Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ayrılık

FouL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Murat K.
    Fotoğrafçılık
     RR Daytona 250e 6c Beyaz
     İstanbul-Avcılar (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    11,661
    Beğenilmiş
    1,791
    iskender merhaba açıksözlülüğün için teşekkür ediyorum.. Yönetim eğer bu şekilde yapmayı uygun görmüşse demekki gerçekten biraz durup düşünmek lazim.. senin ile birlikte aynı dönemde başlayan arkadaşlar full patch almaya hak kazanmış ise burda eksik yaptığın bir husus var.. bu tarz şeyler kaybedilir kazanılır yine azim edersin avrupa yalası sana uzak kaliyordur asya yakası toplantılarına katılırsın bunun örnekleride var.. 1-2- toplantıya katılmadığın için verilmiş bir karar olmayacağını kendimden biliyorum..

haftanın 7 günü 12 saat çalışan adamım festivallere yada grup sürüşlerine katılmam hepinizden daha zor..akşam 9da iş yerimi kapatıyorum.. ama ben elimden geleni yapıyorum..Çünki burası benim mekanım ben şekillendiriyorum..mutluyum.. Ben senin yerinde olsam ayrılık kararı almaz kendimi ifade etmek için özverili olurdum.. karar tabiki senin.. saygı duyarız hepimiz..
    Ali ÜNVERDİ (18.Mayıs.2017), Birkan Bozkuş (18.Mayıs.2017), bronks (18.Mayıs.2017) Bunu beğendi.

Eray Gürman
    İnternet Teknolojileri - SEO/Adwords
     Shadow VT 750 C
     İstanbul - Çağlayan (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    3,315
    Beğenilmiş
    1,181
    Alıntı Rednexi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok sevdiğim ailem gibi gördüğüm motorun benim için ilk eğitim yeri olan raptorriders yani sizlere veda ediyorum,üzülsemde herşeyin de bir sonu var..
    Nedenine gelirsek gelmek istemiyordum ama içimde tutamıyorum çünkü bu durum beni gerçekten üzüyor biraz empati yapılması için yazıyorum bunu çünkü gerçekten ben motorcu duygularımı o hislerimi bura sayesinde tatdım ilkler hiç bir zaman unutulmaz
    İlk katıldığım zaman şubatın başı 2016 olmasi lazım buranın sayesinde umut kardeşimizden Rr 150 lilik ile başlayıp ilk işim raptorriders a katılmak buluşmaya gelmek olmuştu ilk günkü buluşmayı hiç unutmuyorum utangaçtım içimdeki motor hevesi yeni abilerim yeni dostlarım olucaktı herkes cana yakın birbirine saygılıydı ve 40 km değil dahada fazla olsa bile ben bu buluşmalara gelirim demiştim k.cekmece evim 40 km motoru aldıktan sonra çoğu buluşmaya giderek yer edinmiş ve aday üye patchi almıştım hemde sahildeki bir buluşmada hava sıcacık ve biz motorların üstünde neyse ondan sonra benim ameliyat mevzuları çıktı 2 ay yattım zaten ekim oldu ama uzun yolda gene motora binemedim ameliyatımdan dolayı iyileştikten sonrada kiş geldi bazen 2 haftada bazen 3 haftada bir 10 derecede 5 derecede buluşmalara gittim elim ayaÄ£ım donarak bunları söylemek için söylemiyorum kızmayın gene giderim ama bana hiç empati yapılmadı gitmediÄ£imde bile söylenildi edildi sebebi hava soğuk veya yağmur var dediğimde bahane edildi içten içe üzüldüm havalar yeni ısınıyor ve ben yeni motor alıp yeni motor yaptırdım celil abiye ve uğur abime danışarak,gene 1 2 ay olamadım ,bana dediler otobusle gel metrobusle gel o 40 km yol git gel otobusle metrobusle falan 3 vesait + en az 3 saat abartmıyorum ve motosiklet klubune motosikletsiz gitmeninde anlamı yok benim için ve bunu söylediğimde bazılarına züppeymişim gibi yüz ifadeleri ile karşılaştım gecen persembe ugur abi aradiginda beni 50 tl param vardı 25 partye 25 e benzin param kalmayacaktı parayı odeyemedigim icin aramisti ve geliyormusun diye teyit etmek için abi avans çekicem dedm çekemedim ve bu yuzden gelemedim uğur abi beni bugün aradiginda soyledim ama o bana kızmış söyleniyordu(haklı) umursamadı ,bugün gelememe sebebimde yağmur yağmasıydı 40 km yolu yağmur altında ki sadece gidiş gidiş geliş 80 küsür düşünsenize bunuda söyledim ama buda bir bahaneydi gerçek değil.. bugün uÄ£ur abi aradiginda aday üyeliÄ£iminde alinacagi söylendi ben zaten hem patch hemde yol konusunda şartlar konusunda haksızlığa uğradıgımı düsünüyorum son zamanlar mk olmamıza ragmen mc kuralları geldiğini düsünüyorum eski abi kardeşdik şimdi sıradan biri olmuşuz whatsapp muhabbetine hić girmiyorum velkelam aday üyeliÄ£iminde alınması ile birlikte sizlere veda ediyorum sağlıcakla kalın,tekerinize taş deÄ£mesin,okuyanlara teşekkür ederim silinmemesi dileği ile..

Telefondan yazdım imla hatalarım için özür dilerim
    burdaki sorunların tamamen, gruba yani aileye gelemeyip uzak kalışından kaynaklanan bir iletişim kopukluğu alışamamaktır.

kendimden örnek vereyim, geçen sene festivallere giderken ne altımdaki motor benimdi ne cebimdeki para.!

yine biliyorsunki altımdaki motoru ne şartlarla ACAR abimden aldım.!

çok yanlış düşünüyorsun gözüm, büyüdükçe daha iyi anlıycaksın bunları. umarım pişman olmazsın
    Birkan Bozkuş (18.Mayıs.2017) Bunu beğendi.

Birkan Bozkuş
    Teknik Ressam
     Suzuki C800 İntruder
     İstanbul-Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    2,242
    Beğenilmiş
    700
    Alıntı Rednexi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi tek konuya değinicem pazar günkü mevzu , arkadaşlarımla birlikte gittim sahile para mevzusunu çocukluk arkadaşlarım olduğu için kimde varsa o veriyor o yüzden sorun olmadı bende olmadıklarınıda biliyorlardı.onlar sayesinde gittim onlarda varken bende yok veya bende varken onlarda yok olduğunda bizim için sorun olmuyor ama burada söyleyince ne olursa olsun para hava farketmez bahane oluyor birkan abi sende beni nasıl 1 kere gördün yapma ya :D 1 kere gördüysende senin yelek çıkardığın zamanlar ben ordaydım abi , hatta gitme abi seni seviyoruz diyordum cafenin bahçesinde sen ben serhat abi oturuyorduk
    Krdsm burda değinmek istediğim para mevzusu değil tabi ki paran olmayabilir gün geliyor herkesin cebinde parası olmuyor pazar günü abi gelicem ama param yok deseydin bunu çözmemiz 1 dakikamızı almazdı.bugün ben sana yarın sen bana dostluklar bunu gerektirir. biz burada kimseyi cebindeki paraya altındaki motora göre değerlendirmiyoruz ki. bu tarz şeyler burada konuşulacak şeyler değil söylemek istediğim (abi pazar gününü unuttum) demen biz seni aramızda görmek istedik bizlerle olmanı istedik ama olmadı

2. olarak ben seni tanımayan arkadaşlarımız var dedim seni tanımıyorum demedim, benim de seni sevdiğimi bilmeni isterim ki bu yüzden sana bu konuşmayı yaptım tanımadığım bilmediğim biri olsaydın hayırlısı olsun der geçerdim sana bir değer verdiğim için yanlış olduğunu düşündüğüm şeylere değindim
    Fatih Ucek (18.Mayıs.2017), FouL (18.Mayıs.2017) Bunu beğendi.

1
    1
     1
     1
    Beğenmiş
    264
    Beğenilmiş
    200
    Alıntı FouL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iskender merhaba açıksözlülüğün için teşekkür ediyorum.. Yönetim eğer bu şekilde yapmayı uygun görmüşse demekki gerçekten biraz durup düşünmek lazim.. senin ile birlikte aynı dönemde başlayan arkadaşlar full patch almaya hak kazanmış ise burda eksik yaptığın bir husus var.. bu tarz şeyler kaybedilir kazanılır yine azim edersin avrupa yalası sana uzak kaliyordur asya yakası toplantılarına katılırsın bunun örnekleride var.. 1-2- toplantıya katılmadığın için verilmiş bir karar olmayacağını kendimden biliyorum..

haftanın 7 günü 12 saat çalışan adamım festivallere yada grup sürüşlerine katılmam hepinizden daha zor..akşam 9da iş yerimi kapatıyorum.. ama ben elimden geleni yapıyorum..Çünki burası benim mekanım ben şekillendiriyorum..mutluyum.. Ben senin yerinde olsam ayrılık kararı almaz kendimi ifade etmek için özverili olurdum.. karar tabiki senin.. saygı duyarız hepimiz..
    abi saygı duyuyorum haksızlık yapıldığını düşünüyorum hani özveri vereyimde bana yapılan bu davranışlardan sonra içinden gelmesi gerekiyor ya abi insanın o içtenlik gelmiyor yorumun için sağol abi,tabiki bi bildikleri vardır.
    FouL (18.Mayıs.2017) Bunu beğendi.

1
    1
     1
     1
    Beğenmiş
    264
    Beğenilmiş
    200
    Alıntı Birkan Bozkuş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Krdsm burda değinmek istediğim para mevzusu değil tabi ki paran olmayabilir gün geliyor herkesin cebinde parası olmuyor pazar günü abi gelicem ama param yok deseydin bunu çözmemiz 1 dakikamızı almazdı.bugün ben sana yarın sen bana dostluklar bunu gerektirir. biz burada kimseyi cebindeki paraya altındaki motora göre değerlendirmiyoruz ki. bu tarz şeyler burada konuşulacak şeyler değil söylemek istediğim (abi pazar gününü unuttum) demen biz seni aramızda görmek istedik bizlerle olmanı istedik ama olmadı

2. olarak ben seni tanımayan arkadaşlarımız var dedim seni tanımıyorum demedim, benim de seni sevdiğimi bilmeni isterim ki bu yüzden sana bu konuşmayı yaptım tanımadığım bilmediğim biri olsaydın hayırlısı olsun der geçerdim sana bir değer verdiğim için yanlış olduğunu düşündüğüm şeylere değindim
    param olmadığını söyleyemediğim için unuttum demek bu sefer gerçek bir bahaneydi yorumun için sağol Birkan abi sağlıcakla kal
    Birkan Bozkuş (18.Mayıs.2017) Bunu beğendi.

1
    1
     1
     1
    Beğenmiş
    264
    Beğenilmiş
    200
    Alıntı MeStRe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    burdaki sorunların tamamen, gruba yani aileye gelemeyip uzak kalışından kaynaklanan bir iletişim kopukluğu alışamamaktır.

kendimden örnek vereyim, geçen sene festivallere giderken ne altımdaki motor benimdi ne cebimdeki para.!

yine biliyorsunki altımdaki motoru ne şartlarla ACAR abimden aldım.!

çok yanlış düşünüyorsun gözüm, büyüdükçe daha iyi anlıycaksın bunları. umarım pişman olmazsın
    Eray abiii sen yapma bare Pişman olacağım bir şey yok,sadece sizlerden ayrıldığım için üzülüyorum bura biter başka yer başlar ama sende beni çocuk yerine koyma abi lütfen

Ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ömer Yahşi
    End. Soğutma Sist. Satışı
     BMW R1200GS
     İstanbul - Büyükçekmece
    Beğenmiş
    10,780
    Beğenilmiş
    2,443
    İskender yolun açık olsun, tekerin düz bassın...
    Birkan Bozkuş (18.Mayıs.2017), Rednexi (18.Mayıs.2017) Bunu beğendi.

fatih ucek
    ihracat müşteri temsilcisi
     Dragstar 250
     İstanbul - Avcılar (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    1,282
    Beğenilmiş
    537
    hayırlısı olsun Bedo. Olaylar çok üst üste geldi biraz iletişimsizlik biraz senin uzak olman, kötü oldu sonuç ama dünyanın sonu değil yine gelirsin yine görüşürüz dostum. Tekerin düz bassın.
    Birkan Bozkuş (18.Mayıs.2017), Rednexi (18.Mayıs.2017) Bunu beğendi.

TOLGA YALIM
    İŞSİZ
     HYOSUNG GV 250
     İstanbul - Yenibosna (Avrupa yakası)
    Beğenmiş
    2,205
    Beğenilmiş
    973
    Arkadaslar bana birsey birakmamis herseyi soylemisler bende yazarsam uzerine birsey eklemek degil kopyala yapistir olacagi icin hicbirsey yazmiyorum.Ben buraya senin motovlogun sayesinde geldim.Bu yuzden sana coookkk tessekkur ederim kardesim.Ben buraya nasil kendi istegimle geldiysem yine kendi istegimle gitmekte ozgurum vede sende ozgursun.Verdigin kararlarin senin hakkinda hayirli olmasini dilerim.Kendine iyi bak kardesim.....
    acryvz (18.Mayıs.2017), Birkan Bozkuş (18.Mayıs.2017), FouL (18.Mayıs.2017), Rednexi (18.Mayıs.2017) Bunu beğendi.

Caner Gül
    Mekanik Proje Tasarım
     Yamaha XVS950 A Midnight Star
     Ä°stanbul - Kartal (Anadolu Yakası)
    Beğenmiş
    1,074
    Beğenilmiş
    898
    Sevgili bedirhan birçok yorum yapılmış sende kendini ifade etmişsin ve bilgilerine baktığım zamanda yaşının daha genç olduğunu görüyorum. Para olayı herkes için geçerli, bugün paran yoksa motor alamıyorsun, paran yoksa ev geçindiremiyosun çalışmazsan hiç bişeyi olmuyor bu hayatta. Ben 3 senedir bu gruptayım ve hiç bir gün kimseden para adına yanlış bişe duymadım, duymamda. Param varsa buluşmaya giderim yer içerim, param yoksa buluşmaya giderim sohbetimi eder kalkar gelirim. Senden daha genç para biriktirip çalışan kendine motor alan üyelerimiz var. Ben 3 yıldır her hafta aralıksız 60 km yol yapıp buluşmalara gidip geliyorum ve bunu gönülden yapıyorum, saat 8 de ankaradan yorgun geldiğimde bile kartaldan kalkıp kadıköye buluşmaya gidiyordum 1 saat da olsa gidip kardeşlerimi göreyim diye. O yüzden mesafelerden bahsetme, pazar günü partiye metrobüsle anadoludan gelen üyemiz var bizim. He en olmadı murat abinin dediği gibi anadolunun haftalık buluşmalarına katılabilirdin ama sorun çok daha farklı olarak sorumlulukla ilgili başka bişe değil. Malesef ki sorumluluklarını yerine getirmeyen kişilere bi uyarı vermek zorundayız. Konuyuda çok fazla uzatmaya gerek yok, kimse sana çocuk muamelesi yapmıyor ama sana burda yazanlarında genelinin hep 30 yaş üstü olduğunun abilerin olduğunu farkına var kimse senin kötülüğünü istemez. Yolun açık olsun kendine dikkat et.
    acryvz (18.Mayıs.2017), Birkan Bozkuş (18.Mayıs.2017), FouL (18.Mayıs.2017), Ömer (18.Mayıs.2017) Bunu beğendi.

Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)