Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 10 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci ... 89101112 SonuncuSonuncu
Toplam 118 adet sonuctan sayfa basi 91 ile 100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Raci06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Raci ARTUN
    Mühendis
     YAMAHA XVS950 ( Kızıl Gonca)
     ANKARA GÖLBAŞI
    Beğenmiş
    11,907
    Beğenilmiş
    2,335
    Ooo Ali şef harika olmuş.. Emeğine sağlık. Bu tip bikaç videomuz olsa you tube patlama yapar.
    Aeama motorlarında görünmesi için gerekli düzenleme yapılmıştıe sanırım.
    Çok heycan verici bir gelilme bu..

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Eray Aksoy (22.Mayıs.2019), Mehmet A. (25.Mayıs.2019), newmoon06tr (23.Mayıs.2019) Bunu beğendi.
    HAYATTA EN HAKİKİ MURŞİD İLİMDİR. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

TuruncuBuji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bayram Cihan CAMGÖZ
    Bilgisayar Müh.
     YAMAHA XVS950a
     Antalya-Finike
    Beğenmiş
    336
    Beğenilmiş
    411
    Alıntı Eray Aksoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Youtube kanalımız gelişecek anlaşılan.Ilk etap Regal Raptor larda bulunan kronik sorun ve halledilmeleri çok iş yapar kanıöca.Cihan ın şanzıman dişlisi videosu da eklenebilir izin verirse ? Ardından da intercom,aksiyon kamerası,zincir bakımı,özellikle arka için kullanılabilecek alternatif ölçüdeki lastikler gibi videolar çok güzel olur

SM-J730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Motor Dağıtma isimli çektiğim videoyu RR kanalında kullanmak isterseniz kullanabilirsiniz. Benim açımdan bir sıkıntı yok. O videoyu çekme amacım hem toplama esnasında sıkıntı çekersek tekrar açıp izlemek, hemde çekmişken forum üyeleri nede faydası olabilir düşüncesi ile youtube'da paylaştım. Yoksa ben youtube'u gezi günlükleri gibi kullanıyorum.
    CELİL (23.Mayıs.2019), Eray Aksoy (22.Mayıs.2019), Mehmet A. (25.Mayıs.2019), Ömer (23.Mayıs.2019), Raci06 (22.Mayıs.2019) Bunu beğendi.

newmoon06tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ali YENİAY
    R CMSGT.
     Suzuki Intruder M-800 (Thunderbolt)
     Ankara
    Beğenmiş
    17,496
    Beğenilmiş
    2,880
    Alıntı TuruncuBuji Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ali abi ben takozdan sipariş etmek istiyorum. arka lastikte çok yıpranma var. en azından o yıpranmanın devam etmesini durdurayım. Gelecek sezon da lastikleri değiştirmeyi düşünüyorum. Bir daha çizilip yıpranmasın.
    Cihan, yolum düştüğünde aynısından senin için alırım, Antalya ekibi Ankara Motofest e geldiğinde (tabiki senide bekliyoruz) elden vereyim, kargo işine girersek astarı yüzünden pahalı olur.
    CELİL (23.Mayıs.2019), endroad (23.Mayıs.2019), Eray Aksoy (23.Mayıs.2019), Mehmet A. (25.Mayıs.2019), TuruncuBuji (23.Mayıs.2019) Bunu beğendi.
    OF COURSE, AIR FORCE

Eray Aksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Alıntı newmoon06tr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cihan, yolum düştüğünde aynısından senin için alırım, Antalya ekibi Ankara Motofest e geldiğinde (tabiki senide bekliyoruz) elden vereyim, kargo işine girersek astarı yüzünden pahalı olur.
    Ali Abi sanırım Cihan ın beklemesi biraz zor gibi ? Arka tekeri zaten epeyce bir zarar görmüş anladığım kadarıyla ? O uzun yolda daha fazla zarar görmesini istemiyor tahminimce.O yüzden onun için kargo ücretini lastikle kıyasladığın zaman daha makul görünüyordur ?

CELİL (23.Mayıs.2019), Mehmet A. (25.Mayıs.2019), newmoon06tr (23.Mayıs.2019) Bunu beğendi.
    Cahil ile sohbet etmek güçtür bilene ; Çünkü cahil ne gelirse söyler diline.

Cahille girme münakaşaya. Ya sinirini zıplatır tavana! Ya da yazık olur adabına.

newmoon06tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ali YENİAY
    R CMSGT.
     Suzuki Intruder M-800 (Thunderbolt)
     Ankara
    Beğenmiş
    17,496
    Beğenilmiş
    2,880
    Ali Abi sanırım Cihan ın beklemesi biraz zor gibi ? Arka tekeri zaten epeyce bir zarar görmüş anladığım kadarıyla ? O uzun yolda daha fazla zarar görmesini istemiyor tahminimce.O yüzden onun için kargo ücretini lastikle kıyasladığın zaman daha makul görünüyordur ?

Eray ilk fırsatta Ostim tarafına gittiğimde bir ayar çekiyorum, sonrasında cihan ile irtibata geçerim
    CELİL (23.Mayıs.2019), Eray Aksoy (23.Mayıs.2019), Mehmet A. (25.Mayıs.2019) Bunu beğendi.
    OF COURSE, AIR FORCE

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Eray ilk fırsatta Ostim tarafına gittiğimde bir ayar çekiyorum, sonrasında cihan ile irtibata geçerim

Ali Abi Ostim de Muhasebe Ofisi olan bir Mali Müşavir arkadaşım var mahalleden.Sen zahmet etme oraya kadar.Adres varsa ona da aldırtabilirim
    CELİL (23.Mayıs.2019), Mehmet A. (25.Mayıs.2019) Bunu beğendi.

Cahille girme münakaşaya. Ya sinirini zıplatır tavana! Ya da yazık olur adabına.

Bayram Cihan CAMGÖZ
    Bilgisayar Müh.
     YAMAHA XVS950a
     Antalya-Finike
    Beğenmiş
    336
    Beğenilmiş
    411
    Teşekür ederim Ali abi. Dediğin gibi kargo fiyatları işin rengini değiştirebiliyor. Ankara buluşmamızda almamda bir sakınca yok. Ancak 10 15 TL arası bir kargo ücreti olursa sıkıntı olmaz.

Eray abi bekleyebilirim çok aciliyeti yok ama bazen arkadaşların acil işi oluyor, artçı olarak almak zorunda kalıyorum. cart curt cart curt arka lastiğin tam ortasından sürtüyor. Hatta daha geçen gün sürterek 2-3 km 'lik yol yaptım. Lastiğin ortasındaki sürtmeden dolayı deformasyon artı. Akşam fotoğraf çekip buradan atayım.

NOT: Aslında bu yaz değiştirecektim lastikleri ama malum şanzıman arızasından dolayı lastik parasını orada yedim. Sonrasında Haziran Temmuz ayına almayı planlıyordum. Çadır şişme yatak derken hatırı sayılır bir masrafım daha oldu. Bunun yanında Haziran ayında araba ve motosikletin MTV'si geliyor. O yüzden gelecek sezona sarkıttım. Ustamda lastikler idare eder deyince. kararımı verdim.
    Eray Aksoy (23.Mayıs.2019), Mehmet A. (25.Mayıs.2019), newmoon06tr (23.Mayıs.2019) Bunu beğendi.

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Teşekür ederim Ali abi. Dediğin gibi kargo fiyatları işin rengini değiştirebiliyor. Ankara buluşmamızda almamda bir sakınca yok. Ancak 10 15 TL arası bir kargo ücreti olursa sıkıntı olmaz.

Eray abi bekleyebilirim çok aciliyeti yok ama bazen arkadaşların acil işi oluyor, artçı olarak almak zorunda kalıyorum. cart curt cart curt arka lastiğin tam ortasından sürtüyor. Hatta daha geçen gün sürterek 2-3 km 'lik yol yaptım. Lastiğin ortasındaki sürtmeden dolayı deformasyon artı. Akşam fotoğraf çekip buradan atayım.

NOT: Aslında bu yaz değiştirecektim lastikleri ama malum şanzıman arızasından dolayı lastik parasını orada yedim. Sonrasında Haziran Temmuz ayına almayı planlıyordum. Çadır şişme yatak derken hatırı sayılır bir masrafım daha oldu. Bunun yanında Haziran ayında araba ve motosikletin MTV'si geliyor. O yüzden gelecek sezona sarkıttım. Ustamda lastikler idare eder deyince. kararımı verdim.
    Zamanında ben lastikler yüzünden ölümcül bir kazayı kıl payı atlattığımdan beri bu konuda çok hassasım.Usta "İdare eder" dediği an gidip yeni lastik alırım Araçlarda önem sıralamam lastik ve sonra motor aksamıdır.Bu ikisinden biri yüzünden yolda kalmak çok daha ciddi bir masrafa neden olacaktır.Para kısmından ziyade hayati risk ve yıkılan hayaller zaten paha biçilemez.

CELİL (23.Mayıs.2019), Mehmet A. (25.Mayıs.2019), newmoon06tr (23.Mayıs.2019), Raci06 (23.Mayıs.2019), TuruncuBuji (24.Mayıs.2019) Bunu beğendi.

Bayram Cihan CAMGÖZ
    Bilgisayar Müh.
     YAMAHA XVS950a
     Antalya-Finike
    Beğenmiş
    336
    Beğenilmiş
    411
    Zamanında ben lastikler yüzünden ölümcül bir kazayı kıl payı atlattığımdan beri bu konuda çok hassasım.Usta "İdare eder" dediği an gidip yeni lastik alırım Araçlarda önem sıralamam lastik ve sonra motor aksamıdır.Bu ikisinden biri yüzünden yolda kalmak çok daha ciddi bir masrafa neden olacaktır.Para kısmından ziyade hayati risk ve yıkılan hayaller zaten paha biçilemez.

Üstüne söylenecek söz bırakmamışsın abi.
    CELİL (25.Mayıs.2019), Eray Aksoy (25.Mayıs.2019), Mehmet A. (25.Mayıs.2019) Bunu beğendi.

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Üstüne söylenecek söz bırakmamışsın abi.
    Bak teklifim sen ve Cemil için halen geçerli.Ben arabayla geleceğim.Volkswagen Caddy biliyorsun.Hem bagajı bir dünya alır hem de maddi olarak daha az yorar.Elbette motor ile gitmek daha keyifli ama şayet motorunuz ile ilgili en ufak bir tereddütünüz varsa benimle gelin.Birimizin yolda kalması tüm planımızı alt üst eder.Teklif benden karar vermek sizden

CELİL (25.Mayıs.2019), Mehmet A. (25.Mayıs.2019), newmoon06tr (25.Mayıs.2019) Bunu beğendi.

Sayfa 10 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci ... 89101112 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)