Arkadaşlar her sene olduğu gibi bu senede 19 Mayıs bağdat caddesi sürüş kortejine Katılacağız bu önemli organizasyona tüm klupler, motorcular katılım yapacak bizde eksiksiz hep birlikte orada olalım

19 Mayıs 1919 Ulusal Kurtuluş Savaşımızın başladığı gündür. Bugün aynı zamanda Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'mızdır.
Bunun nedeni Atatürk’ün bir söyleşi sırasında: "Ben 19 Mayıs'ta doğdum" demiş olmasıdır.

” Gençler, Cesaretimizi güçlendiren ve sürdüren sizlersiniz. Siz, almakta olduğunuz terbiye ve kültür ile, insanlık değerinin, vatan sevgisinin en değerli örneği olacaksınız. Ey yükselen yeni nesil, gelecek sizindir. Cumhuriyeti biz kurduk; onu yükseltecek ve sürdürecek sizsiniz… Benim naciz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır, ancak Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır.”

Mustafa Kemal ATATÜRK

KURTULUŞ SAVAŞI'NDA CANLARINI VATANI İÇİN VEREN VE BUGÜNLERİ GÖRMEMİZİ SAĞLAYAN ŞEHİTLERİMİZ ANISINA RESMİ BAYRAMLARDA SÜRÜŞ ROTAMIZ EDİRNEKAPI ŞEHİTLİĞİ'DİR

ULU ÖNDER ATATÜRK'ÜN MİLLETİMİZE HEDİYE ETTİĞİ BAYRAMIMIZI BİZE YAKIŞIR ŞEKİLDE KUTLAMAK İÇİN ;

Türk bayraklarımızla hazır bir şekilde buluşmak üzere.

BÜYÜK KORTEJ İÇİN

Buluşma Yeri : Suadiye Oteli Önü
Buluşma saati: 12.30
Hareket saati: 13.00

Avrupa Yaka Buluşma Yeri : Cennet mahallesi starpet
Hareket saati: 11.00

KATILIM LİSTESİ :

1- idikurt (Alper İdikurt)
2- CELİL (Celil Üstün)
3-
4-
5-