eski model regal raptorlar yenilere gore benim fikrimce daha kaliteli özellikle klasik modellerde.
    Bence regalin 125 cc si alinabilir cunku 125 cc lik baska bir chopper yok diyebiliyorum mondial kt125 ler var ama onlarda pek choppera benzemiyor. Baslangic motoru olarakda kullanimi rahat. Bu arada 125 cc olmasina ragmen atik bir motor, top speed tabiki biraz dusuk ama ivmelenmesi fena sayilmaz.Tabiki en onemli konu temiz bir 2.el bulmak umarim kisa zamanda guzel bir makina bulup aramiza katilirsin.Aklina takilan seyler olursa elimden geldigince yanitlamaya calisirim

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    CELİL (30.Nisan.2017) Bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)