Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 345
Toplam 47 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 47 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Hakan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hakan Özdemir
    Bankacı
     DD 250 E-10 Spyder
     İstanbul
    Beğenmiş
    68
    Beğenilmiş
    169
    Arkadaşlar güncel olarak bu far i kullanan var mı acaba ? Ben çok beğendim buradan gördüğüm kadarıyla oldukça iyi bir performans sergiliyor ve ciddi olarak aklıma yattı. Alıp ustaya taktirmayi dusunuyorum. Kullanan varsa bilgi verebilirse sevinirim.

nickziki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Murat Uysal
    Dış Ticaret
     gitti gül gibi daytonam :(
     Antalya
    Beğenmiş
    278
    Beğenilmiş
    20
    Ben kullanıyorum yazdan bu yana. Performans süper. Park lambası yok yalnız bendeki modelin. Sadece uzun kısa. Bir de angel eye olanlar var çok güzel. Montajı basit. Sadece uygun ebatı al. Gerçi ben tas da aldım ekstra olarak. Aldıklarımın linkleri şöyle;

https://www.aliexpress.com/item/DOT-...311.0.0.WIuYIa

https://www.aliexpress.com/item/New-...311.0.0.WIuYIa

Akü konusunda şimdilik bi problemim yok.
    CELİL (10.Nisan.2018), erhans (13.Nisan.2018), Hakan_ (13.Nisan.2018), solamnic (13.Nisan.2018) Bunu beğendi.
    Don't Fucking Die !!!

Onur İsler
    Bilgisayar Mühendisi
     Daytona 250
     Ankara
    Beğenmiş
    75
    Beğenilmiş
    13
    Alıntı nickziki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben kullanıyorum yazdan bu yana. Performans süper. Park lambası yok yalnız bendeki modelin. Sadece uzun kısa. Bir de angel eye olanlar var çok güzel. Montajı basit. Sadece uygun ebatı al. Gerçi ben tas da aldım ekstra olarak. Aldıklarımın linkleri şöyle;

https://www.aliexpress.com/item/DOT-...311.0.0.WIuYIa

https://www.aliexpress.com/item/New-...311.0.0.WIuYIa

Akü konusunda şimdilik bi problemim yok.
    Sanırım angel eye dediklerin şu linkteki aliExpress_angelEye .. Burada housing de var set olarak alınabiliniyor..

Ben angel eye'lı duruşunu sevmedim.. ikinci el satış sitesinde bunun olduğu bir ilan var oda şurda

Bunların dışında ben konuyu açan arkadaşın ilk gönderdiği resimlerdeki ölçülerin birebir aynısı olan bir linkde buldum. Tabi angel eye yok. Ama Bu arkadaşın konuyu açtığında sorduğu resim ile daha sonradan paylaştığı linkteki ölçüler birbirini tutmuyor.

Yeni alan deneyimleyen şu ölçüleri bir yazsa süper olurdu
    Bu arada regalin servisine sordum bakalım haber verecekler :D Yada ben orayı açıp kendim ölçü alacağım.
    CELİL (13.Nisan.2018), erhans (13.Nisan.2018), kurt (13.Nisan.2018) Bunu beğendi.
    Est Sularus Oth Mithas

Ken wa kokoro nari

Jaspers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Çağdaş DAĞ
    Bilgisayar Mühendisi
     Regal Raptor DD250E-10 Spyder
     Edirne
    Beğenmiş
    177
    Beğenilmiş
    38
    Ben https://tr.aliexpress.com/item/Harle...311.0.0.2dKEAY buradaki ürünü alıp kendim taktım hiç sorun çıkarmadı tam oturdu yani hala kullanıyorum. Performans gayet iyi.
    CELİL (13.Nisan.2018), erhans (13.Nisan.2018), Hakan_ (14.Nisan.2018) Bunu beğendi.

nickziki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Murat Uysal
    Dış Ticaret
     gitti gül gibi daytonam :(
     Antalya
    Beğenmiş
    278
    Beğenilmiş
    20
    Alıntı solamnic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım angel eye dediklerin şu linkteki aliExpress_angelEye .. Burada housing de var set olarak alınabiliniyor..

Ben angel eye'lı duruşunu sevmedim.. ikinci el satış sitesinde bunun olduğu bir ilan var oda şurda

Bunların dışında ben konuyu açan arkadaşın ilk gönderdiği resimlerdeki ölçülerin birebir aynısı olan bir linkde buldum. Tabi angel eye yok. Ama Bu arkadaşın konuyu açtığında sorduğu resim ile daha sonradan paylaştığı linkteki ölçüler birbirini tutmuyor.

Yeni alan deneyimleyen şu ölçüleri bir yazsa süper olurdu
    Bu arada regalin servisine sordum bakalım haber verecekler :D Yada ben orayı açıp kendim ölçü alacağım.
    senin de, benim de Jasper'ın da verdiği ürünlerin ölçüsü aynı ve standart. Sorun yaşamazsın bence. Jasper ve benimkinde ekstra 2 tane daha led var. Angeleye ile olan benimde hoşuma gitmemişti ama kısa ve uzundan başka park lambası gibi bir modun olmaması da hoşuma gitmiyor sadece. Tabi zevk meselesi.
    CELİL (13.Nisan.2018), erhans (13.Nisan.2018) Bunu beğendi.
    Don't Fucking Die !!!

Erhan Saglam
    Tercüman
     Daytona 250
     ankara
    Beğenmiş
    40
    Beğenilmiş
    4
    Alıntı Jaspers Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben https://tr.aliexpress.com/item/Harle...311.0.0.2dKEAY buradaki ürünü alıp kendim taktım hiç sorun çıkarmadı tam oturdu yani hala kullanıyorum. Performans gayet iyi.
    Merhabalar, elektrik işlerinden pek anlamadığım için sizin tavsiyelerinize uyarak alacağım ben de. İşlemi yapan arkadaş kabloları farın soketine nasıl bağlamış çok anlayamadım. Kısaca hangi kabloyu nereye neye göre bağlayacağımı tarif edebilir misiniz?

İlker KENAR
    EmekLi Devlet Mağduru
     DD-250-e-10 Spyder
     ESKİŞEHİR
    Beğenmiş
    6,782
    Beğenilmiş
    3,487
    Alıntı erhans Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, elektrik işlerinden pek anlamadığım için sizin tavsiyelerinize uyarak alacağım ben de. İşlemi yapan arkadaş kabloları farın soketine nasıl bağlamış çok anlayamadım. Kısaca hangi kabloyu nereye neye göre bağlayacağımı tarif edebilir misiniz?
    Erhan Merhaba;
    Öncelikle hoşgeldin.. Forum kuralları ve nezaket gereği kendini kısaca "tanışma" başlığı altında tanıtır isen mutlu oluruz. Bu hem seni daha yakından tanımamıza hem de şimdi ve sonrasında sana daha çok yardımcı olmamıza vesile olacaktır.
    Soruna gelecek olursak;
    Elektrik işlerinden anlamıyorsan daha büyük teknik sorunlara sebebiyet vermemek adına bi ustaya gitmeni tavsiye ederim. Yada bunun yerine RR Ankara Teşkilatımızın ilk buluşmasına katılabilir ve teknik anlamda yetkin arkadaşlarımızdan destek alabilirsin. İkinci tavsiyem şahsen daha çok içime sindi..
    Esenlikle kal..

Bu mesaj bakkala ekmek almağa gönderildi.
    erhans (13.Nisan.2018), solamnic (15.Nisan.2018) Bunu beğendi.

Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 345

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)