Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ayrılık

1
    1
     1
     1
    Beğenmiş
    264
    Beğenilmiş
    200

Ayrılık

Çok sevdiğim ailem gibi gördüğüm motorun benim için ilk eğitim yeri olan raptorriders yani sizlere veda ediyorum,üzülsemde herşeyin de bir sonu var..
    Nedenine gelirsek gelmek istemiyordum ama içimde tutamıyorum çünkü bu durum beni gerçekten üzüyor biraz empati yapılması için yazıyorum bunu çünkü gerçekten ben motorcu duygularımı o hislerimi bura sayesinde tatdım ilkler hiç bir zaman unutulmaz
    İlk katıldığım zaman şubatın başı 2016 olmasi lazım buranın sayesinde umut kardeşimizden Rr 150 lilik ile başlayıp ilk işim raptorriders a katılmak buluşmaya gelmek olmuştu ilk günkü buluşmayı hiç unutmuyorum utangaçtım içimdeki motor hevesi yeni abilerim yeni dostlarım olucaktı herkes cana yakın birbirine saygılıydı ve 40 km değil dahada fazla olsa bile ben bu buluşmalara gelirim demiştim k.cekmece evim 40 km motoru aldıktan sonra çoğu buluşmaya giderek yer edinmiş ve aday üye patchi almıştım hemde sahildeki bir buluşmada hava sıcacık ve biz motorların üstünde neyse ondan sonra benim ameliyat mevzuları çıktı 2 ay yattım zaten ekim oldu ama uzun yolda gene motora binemedim ameliyatımdan dolayı iyileştikten sonrada kiş geldi bazen 2 haftada bazen 3 haftada bir 10 derecede 5 derecede buluşmalara gittim elim ayaģım donarak bunları söylemek için söylemiyorum kızmayın gene giderim ama bana hiç empati yapılmadı gitmediģimde bile söylenildi edildi sebebi hava soğuk veya yağmur var dediğimde bahane edildi içten içe üzüldüm havalar yeni ısınıyor ve ben yeni motor alıp yeni motor yaptırdım celil abiye ve uğur abime danışarak,gene 1 2 ay olamadım ,bana dediler otobusle gel metrobusle gel o 40 km yol git gel otobusle metrobusle falan 3 vesait + en az 3 saat abartmıyorum ve motosiklet klubune motosikletsiz gitmeninde anlamı yok benim için ve bunu söylediğimde bazılarına züppeymişim gibi yüz ifadeleri ile karşılaştım gecen persembe ugur abi aradiginda beni 50 tl param vardı 25 partye 25 e benzin param kalmayacaktı parayı odeyemedigim icin aramisti ve geliyormusun diye teyit etmek için abi avans çekicem dedm çekemedim ve bu yuzden gelemedim uğur abi beni bugün aradiginda soyledim ama o bana kızmış söyleniyordu(haklı) umursamadı ,bugün gelememe sebebimde yağmur yağmasıydı 40 km yolu yağmur altında ki sadece gidiş gidiş geliş 80 küsür düşünsenize bunuda söyledim ama buda bir bahaneydi gerçek değil.. bugün uģur abi aradiginda aday üyeliģiminde alinacagi söylendi ben zaten hem patch hemde yol konusunda şartlar konusunda haksızlığa uğradıgımı düsünüyorum son zamanlar mk olmamıza ragmen mc kuralları geldiğini düsünüyorum eski abi kardeşdik şimdi sıradan biri olmuşuz whatsapp muhabbetine hić girmiyorum velkelam aday üyeliģiminde alınması ile birlikte sizlere veda ediyorum sağlıcakla kalın,tekerinize taş deģmesin,okuyanlara teşekkür ederim silinmemesi dileği ile..

Telefondan yazdım imla hatalarım için özür dilerim
    Asmeransa (18.Mayıs.2017), bronks (18.Mayıs.2017), Eray Gürman (18.Mayıs.2017), FouL (18.Mayıs.2017), wademacum (18.Mayıs.2017) Bunu beğendi.

Turgay Çavuşoğlu
    özel sektör
     RR Spyder 250
     İstanbul - Sultangazi - (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    1,179
    Beğenilmiş
    518
    Alıntı Rednexi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok sevdiğim ailem gibi gördüğüm motorun benim için ilk eğitim yeri olan raptorriders yani sizlere veda ediyorum,üzülsemde herşeyin de bir sonu var..
    Nedenine gelirsek gelmek istemiyordum ama içimde tutamıyorum çünkü bu durum beni gerçekten üzüyor biraz empati yapılması için yazıyorum bunu çünkü gerçekten ben motorcu duygularımı o hislerimi bura sayesinde tatdım ilkler hiç bir zaman unutulmaz
    İlk katıldığım zaman şubatın başı 2016 olmasi lazım buranın sayesinde umut kardeşimizden Rr 150 lilik ile başlayıp ilk işim raptorriders a katılmak buluşmaya gelmek olmuştu ilk günkü buluşmayı hiç unutmuyorum utangaçtım içimdeki motor hevesi yeni abilerim yeni dostlarım olucaktı herkes cana yakın birbirine saygılıydı ve 40 km değil dahada fazla olsa bile ben bu buluşmalara gelirim demiştim k.cekmece evim 40 km motoru aldıktan sonra çoğu buluşmaya giderek yer edinmiş ve aday üye patchi almıştım hemde sahildeki bir buluşmada hava sıcacık ve biz motorların üstünde neyse ondan sonra benim ameliyat mevzuları çıktı 2 ay yattım zaten ekim oldu ama uzun yolda gene motora binemedim ameliyatımdan dolayı iyileştikten sonrada kiş geldi bazen 2 haftada bazen 3 haftada bir 10 derecede 5 derecede buluşmalara gittim elim ayaģım donarak bunları söylemek için söylemiyorum kızmayın gene giderim ama bana hiç empati yapılmadı gitmediģimde bile söylenildi edildi sebebi hava soğuk veya yağmur var dediğimde bahane edildi içten içe üzüldüm havalar yeni ısınıyor ve ben yeni motor alıp yeni motor yaptırdım celil abiye ve uğur abime danışarak,gene 1 2 ay olamadım ,bana dediler otobusle gel metrobusle gel o 40 km yol git gel otobusle metrobusle falan 3 vesait + en az 3 saat abartmıyorum ve motosiklet klubune motosikletsiz gitmeninde anlamı yok benim için ve bunu söylediğimde bazılarına züppeymişim gibi yüz ifadeleri ile karşılaştım gecen persembe ugur abi aradiginda beni 50 tl param vardı 25 partye 25 e benzin param kalmayacaktı parayı odeyemedigim icin aramisti ve geliyormusun diye teyit etmek için abi avans çekicem dedm çekemedim ve bu yuzden gelemedim uğur abi beni bugün aradiginda soyledim ama o bana kızmış söyleniyordu(haklı) umursamadı ,bugün gelememe sebebimde yağmur yağmasıydı 40 km yolu yağmur altında ki sadece gidiş gidiş geliş 80 küsür düşünsenize bunuda söyledim ama buda bir bahaneydi gerçek değil.. bugün uģur abi aradiginda aday üyeliģiminde alinacagi söylendi ben zaten hem patch hemde yol konusunda şartlar konusunda haksızlığa uğradıgımı düsünüyorum son zamanlar mk olmamıza ragmen mc kuralları geldiğini düsünüyorum eski abi kardeşdik şimdi sıradan biri olmuşuz whatsapp muhabbetine hić girmiyorum velkelam aday üyeliģiminde alınması ile birlikte sizlere veda ediyorum sağlıcakla kalın,tekerinize taş deģmesin,okuyanlara teşekkür ederim silinmemesi dileği ile..

Kararın hayırlısı olur inş sana da RR ye de. Kendine iyi bak kardeşim

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İlker KENAR
    EmekLi Devlet Mağduru
     DD-250-e-10 Spyder
     ESKİŞEHİR
    Beğenmiş
    6,782
    Beğenilmiş
    3,487
    Nacizhane bir örneğim var;
    oğuzhan17(Oğuzhan) Kütahya'da öğrenci..
    Eskişehir 'e full patch member olmak için geliyor. Motor alabilmek için bile acayip imkansızlıklardan geçti. Aksatmadan her toplantıya kalkıp Kütahya'dan bazen de Bursa'dan(ailesinin yanında ise) itiraz etmeden tek bir mazeret sunmadan canı gönülden katılıyor. Sıradan bir öğrenci. Çalışmıyor. Gerekirse harçlıklarını,burs parasını koyuyor aç kalıyor. Foruma kaydolduğundan beri mazeretli bir kaç gün dışında hiç aktif olmamazlık yapmadı.

İyi niyetli bulmadım yazını.. Hiç kimse seçimler yaparken birbirini zorlamıyor. Kararları kendimiz veriyor ve ne olursa olsun ardında duruyoruz. Bilmiyorum bana öğretilen ve benim uyguladığım bu.. Son 1 yıldır maddi imkansızlığın kralını yaşıyorum hatta hayatımda yaşadığım en zor dönem! Ama hiçbir faaliyetten eksik kalmamaya çabalıyorum.Kimse beni rencide etmedi hatta yardımcı olabilmek için çabaladı. Böyle bir mazeret sunmak yada böyle bir mazerete kapılmak bu aileyi yanlış lanse eder. Mc kuralları demişsin. Mc kurallarından bi'haber olduğun kesin. İyi araştırırsan ne demek istediğimi anlarsın. Kendince nedenlerin var sana göre de doğrudur ama ayrılışının asıl sebebinin bu olmadığını düşünüyorum. En azından asıl sebebin ne olduğunu yazmanın daha erdemli olacağını düşünüyorum..

Lakin hayırlısı olsun dostum , ayrılma nedenine değil de eylemine saygı duyuyorum..
    acryvz (18.Mayıs.2017), aidikurt (18.Mayıs.2017), Ali ÜNVERDİ (18.Mayıs.2017), CELİL (18.Mayıs.2017), Enes Sarıgene (18.Mayıs.2017), Oğuzhan Ocak (18.Mayıs.2017), Ömer (18.Mayıs.2017), Rednexi (18.Mayıs.2017) Bunu beğendi.
    Konu centaur tarafından (18.Mayıs.2017 Saat 07:41 ) değiştirilmiştir.

srcndml - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sercan aşkın
    teknik ressam
     DAYTONA 250
     KOCAELİ/İZMİT
    Beğenmiş
    18
    Beğenilmiş
    29
    üzücü bir durum arkadaş düşüncelerinde yanlış mı düşünüyor yoksa RR ailesi farkında olmadan haksızlık mı etmiş anlayamadım.

Birkan Bozkuş
    Teknik Ressam
     Suzuki C800 İntruder
     İstanbul-Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    2,242
    Beğenilmiş
    700

Sevgili İskender Bedirhan yazdıklarımı yanlış anlama geçen süre zarfında olayları birebir izlemiş ve yorumlamış olarak kendi düşünce ve fikirlerimi belirtiyorum

İlk önce şunu sarayım kim neden yazdıklarını silsin, yaşamış olduğun sağlık problemlerini burada kimse göz ardı etmedi o zamanlar da kimse sana kalkıp gel hasta hasta demedi, olayları yanlış yorumlamanı istemem fakat aile olabilmek bazı fedakarlıklar gerektirir sen daha kendin en son toplantıya geldiğin tarihi hatırlamıyor iken aramıza senden sonra katılmış arkadaşlarımız adaylık sürecini tamamlayıp gerekli özveri ve şartları fazlasıyla yerine getirmiş iken ve en acı tarafı seni hala görmemiş yada 1 kere görmüş ve tanımamış iken bence empati kurması gereken nedenleri düşünmesi gereken taraf sensin. Yanlış anlama ama pazar günü sosyal medyada sahilde çekilmiş fotoğrafların vardı belki eski belki o güne ait bilmiyorum ama katılım sağlayacağın bir organizasyonu unutmak bile bence büyük saygısızlık, Aile olarak gördüğün insanları hep yalnız bıraktın. 80 km git gel yolum var demişsin eyvallah az bir yol değil ama en azından ayda bir de olsa yapılamayacak yol değil ki motor üstünde hafta sonu çok çok daha fazla km'ler yapıyoruz hafta içi bir gün aile olarak gördüğün insanlara vakit ayırman gerekli birde şu konu hem sana hem genele yazmak istiyorum daha dün akşam toplantı da konuşuldu biz bir mc değiliz mc olsaydık zaten şu anda senin adaylığın söz konusu olamazdı 1 sene istikrarsız bir grafik çizip hiç bir mc nin senin yarım patchle gezmene izin vereceğini sanmıyorum neyse değinmek istediğim konu bu değil

Sevgili fatih kardeşimin dün toplantı da yaptığı bir konuşma vardı orada olanlar biliyor fakat küçük bir özet geçeyim

Belirli kurallar hep vardı ve var olmak zorunda bu kadar insanlı bir arada tutabilmek huzurunu sağlayabilmek belirli kuralların koyulmasını ve uygulanmasını gerektirir. Kişi veya kişilere göre kural değiştirmek peşinde kaosu getirir. neyse çok da uzatmak istemiyorum kararına saygım var buraya gelmek kadar gitmekte senin kararın

Yolun ve Farın Hep Açık Olsun
    acryvz (18.Mayıs.2017), Ali ÜNVERDİ (18.Mayıs.2017), alibaba07 (18.Mayıs.2017), bronks (18.Mayıs.2017), CELİL (18.Mayıs.2017), centaur (18.Mayıs.2017), Enes Sarıgene (18.Mayıs.2017), FouL (18.Mayıs.2017), Ömer (18.Mayıs.2017), Patriot (18.Mayıs.2017) Bunu beğendi.
    Konu Birkan Bozkuş tarafından (18.Mayıs.2017 Saat 09:45 ) değiştirilmiştir.

1
    1
     1
     1
    Beğenmiş
    264
    Beğenilmiş
    200
    Alıntı centaur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nacizhane bir örneğim var;
    oğuzhan17(Oğuzhan) Kütahya'da öğrenci..
    Eskişehir 'e full patch member olmak için geliyor. Motor alabilmek için bile acayip imkansızlıklardan geçti. Aksatmadan her toplantıya kalkıp Kütahya'dan bazen de Bursa'dan(ailesinin yanında ise) itiraz etmeden tek bir mazeret sunmadan canı gönülden katılıyor. Sıradan bir öğrenci. Çalışmıyor. Gerekirse harçlıklarını,burs parasını koyuyor aç kalıyor. Foruma kaydolduğundan beri mazeretli bir kaç gün dışında hiç aktif olmamazlık yapmadı.

İyi niyetli bulmadım yazını.. Hiç kimse seçimler yaparken birbirini zorlamıyor. Kararları kendimiz veriyor ve ne olursa olsun ardında duruyoruz. Bilmiyorum bana öğretilen ve benim uyguladığım bu.. Son 1 yıldır maddi imkansızlığın kralını yaşıyorum hatta hayatımda yaşadığım en zor dönem! Ama hiçbir faaliyetten eksik kalmamaya çabalıyorum.Kimse beni rencide etmedi hatta yardımcı olabilmek için çabaladı. Böyle bir mazeret sunmak yada böyle bir mazerete kapılmak bu aileyi yanlış lanse eder. Mc kuralları demişsin. Mc kurallarından bi'haber olduğun kesin. İyi araştırırsan ne demek istediğimi anlarsın. Kendince nedenlerin var sana göre de doğrudur ama ayrılışının asıl sebebinin bu olmadığını düşünüyorum. En azından asıl sebebin ne olduğunu yazmanın daha erdemli olacağını düşünüyorum..

Lakin hayırlısı olsun dostum , ayrılma nedenine değil de eylemine saygı duyuyorum..
    Soruna para olarak bakmışsın abi para değil,kışın oraya git gel benim için çok zor oluyor ama bunlara hep bahane dendi çocuk yerine konuldum bunu bire bir sorumlularada söyledim bana böyle davranıyorsunuz diye ama işte böyle şeylerle karşılaştım
    Birkan Bozkuş (18.Mayıs.2017) Bunu beğendi.

Umut Soydaner
    Öğrenci
     Regal Raptor 250 CC Daytona
     İstanbul - Fatih (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    430
    Beğenilmiş
    217
    Öncelikle kararın hayırlı olsun Bedirhan ama bize haksızlık ediyorsun. Bizim grubumuzun içinde en son dert olacak şey paradır. Sen paran olmadan da gelseydin, bize yada yönetime söyleseydin seni kapıdan kovacak yada seni aç gönderecek halimiz yoktu. Bu organizasyon için para toplamamızın amacı giderlere ortak olmak başka hiçbir şey için değil.

Diğer bir konu ise yolun uzak olmasından bahsediyorsun ama biz seninle tanıştığımızda yine Küçükçekmece'deydik ve mesafe yine aynıydı ve senin toplantılara gelmediğin zamanlardaki bahanen yolun uzunluğu ile alakalı değil, motorunda problem olması yada kişisel meselelerindi. Ben senin düşüncelerinin tam tersine bu aile yapısının bağlarının, abi, kardeş ilişkisinin günden güne arttığının düşüncesindeyim. Grubun kuralları mc kurallarına dönmüş dersen hem bize hemde bu kadar kişinin emeğine haksızlık etmiş olursun . Sonuçta iyi ve güzel günlerimiz oldu. Yolun ve farın açık olsun.
    acryvz (18.Mayıs.2017), Ali ÜNVERDİ (18.Mayıs.2017), Birkan Bozkuş (18.Mayıs.2017), bronks (18.Mayıs.2017), Ömer (18.Mayıs.2017) Bunu beğendi.

1
    1
     1
     1
    Beğenmiş
    264
    Beğenilmiş
    200
    Alıntı Birkan Bozkuş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili İskender Bedirhan yazdıklarımı yanlış anlama geçen süre zarfında olayları birebir izlemiş ve yorumlamış olarak kendi düşünce ve fikirlerimi belirtiyorum

İlk önce şunu sarayım kim neden yazdıklarını silsin, yaşamış olduğun sağlık problemlerini burada kimse göz ardı etmedi o zamanlar da kimse sana kalkıp gel hasta hasta demedi, olayları yanlış yorumlamanı istemem fakat aile olabilmek bazı fedakarlıklar gerektirir sen daha kendin en son toplantıya geldiğin tarihi hatırlamıyor iken aramıza senden sonra katılmış arkadaşlarımız adaylık sürecini tamamlayıp gerekli özveri ve şartları fazlasıyla yerine getirmiş iken ve en acı tarafı seni hala görmemiş yada 1 kere görmüş ve tanımamış iken bence empati kurması gereken nedenleri düşünmesi gereken taraf sensin. Yanlış anlama ama pazar günü sosyal medyada sahilde çekilmiş fotoğrafların vardı belki eski belki o güne ait bilmiyorum ama katılım sağlayacağın bir organizasyonu unutmak bile bence büyük saygısızlık, Aile olarak gördüğün insanları hep yalnız bıraktın. 80 km git gel yolum var demişsin eyvallah az bir yol değil ama en azından ayda bir de olsa yapılamayacak yol değil ki motor üstünde hafta sonu çok çok daha fazla km'ler yapıyoruz hafta içi bir gün aile olarak gördüğün insanlara vakit ayırman gerekli birde şu konu hem sana hem genele yazmak istiyorum daha dün akşam toplantı da konuşuldu biz bir mc değiliz mc olsaydık zaten şu anda senin adaylığın söz konusu olamazdı 1 sene istikrarsız bir grafik çizip hiç bir mc nin senin yarım patchle gezmene izin vereceğini sanmıyorum neyse değinmek istediğim konu bu değil

Sevgili fatih kardeşimin dün toplantı da yaptığı bir konuşma vardı orada olanlar biliyor fakat küçük bir özet geçeyim

Belirli kurallar hep vardı ve var olmak zorunda bu kadar insanlı bir arada tutabilmek huzurunu sağlayabilmek belirli kuralların koyulmasını ve uygulanmasını gerektirir. Kişi veya kişilere göre kural değiştirmek peşinde kaosu getirir. neyse çok da uzatmak istemiyorum kararına saygım var buraya gelmek kadar gitmekte senin kararın

Yolun ve Farın Hep Açık Olsun
    abi tek konuya değinicem pazar günkü mevzu , arkadaşlarımla birlikte gittim sahile para mevzusunu çocukluk arkadaşlarım olduğu için kimde varsa o veriyor o yüzden sorun olmadı bende olmadıklarınıda biliyorlardı.onlar sayesinde gittim onlarda varken bende yok veya bende varken onlarda yok olduğunda bizim için sorun olmuyor ama burada söyleyince ne olursa olsun para hava farketmez bahane oluyor birkan abi sende beni nasıl 1 kere gördün yapma ya :D 1 kere gördüysende senin yelek çıkardığın zamanlar ben ordaydım abi , hatta gitme abi seni seviyoruz diyordum cafenin bahçesinde sen ben serhat abi oturuyorduk,bu arada abi 8 Ay'da full patch almışsınbana 6 ay muhabbeti yapıyorsun ve de şuan yeni patch alan arkadaşlar evi yakın barkı yakın ve siz bir motosiklet klubusünüz hep aynı yerde buluşuyorsunuz niye hiç bu taraflara gelmediniz soğukta veya yağmurda neyse konu uzar gider...
    Birkan Bozkuş (18.Mayıs.2017), FouL (18.Mayıs.2017) Bunu beğendi.
    Konu Rednexi tarafından (18.Mayıs.2017 Saat 10:29 ) değiştirilmiştir.

1
    1
     1
     1
    Beğenmiş
    264
    Beğenilmiş
    200
    Alıntı umut. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle kararın hayırlı olsun Bedirhan ama bize haksızlık ediyorsun. Bizim grubumuzun içinde en son dert olacak şey paradır. Sen paran olmadan da gelseydin, bize yada yönetime söyleseydin seni kapıdan kovacak yada seni aç gönderecek halimiz yoktu. Bu organizasyon için para toplamamızın amacı giderlere ortak olmak başka hiçbir şey için değil.

Diğer bir konu ise yolun uzak olmasından bahsediyorsun ama biz seninle tanıştığımızda yine Küçükçekmece'deydik ve mesafe yine aynıydı ve senin toplantılara gelmediğin zamanlardaki bahanen yolun uzunluğu ile alakalı değil, motorunda problem olması yada kişisel meselelerindi. Ben senin düşüncelerinin tam tersine bu aile yapısının bağlarının, abi, kardeş ilişkisinin günden güne arttığının düşüncesindeyim. Grubun kuralları mc kurallarına dönmüş dersen hem bize hemde bu kadar kişinin emeğine haksızlık etmiş olursun . Sonuçta iyi ve güzel günlerimiz oldu. Yolun ve farın açık olsun.
    Sorunu hala para zannediyorsunuz altı üstü bu ay param yok 2.000 tl para harcadım motora biliyorsunuz yani sorun para değil..

Eray Gürman
    İnternet Teknolojileri - SEO/Adwords
     Shadow VT 750 C
     İstanbul - Çağlayan (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    3,315
    Beğenilmiş
    1,181
    İlk katıldığım zaman şubatın başı 2016 olmasi lazım buranın sayesinde umut kardeşimizden Rr 150 lilik ile başlayıp ilk işim raptorriders a katılmak buluşmaya gelmek olmuştu ilk günkü buluşmayı hiç unutmuyorum utangaçtım içimdeki motor hevesi yeni abilerim yeni dostlarım olucaktı herkes cana yakın birbirine saygılıydı ve 40 km değil dahada fazla olsa bile ben bu buluşmalara gelirim demiştim k.cekmece evim 40 km motoru aldıktan sonra çoğu buluşmaya giderek yer edinmiş ve aday üye patchi almıştım hemde sahildeki bir buluşmada hava sıcacık ve biz motorların üstünde neyse ondan sonra benim ameliyat mevzuları çıktı 2 ay yattım zaten ekim oldu ama uzun yolda gene motora binemedim ameliyatımdan dolayı iyileştikten sonrada kiş geldi bazen 2 haftada bazen 3 haftada bir 10 derecede 5 derecede buluşmalara gittim elim ayaÄ£ım donarak bunları söylemek için söylemiyorum kızmayın gene giderim ama bana hiç empati yapılmadı gitmediÄ£imde bile söylenildi edildi sebebi hava soğuk veya yağmur var dediğimde bahane edildi içten içe üzüldüm havalar yeni ısınıyor ve ben yeni motor alıp yeni motor yaptırdım celil abiye ve uğur abime danışarak,gene 1 2 ay olamadım ,bana dediler otobusle gel metrobusle gel o 40 km yol git gel otobusle metrobusle falan 3 vesait + en az 3 saat abartmıyorum ve motosiklet klubune motosikletsiz gitmeninde anlamı yok benim için ve bunu söylediğimde bazılarına züppeymişim gibi yüz ifadeleri ile karşılaştım gecen persembe ugur abi aradiginda beni 50 tl param vardı 25 partye 25 e benzin param kalmayacaktı parayı odeyemedigim icin aramisti ve geliyormusun diye teyit etmek için abi avans çekicem dedm çekemedim ve bu yuzden gelemedim uğur abi beni bugün aradiginda soyledim ama o bana kızmış söyleniyordu(haklı) umursamadı ,bugün gelememe sebebimde yağmur yağmasıydı 40 km yolu yağmur altında ki sadece gidiş gidiş geliş 80 küsür düşünsenize bunuda söyledim ama buda bir bahaneydi gerçek değil.. bugün uÄ£ur abi aradiginda aday üyeliÄ£iminde alinacagi söylendi ben zaten hem patch hemde yol konusunda şartlar konusunda haksızlığa uğradıgımı düsünüyorum son zamanlar mk olmamıza ragmen mc kuralları geldiğini düsünüyorum eski abi kardeşdik şimdi sıradan biri olmuşuz whatsapp muhabbetine hić girmiyorum velkelam aday üyeliÄ£iminde alınması ile birlikte sizlere veda ediyorum sağlıcakla kalın,tekerinize taş deÄ£mesin,okuyanlara teşekkür ederim silinmemesi dileği ile..

tamamen çok yanlış düşünüyorsun, hakkında hayırlısı olsuın.

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)