Tüm dostlarımı saygıyla selamlıyorum. İncelemelerim sonucu sitemizin çok güzel olduğunu, çok faydalı bilgiler içerdiğini görüyor ancak bir kaç eksiklik olduğunu düşüyor ve bunları dile getirmek, kardeşlerimle tartışmak istiyorum. Öncelikle değinmek istediğim konu "tanıtma". Biz "üyeler" elbette tüzüğümüzü okumak zorundayız. Ancak sitemize giren "misafir"lerin tüzüğümüzü okuyacağını pek tahmin etmiyorum. Bunun için sitemizin açılışına bu ailenin ne olduğunu, amacımızı, gayemizi, oluşumumuzu yani kısacası RaptorRiders'i kısaca tanıtan bir bilgilendirme yazısının eklenmesinin çok faydalı olacağını düşünüyorum. Böylece sitemizi ziyaret edenler öncelikle bizi tanıyacaktır. Bu fikre ulaşmamı sağlayan şey ise henüz tüzük dışında bu aileyi tanıtacak bir yazıya kolay bir şekilde ulaşamamış olmamdır. Varsa ve eğer gözden kaçırmış isem bu da göz önünde olmadığını gösterir. Dilimin döndüğünce "eksiklik" olarak gördüğüm konuyu anlatmaya çalıştım. Şimdiden okuduğunuz için çok teşekkür ediyor, varsa fikirlerinizi belirtmenizi, bu tartışmaya katılmanızı rica ediyorum.