Alıntı Emok Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben Türkiye'den internet üzerinden Eken h9R modelini satın aldım. fiyat olarak yaklasık 280'e geldi. Yurt dışından getirmek istesem de yine 200 küsüre geliyordu o yüzden uğraşmadım ve taksit de yaptırdım. Görüntü ve ses kalitesi gayet tatmin edici. 4k çekim yapabiliyor ama FPS çok düştüğü için izlenebilir olmuyor pek. Ben genelde 1080 p 30 fps de çekim yapıyorum hem fazla yer tutmuyor hem de görüntü kalitesi gayet yeterli oluyor. Ürün pek çok aparatla birlikte geliyor, onlarca bağlantı aparatı ve sualtı su geçirmez kapı vs ile. Bu ürünün en önemli özelliklerinden bir tanesi de kumandalı oluşu. Örneğin kaskta kullanırken kolunuze bileklik şeklinde takabildiğiniz kumandası aracılığıyla video kaydını durdurma başlatma ve fotoğraf çekme tuşuyla her türlü kontrolü sağlayabiliyorsunuz. Örnek video ekliyorum, kesip biçerken çok az kalite kaybı gerçekleşmiş olabilir. 1080p'de tam dolu batarylayla yaklaşık bir saat 15 dk çekim yapılabiliyor. class 10 micro sd kart ile çalışıyor ve 64 gb'a kadar destekliyor. SJ 4000'e iyi bir alternatif. Tavsiye ederim.

Açıklayıcı yardim ve ornek videolar için çok teşekkürler 60 dolara aliexpressden buldum bi sure sonra alınabilir faydalı oldu sağolun 😊

Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi