Ben de mesafenin uzak olmasından dolayı bazı sorunlar sıkıntılar yaşıyorum. Hatta grubun ayda bir bize yakın bir yerde toplanmasını da teklif etmisligim var. Bazı teklifler yapılır kabul görür veya görmez bunlar için küsüp trip atacak değiliz. Bu bir oluşumdur içinde var olur veya olmayız bazı kuralları vardır uyar veya uymayız. İçinde olmak istiyorsak elimizden geldiğince içinde olur ve kurallarına uyarız. Bazı uyuşmazlıklar olunca da PİRE için yorgan yakmayiz. Yol sorunun katılım durumunu yönetime bildirir kritik etkinlikleri kaçırmaz diğerlerine de gelmeye gayret edersen olmuyorsa da kendini üzmeden gelmezsen sorun da kalmazdı aslında. Burada kimse kimseyi kolundan tutup zorla bir yerlere suruklemiyor. Mazeret bildirmeni geçerli kabul ediyorlar. O yüzde katılım yapamıyorum diye canını sıkmayın gelebildikce gelecektin.. fikirlerini de devamlı paylasacaktin. Burada rütbeler var kıdem var kurallar var ama öncelikle insanız ve bizi insan yapan yegane şey de düşünüyor fikir üretiyor oluşumuz. İnsanın üzerinde de hiç bir şey yok. Kimse de seninyadirgamaz dinlerdi. Ama kabul görürdü isteğin ama görmezdi. Dediğim gibi Pire için yorgan yakılmaz; )

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi