Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 3 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 118 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

İbrahim Berk Adıgüzel
    LCW-IT Destek, Amatör Dövmeci :)
     Yamaha XV950A
     İstanbul - Bahçelievler (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    3,277
    Beğenilmiş
    3,212
    Alıntı centaur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni gelen tüm arkadaşlar hoşgeldiniz tekrardan ve vesile ile Resmi Youtube Kanalımıza lütfen abone olunuz. Diğer bir husus ; şahsi youtube kanallarımızdan grubumuzun kanalı ne çıkaralım. Yapmak isteyip yapamayan olursa yardımcı olmaya hazırım
    abi şahsi kanaldan resmi kanalı köprüleme olayını resimlerle açıklarsan çok makbule geçer ben çivi çekiş taş devri modunda telefonlayım :(

İlker KENAR
    EmekLi Devlet Mağduru
     DD-250-e-10 Spyder
     ESKİŞEHİR
    Beğenmiş
    6,782
    Beğenilmiş
    3,487
    Alıntı nedemek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi şahsi kanaldan resmi kanalı köprüleme olayını resimlerle açıklarsan çok makbule geçer ben çivi çekiş taş devri modunda telefonlayım :(
    abone.jpg

Kanalıma giriyoruz ve çıkan sayfa bu.. Bu şekilde
    DarkMacros (13.Ekim.2017), nedemek (12.Ekim.2017) Bunu beğendi.

Zafer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Zafer Ayvaz
    makina
     🤟🤟🤟🤟🤟
     İstanbul - Beylikdüzü (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    2,684
    Beğenilmiş
    1,320
    Screenshot_20171013-075703.jpg
    👍 obone olundu arkadaslar
    centaur (13.Ekim.2017), DarkMacros (13.Ekim.2017), FouL (13.Ekim.2017), Oğuzhan Ocak (12.Şubat.2018) Bunu beğendi.
    Konu Zafer tarafından (13.Ekim.2017 Saat 09:01 ) değiştirilmiştir.

Önder Yeşilyurt
    Satınalma Sorumlusu
     Suzuki C 800
     İzmir-Karşıyaka
    Beğenmiş
    185
    Beğenilmiş
    89
    Çektiğiniz videolar varsa Göksel'e yollayın editlesin kanala koysun Aklına herhangi bir formatta video çekimleriyle ilgili bir fikir gelen varsa onu da paylaşsın çekim yapıp koyalım. YOutube kanalı ne kadar gelişirse forum sayfası da o kadar gelişir diye düşünüyorum
    Captain (13.Ekim.2017), centaur (14.Ekim.2017), FouL (13.Ekim.2017) Bunu beğendi.

Tolga Öncel
    Heavy vehicle repair master
     FALCON FREEDOM 250
     Eskişehir Odunpazarı
    Beğenmiş
    306
    Beğenilmiş
    368
    Abi kısa film ve belgesel ile uğraşan bir kaç tanıdığım var Birgün bu konu üzerinde bir konuşalım

GM 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    centaur (17.Ekim.2017) Bunu beğendi.

İbrahim Berk Adıgüzel
     Yamaha XV950A
    Beğenmiş
    3,277
    Beğenilmiş
    3,212
    Alıntı Ryder Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi kısa film ve belgesel ile uğraşan bir kaç tanıdığım var Birgün bu konu üzerinde bir konuşalım

Tolga selam, aklına gelen konu, fikir, proje var ise resmi kanalda yayınlanmasını istediğin forumdan paylaşırsan eğer tüm RR ailesi olarak ortak bir proje ortaya koyabiliriz. bizim de kafamızda ufak ufak fikirler canlanıyor özellikle instagram ve youtube tarafının canlandırılması için Avrupa yakası olarak ateşlenmeye başladık yavaş yavaş. herkesin fikirleri bizim için değerli
    CELİL (19.Ekim.2017), centaur (17.Ekim.2017) Bunu beğendi.

Tolga Öncel
     FALCON FREEDOM 250
     Eskişehir Odunpazarı
    Beğenmiş
    306
    Beğenilmiş
    368
    Tolga selam, aklına gelen konu, fikir, proje var ise resmi kanalda yayınlanmasını istediğin forumdan paylaşırsan eğer tüm RR ailesi olarak ortak bir proje ortaya koyabiliriz. bizim de kafamızda ufak ufak fikirler canlanıyor özellikle instagram ve youtube tarafının canlandırılması için Avrupa yakası olarak ateşlenmeye başladık yavaş yavaş. herkesin fikirleri bizim için değerli
    Abi öncelikle çevremde sinema filmi kısa film gibi uğraşlara giren festivallere animasyon film gibi eserler hazırlayan insanlar var benim istediğim böyle büyük bir oluşumun daha ciddi bir şekilde fazla amatöre kaçmayan video ve görseller ile tanıtım yapılması elbette bu durumda herkes bir parça elini taşın altına koyması gerektiğini belirtmek isterim böylesine ciddi bir mevzuyu da bir gün bir festival olur bir buluşma olur yada bir toplantı olur böylesine fikir alışverişinde bulunabileceğini bir ortam üzerinde yaparsak herkes tarafından bilinen ve kabul edilmiş bir yayın akışı bile kurulabilr ama tabiki hiçbir şeyi yönetim bilgisi dahilinde olmadan yapmak istemem bunları Birgün ciddi anlamda konuşmak gerek ben şu yüzden de sizlerden özür diliyorum böylesine bir fikir ile önce Eskişehir teşkilatına bahsetmem gerekirdi sonrasında bu konu hakkında neler yapılabilir bunu aramızda çözerek size bir sunum gibi iyice detaylı anlatmak isterim ama şuan boş oturmak yerine Teşkilat adına ne yapabilirim diye düşünmüyor da değilim umarım düşündüğüm gibi yapabileceklerimde ailenize bir katkı sağlayabilir...

CELİL (19.Ekim.2017), centaur (17.Ekim.2017) Bunu beğendi.

İbrahim Berk Adıgüzel
     Yamaha XV950A
    Beğenmiş
    3,277
    Beğenilmiş
    3,212
    Alıntı Ryder Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi öncelikle çevremde sinema filmi kısa film gibi uğraşlara giren festivallere animasyon film gibi eserler hazırlayan insanlar var benim istediğim böyle büyük bir oluşumun daha ciddi bir şekilde fazla amatöre kaçmayan video ve görseller ile tanıtım yapılması elbette bu durumda herkes bir parça elini taşın altına koyması gerektiğini belirtmek isterim böylesine ciddi bir mevzuyu da bir gün bir festival olur bir buluşma olur yada bir toplantı olur böylesine fikir alışverişinde bulunabileceğini bir ortam üzerinde yaparsak herkes tarafından bilinen ve kabul edilmiş bir yayın akışı bile kurulabilr ama tabiki hiçbir şeyi yönetim bilgisi dahilinde olmadan yapmak istemem bunları Birgün ciddi anlamda konuşmak gerek ben şu yüzden de sizlerden özür diliyorum böylesine bir fikir ile önce Eskişehir teşkilatına bahsetmem gerekirdi sonrasında bu konu hakkında neler yapılabilir bunu aramızda çözerek size bir sunum gibi iyice detaylı anlatmak isterim ama şuan boş oturmak yerine Teşkilat adına ne yapabilirim diye düşünmüyor da değilim umarım düşündüğüm gibi yapabileceklerimde ailenize bir katkı sağlayabilir...

bu tarz paylaşımları forum üzerinden yapman hem il sorumlusu hem de yönetim kadrosunun erişimine açık olması ile beraber farklı fikirler üretebilecek canlı pırıl pırıl beyinlere erişeceğinden her fikir bizim için önemli, kalbi RR için atan her canın bu grubun kötülüğünü isteyeceğini zannetmiyorum sadece yapılacak ve yapılmak istenen şeyin gerçekten RR için iyi bir şey olup olmadığını enine boyuna tamamen tartmak gerekiyor. her ne kadar etrafımızda çeşitli meslek uzmanları da olsa elimizde değerlendireceğimiz materyal olmalı her şeyden önce o yüzden yeni başlayan motosiklet incelemeleri yeni bir adımdı mesela, bu konuda resmi youtube kanalı üzerinden değerlendirmenin altına eklenecek bir youtube videosu inceleme ile ilgili çok başarılı olacak diye düşünüyorum o yüzden şuanki motorum ile yaşadığım sorunları aştıktan sonra yönetim ile bu konuyu görüşüp forum üzerinden bununla ilgili bir çalışma yapmak istiyorum açıkçası ;) ama RR olarak senin de dediğin gibi hepimizin elimizi taşın altına sokmak lazım
    CELİL (19.Ekim.2017), centaur (17.Ekim.2017), Tolga Öncel (16.Ekim.2017) Bunu beğendi.

Tolga Öncel
     FALCON FREEDOM 250
     Eskişehir Odunpazarı
    Beğenmiş
    306
    Beğenilmiş
    368
    bu tarz paylaşımları forum üzerinden yapman hem il sorumlusu hem de yönetim kadrosunun erişimine açık olması ile beraber farklı fikirler üretebilecek canlı pırıl pırıl beyinlere erişeceğinden her fikir bizim için önemli, kalbi RR için atan her canın bu grubun kötülüğünü isteyeceğini zannetmiyorum sadece yapılacak ve yapılmak istenen şeyin gerçekten RR için iyi bir şey olup olmadığını enine boyuna tamamen tartmak gerekiyor. her ne kadar etrafımızda çeşitli meslek uzmanları da olsa elimizde değerlendireceğimiz materyal olmalı her şeyden önce o yüzden yeni başlayan motosiklet incelemeleri yeni bir adımdı mesela, bu konuda resmi youtube kanalı üzerinden değerlendirmenin altına eklenecek bir youtube videosu inceleme ile ilgili çok başarılı olacak diye düşünüyorum o yüzden şuanki motorum ile yaşadığım sorunları aştıktan sonra yönetim ile bu konuyu görüşüp forum üzerinden bununla ilgili bir çalışma yapmak istiyorum açıkçası ;) ama RR olarak senin de dediğin gibi hepimizin elimizi taşın altına sokmak lazım
    Abim bu yorumuna sonuna kadar katılıyorum yönetim ve herkes dahil birçok fikir ortaya atılabilir yeni ve değerli fikirler paylaşımlar bizim için çok önemli RR ailesinin değerini bilen herkesin fikirlerine saygı duyarım bu arada motoruna alakalı sorunları bir an önce halledebilmen ve tekrar feraha kavusman için dualarım seninle abim

centaur (17.Ekim.2017), nedemek (16.Ekim.2017) Bunu beğendi.

İlker KENAR
    EmekLi Devlet Mağduru
     DD-250-e-10 Spyder
     ESKİŞEHİR
    Beğenmiş
    6,782
    Beğenilmiş
    3,487
    FORUMUMUZA VE AİLEMİZE YENİ KATILMIŞ ARKADAŞLARIMIN DİKKATİNE ;

Merhaba RR Ailesi;

Çağın bir gereği olarak sosyal medyanın önemi gitgide artıyor ve bazen bu gereklilik bir kazanç kapısı da olabiliyor. İşletmelerden tutun da bireysel atılımlara kadar artık tanıtımın önemi gözardı edilmeyecek kadar büyük bir faktör haline gelmiş durumda..

Biz şirket değiliz ,evet. Yada işletme.. Lakin server masrafımız var.. Forumun ayakta durabilmesi,bizleri ,bu aileyi bir arada tutabilecek bağı koruyabilmesi için ufak tefek masraflarımız mevcut.. Üst Yönetim kimseye bu konuda baskı uygulamıyor,gönüllük esasına göre destek bekliyor lakin ne zorluklar çekildiğini de biliyoruz bu hususta..

İşte Youtube bu noktada cazip bir hal alıyor. Eğer tüm arkadaşlar gereken hassasiyeti gösterir, Youtube kanalına istisnasız üye olur, yeni üye olan her arkadaşa forumda tanışma başlığı açma kuralı misali youtube a da ısrarla yönlendirirse, şahsi sosyal medya hesaplarımızdan bolca grubumuzun youtube kanalını ve videolarını paylaşırsak, kendimiz de izlersek Youtube tan gelir elde edebilir ve forumumuzun masrafları yada grubun yararına bir proje için kullanabiliriz.

Bu vesile ile;
    *Lütfen Raptorriders Youtube Resmi Kanalımıza abone olalım,
    *Lütfen Yeni üye olan tüm arkadaşları istisnasız Youtube Kanalına abone olmak için teşvik edelim,yönlendirelim,
    *Lütfen kanalımıza ait videoları muhakkak izleyelim,
    *Lütfen büyük emek sarfedilerek bu aile için oluşturulmuş videoları beğenelim,yorum yapalım,
    *Lütfen sosyal medya hesaplarımızdan düzenli olarak kanalın videolarını paylaşalım,

Ve lütfen bunun RR Ailesi için gerçekten faydalı bir eylem olduğunu gözardı etmeyelim.. RR Ailesine samimiyetle bağlı her bireyin bu konuda azami hassasiyet göstereceğine eminim.. Herkese şimdiden teşekkürler..

Kanal nerede nasıl ulaşabilirim diyenler için buyurunuz linki;
    ( Ayrıca sağ üst köşedeki arama motorunun yanındaki youtube ikonuna tıklayarakta kanalımıza girebilirsiniz)
    https://www.youtube.com/channel/UCVY...qO8fpuOCyjEs_g
    acryvz (11.Şubat.2018), Captain (11.Şubat.2018), CELİL (10.Şubat.2018), FouL (11.Şubat.2018), Mehmet A. (10.Şubat.2018), newmoon06tr (10.Şubat.2018), Oğuzhan Ocak (11.Şubat.2018), Ömer (12.Şubat.2018), Raci06 (11.Şubat.2018), Zafer (10.Şubat.2018), zeeynss (11.Şubat.2018) Bunu beğendi.

Sayfa 3 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)