Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 24 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ayrılık

Turgay Çavuşoğlu
    özel sektör
     RR Spyder 250
     İstanbul - Sultangazi - (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    1,179
    Beğenilmiş
    518
    Ben de mesafenin uzak olmasından dolayı bazı sorunlar sıkıntılar yaşıyorum. Hatta grubun ayda bir bize yakın bir yerde toplanmasını da teklif etmisligim var. Bazı teklifler yapılır kabul görür veya görmez bunlar için küsüp trip atacak değiliz. Bu bir oluşumdur içinde var olur veya olmayız bazı kuralları vardır uyar veya uymayız. İçinde olmak istiyorsak elimizden geldiğince içinde olur ve kurallarına uyarız. Bazı uyuşmazlıklar olunca da PİRE için yorgan yakmayiz. Yol sorunun katılım durumunu yönetime bildirir kritik etkinlikleri kaçırmaz diğerlerine de gelmeye gayret edersen olmuyorsa da kendini üzmeden gelmezsen sorun da kalmazdı aslında. Burada kimse kimseyi kolundan tutup zorla bir yerlere suruklemiyor. Mazeret bildirmeni geçerli kabul ediyorlar. O yüzde katılım yapamıyorum diye canını sıkmayın gelebildikce gelecektin.. fikirlerini de devamlı paylasacaktin. Burada rütbeler var kıdem var kurallar var ama öncelikle insanız ve bizi insan yapan yegane şey de düşünüyor fikir üretiyor oluşumuz. İnsanın üzerinde de hiç bir şey yok. Kimse de seninyadirgamaz dinlerdi. Ama kabul görürdü isteğin ama görmezdi. Dediğim gibi Pire için yorgan yakılmaz; )

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    acryvz (18.Mayıs.2017), Birkan Bozkuş (18.Mayıs.2017), FouL (18.Mayıs.2017), Ömer (18.Mayıs.2017) Bunu beğendi.

Eray Gürman
    İnternet Teknolojileri - SEO/Adwords
     Shadow VT 750 C
     İstanbul - Çağlayan (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    3,315
    Beğenilmiş
    1,181
    Alıntı Rednexi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok yanlış düşünüyorsun gözüm, büyüdükçe daha iyi anlıycaksın bunları. umarım pişman olmazsın
    Eray abiii sen yapma bare Pişman olacağım bir şey yok,sadece sizlerden ayrıldığım için üzülüyorum bura biter başka yer başlar ama sende beni çocuk yerine koyma abi lütfen
    seni kaale almayabilirdim, insanlar sevmediği insanları kaale almaz, sitemim sana olan sevgimden, bana göre çocukça çünkü zamanında farklı konularda benzer hataları herkez yapıyor.

burası biter başka uyer başlar, neden bitiyor? kaybetmek çok kolay kapatırsın biter, ama burdaki insanlar sen 5-6 ay yoksun gelmemişsin telore etmişler, sen aday üyeliğim düşürüldü diyip gidiyorsun, bak kendi ağzınla söylüyorsun, sorunlarını sıkıntıları, şanssızlıkları bazı şeylerin elinde olamayan sebeplerden denk geldiğini vesaire..

ama şimdi senin bu tip sorunlarından ve şanssızlıklarından dolayı insanlar yine telore etse, yarın başka biri çıkar bedirhanada olmuştu niye bize böyle yapıyorsun demez mi?

sen bu durumda yapman gereken gelip o yarım peçi hak edip üstüne full peçide alıp bir ilke imza atıcaksınki yarın senin gibi yapan yada benzer sebeplerden aynı konuma düşen biri olursa kendinden örnek vererek , dostuluğumuzun aslında nasıl büyüdüğünü gösterceksin.

ama sen napıyorsun ?? ayrılıkl diye konu açmışsın eeee? iyi şanslar demek seni tanımayanlar için geçerlidir. ben dost bildiğim için sitemim ağır olmuş olabilir..
    acryvz (18.Mayıs.2017), Birkan Bozkuş (18.Mayıs.2017), FouL (18.Mayıs.2017), Ömer (18.Mayıs.2017) Bunu beğendi.

Umut Soydaner
    Öğrenci
     Regal Raptor 250 CC Daytona
     İstanbul - Fatih (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    430
    Beğenilmiş
    217
    Alıntı Rednexi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sorunu hala para zannediyorsunuz altı üstü bu ay param yok 2.000 tl para harcadım motora biliyorsunuz yani sorun para değil..

Bizim bişey zannettiğimiz yok Bedirhan maddiyattan dolayı gelemediğini sen söyledin.
    Birkan Bozkuş (18.Mayıs.2017) Bunu beğendi.

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alper idikurt
    Bankacı
     Yamaha XVS 1300 A Midnightstar
     İsntabul - Sancaktepe
    Beğenmiş
    514
    Beğenilmiş
    573
    İskender Bedirhan Kardeşim.

Kısa ve öz konuşucam.

MC değiliz doğru ama bu değilki burada kural yok .
    Toplulukların olduğu her yerde kurallar olmak zorundadır. Dünya bu şekilde dönüyor yoksa işin içinden çıkma şansımız yok.

Bir karar alındı ve sana bildirildi .
    Ünvan verirken nasıl kurallar çerçevesinde verdiyesek geri alırkende aynı yolu izledik.

Yazına ve yazılarına bakıyorumda gençliğininde verdiği heyecanla ; içindeki sinir ve hışımla vermiş veriştirmişsin. İstemediğin bir şeyler yazabilirsin o yüzden sana bir abi tavsiyesi ; aradan bir kaç gün geçsin , sonra otur sakin kafayla detaylı düşün (Objektif olarak ) bizleri tamamiyle haksız olarak görüyorsun ama haklı olduğuğumuz noktalarında olduğunu sakin kafayla sende göreceksin.

Dediğim gibi kararımız bu . Öyle yada böyle bu karara saygı duyman gerek .

Yolun ve farın hep açık olsun .Allaha emanet ol.

Daha fazla saçmalayıp konu başka yerlere gitmesin diye konuyu kapatıyorum.
    acryvz (18.Mayıs.2017), Ali ÜNVERDİ (18.Mayıs.2017), alibaba07 (18.Mayıs.2017), Birkan Bozkuş (18.Mayıs.2017), CaNeR (18.Mayıs.2017), CELİL (18.Mayıs.2017), FouL (18.Mayıs.2017), Ömer (18.Mayıs.2017), wademacum (18.Mayıs.2017) Bunu beğendi.
    RaptorRiders bir çığ gibi büyümeye devam ediyor

Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)