Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Göksel Özünver
    Satış
     Regal Raptor DD 350 E-6
     İzmir - Bornova
    Beğenmiş
    473
    Beğenilmiş
    352

Bu başlığa yazmış mıydım acaba?

Evet başlık biraz garip oldu lakin ne demek istediğimi açıklayacağım. böyle bir özellik varsa ve ben kullanmayı bilmiyorsam kusura bakmayın, açıklarsanız sevinirim.

Özellikle son 3-4 günde malum birçok kardeşimiz full patch aldı, bakıyorum ki almaya da devam ediyorlar. Gün içerisinde foruma girdiğimde hayırlı olsun demek istiyorum haliyle ancak bu süreklilik içerisinde "acaba ben daha önceden bu başlığa yazmış mıydım" düşüncesi oluşuyor. Aynı durum doğum günlerinde de geçerli. Bu defa da başlıyorum tüm sayfaları tek tek gezmeye. veya profilime girip yazıp yazmadığımı kontrol ediyorum.

Ancak bir buton olsa ve ben oraya tıkladığımda benim o başlığa yazıp yazmadığımı görsem, yazdıysam boşa kalabalık etmesem, yazmadıysam kardeşimize bir hayırlı olsun, bir iyi ki doğdun, bir aramıza hoş geldin desem bence çok güzel olur. örnek olması açısından ekşi sözlükteki benzer işlevli "benimkiler" butonunun fotoğrafını koyuyorum.

çoklu resim yükle
    Ali ÜNVERDİ (16.Mayıs.2017), Asmeransa (16.Mayıs.2017), aycanblmts (16.Mayıs.2017), Birkan Bozkuş (16.Mayıs.2017), bronks (16.Mayıs.2017), CELİL (16.Mayıs.2017), Enes Sarıgene (16.Mayıs.2017), HelmettolgA (16.Mayıs.2017), K.Erkut (16.Mayıs.2017), ob1kanobi (19.Mayıs.2017), Ömer (16.Mayıs.2017) Bunu beğendi.

TOLGA YALIM
    İŞSİZ
     HYOSUNG GV 250
     İstanbul - Yenibosna (Avrupa yakası)
    Beğenmiş
    2,205
    Beğenilmiş
    973
    Benim bildigim bir konuya 2. Kez cevap verdigsen sistem seni uyariyor die biliyorum.Fakat da ii bilene danismak lazim.......

.... / . / .-.. / -- / . / -/

FouL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Murat K.
    Fotoğrafçılık
     RR Daytona 250e 6c Beyaz
     İstanbul-Avcılar (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    11,661
    Beğenilmiş
    1,791
    Göksel ben şu şekilde bu işi çözüyorum en altta beğen düğmesi var eğer Konuyu daha önce bakmışşam beğen butonuna tıklıyorum.. bu şekilde tekrar konuyu ziyaret ettiğimde beğen düğmesine tıklamışşsam baktığımı anlıyorum
    acryvz (16.Mayıs.2017), bronks (16.Mayıs.2017), gabriel cash (16.Mayıs.2017), HelmettolgA (16.Mayıs.2017) Bunu beğendi.

Acar Yavuz
    Yönetici
     SUZUKI M800 intruder
     İstanbul - Avcılar (İŞ) (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    24,521
    Beğenilmiş
    2,704
    Yok uyarmıyor ben bir iki yazdığım oluyor , ama şöyle bir kolaylık var , girdiğin başlığın rengi değişiyor sürekli takip edersen hangi başlığa girip girmediğini bulabiliyorsun , birde ben ilk yazıyı beğeniyorum eğer yazacaksam , emin olmadığımın ilk yazısında beğenim varsa gerekeni yapmışım diyiyorum diğer 10 sayfaya bakmama gerek olmuyor , birde sık sık forumda olursan bunlara bile gerek yok , başlıkların altında ne zaman yazıldıklarıda var , 1 günü geçmiş ve benim bakmadığım yazı genelde olmuyor , böylece takip çok kolay oluyor ...Saygılar
    FouL (16.Mayıs.2017), gabriel cash (16.Mayıs.2017), HelmettolgA (16.Mayıs.2017) Bunu beğendi.

Göksel Özünver
    Satış
     Regal Raptor DD 350 E-6
     İzmir - Bornova
    Beğenmiş
    473
    Beğenilmiş
    352
    Alıntı FouL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Göksel ben şu şekilde bu işi çözüyorum en altta beğen düğmesi var eğer Konuyu daha önce bakmışşam beğen butonuna tıklıyorum.. bu şekilde tekrar konuyu ziyaret ettiğimde beğen düğmesine tıklamışşsam baktığımı anlıyorum
    Alıntı acryvz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok uyarmıyor ben bir iki yazdığım oluyor , ama şöyle bir kolaylık var , girdiğin başlığın rengi değişiyor sürekli takip edersen hangi başlığa girip girmediğini bulabiliyorsun , birde ben ilk yazıyı beğeniyorum eğer yazacaksam , emin olmadığımın ilk yazısında beğenim varsa gerekeni yapmışım diyiyorum diğer 10 sayfaya bakmama gerek olmuyor , birde sık sık forumda olursan bunlara bile gerek yok , başlıkların altında ne zaman yazıldıklarıda var , 1 günü geçmiş ve benim bakmadığım yazı genelde olmuyor , böylece takip çok kolay oluyor ...Saygılar
    beğenme olayı iyiymiş, açıkçası aklıma gelmedi. eğer ki böyle bir çözüm bulunamazsa dediğiniz gibi yaparım.

Acar abi forumda elimden geldiğince vakit geçirmeye, en kötü ihtimalle her gün girip en azından neler yazılmış diye bakmaya çaba gösteriyorum ama malum günlük koşturma içerisinde bazen hiç giremediğimiz zamanlar da oluyor. işte bu tip zamanlarda dediğim özelliğin faydası daha çok ortaya çıkıyor. birisi full patch almış, yazmışsın, 2 gün foruma girememişsin, 2 gün sonra giriyorsun ama hatırlamıyorsun, e millet de yazınca başlık olmuş 10 sayfa, ara dur
    acryvz (16.Mayıs.2017), CELİL (16.Mayıs.2017), FouL (16.Mayıs.2017) Bunu beğendi.

aslantürk34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Özer Subaşı
    Medical
     Regal Raptor Spyder
     istanbul - Kadıköy (Anadolu Yakası)
    Beğenmiş
    264
    Beğenilmiş
    470
    Aynı derdi bende yaşıyorum tek tek bakmak zorunda kalıyorum

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ali Alp
    özel güvenlik
     Hyosung GV 250
     Antalya
    Beğenmiş
    4,161
    Beğenilmiş
    1,148
    siteden girince konuya cevap yazıp yazmadigin zaten işaretli

Tapatalktan girince konuya tıkladığımda eğer ilk mesaj geliyorsa konuyu okumamışim demek. Okuyunca cevap yazıyorum zaten.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    CELİL (16.Mayıs.2017) Bunu beğendi.

Ali Alp
    özel güvenlik
     Hyosung GV 250
     Antalya
    Beğenmiş
    4,161
    Beğenilmiş
    1,148
    Cevap yazdığın mesaj bu sekilde gözüküyor

bronks (16.Mayıs.2017), CELİL (16.Mayıs.2017), FouL (16.Mayıs.2017), gabriel cash (16.Mayıs.2017) Bunu beğendi.

Göksel Özünver
    Satış
     Regal Raptor DD 350 E-6
     İzmir - Bornova
    Beğenmiş
    473
    Beğenilmiş
    352
    Alıntı alibaba07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cevap yazdığın mesaj bu sekilde gözüküyor

abi sende neden öyle görünüyor ki, bende aşağıdaki gibi görünüyor. hangi ayarı eksik ya da yanlış yapmışım

resİm yÜkleme
    FouL (16.Mayıs.2017) Bunu beğendi.

FouL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Murat K.
    Fotoğrafçılık
     RR Daytona 250e 6c Beyaz
     İstanbul-Avcılar (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    11,661
    Beğenilmiş
    1,791
    evet güzel birşey fakat normal konularda olmuyor.. konu arattığında bu çıkıyor.. Şayet normal konularda uygulama eklenebilirse gayet işlevsel olur..

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)