Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Fatal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mustafa SARAÇ
    Elektrik - Elektronik
     Ghost 350 DD350E-6C
     Denizli
    Beğenmiş
    90
    Beğenilmiş
    79

Exclamation Oyy benim başıma gelenler Tekrardan Merhabalar bu arada

Baya uzuuuuun bi aradan sonra tekrar merhabalar aslında forumu ajan gibi uzaktan takip ediyordum tapatalk sağolsun özel mesaj atanlara cevap veriyorum veya forum dışında sosyal medyadanda takip ve muhabbetlerimiz devam ediyordu
    taaa ki bugün motorum konusunda çok büyük bir karar vermemle tekrar sizinle bu konuyu paylaşmak istedim

Motorum ve benim için en iyisini yaptım bu güne kadar boşuna para dökmüşüm
    Kaliteli tamirci görüntülü ama beni çoğu zaman sallayan ama uğraşıyormuş gibi görünen motosiklet ustamı değiştirdim
    Yeni bir usta buldum daha doğrusu tavsiyeler doğrultusunda oraya yönlendirildim (bi MC klübünden sevdiğim bir kaç abimin tavsiyesi ve bunu duyan motorcu arkadaşlarımın ben o adamı biliyorum kesinlikle oraya götürelim diyenler vasıtasıyla)

motoru parçaladık ve şok olduğum görüntülerle karşılaştım meğerse bu zamana kadar çıkan sorunların hep dikkatsizlik ve baştan savma iş yüzünden olduğunu gördüm
    sıfırdan komple motor gözden geçirilerek baştan toplandı
    sıfır sekman piston atıldı (kafada soru işareti kalmasın diye yoksa pistonlarda birşey yoktu açılmışlığı yeniledim bir daha uğraşmamak için)
    bütün rulmanlar ve pullar, sağ sol iç kapak yüzeyleri, debriyaj, stator, sübab, manifold, vites senkromajları, bujiler ve son olarak sübab ayarı yapıldı yarın motor yerine yerleştirilince sağlam bi karbüratör ayarı yapıldımı sorunsuz ve tam güç yollar bizim bekler

bu arada yeni tavsiye ettikleri ustayı araştırdım meğerse eski bmw motorlarının ustasıymış adamlar özel arayıp buluyorlar neredeyse motorunu ona veriyorlar bu sefer işini bilen bi ustaya geldim eminim bi dahada böyle bir sorun yaşamam diye ümit ediyorum
    acryvz (30.Mayıs.2017), Eray Gürman (30.Mayıs.2017), FouL (30.Mayıs.2017) Bunu beğendi.
    Love & Respect

Uğur Güler
    ULAŞIM
     Yamaha XVS 1300A MIDNIGHTSTAR
     İstanbul Bağcılar (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    9,015
    Beğenilmiş
    2,220
    Alıntı Fatal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Baya uzuuuuun bi aradan sonra tekrar merhabalar aslında forumu ajan gibi uzaktan takip ediyordum tapatalk sağolsun özel mesaj atanlara cevap veriyorum veya forum dışında sosyal medyadanda takip ve muhabbetlerimiz devam ediyordu
    taaa ki bugün motorum konusunda çok büyük bir karar vermemle tekrar sizinle bu konuyu paylaşmak istedim

Motorum ve benim için en iyisini yaptım bu güne kadar boşuna para dökmüşüm
    Kaliteli tamirci görüntülü ama beni çoğu zaman sallayan ama uğraşıyormuş gibi görünen motosiklet ustamı değiştirdim
    Yeni bir usta buldum daha doğrusu tavsiyeler doğrultusunda oraya yönlendirildim (bi MC klübünden sevdiğim bir kaç abimin tavsiyesi ve bunu duyan motorcu arkadaşlarımın ben o adamı biliyorum kesinlikle oraya götürelim diyenler vasıtasıyla)

motoru parçaladık ve şok olduğum görüntülerle karşılaştım meğerse bu zamana kadar çıkan sorunların hep dikkatsizlik ve baştan savma iş yüzünden olduğunu gördüm
    sıfırdan komple motor gözden geçirilerek baştan toplandı
    sıfır sekman piston atıldı (kafada soru işareti kalmasın diye yoksa pistonlarda birşey yoktu açılmışlığı yeniledim bir daha uğraşmamak için)
    bütün rulmanlar ve pullar, sağ sol iç kapak yüzeyleri, debriyaj, stator, sübab, manifold, vites senkromajları, bujiler ve son olarak sübab ayarı yapıldı yarın motor yerine yerleştirilince sağlam bi karbüratör ayarı yapıldımı sorunsuz ve tam güç yollar bizim bekler

bu arada yeni tavsiye ettikleri ustayı araştırdım meğerse eski bmw motorlarının ustasıymış adamlar özel arayıp buluyorlar neredeyse motorunu ona veriyorlar bu sefer işini bilen bi ustaya geldim eminim bi dahada böyle bir sorun yaşamam diye ümit ediyorum
    Hadi bakalım hayırlısı olsun kardeşim. Bu son olsun inşallah )8
    Fatal (29.Mayıs.2017) Bunu beğendi.

Mustafa SARAÇ
    Elektrik - Elektronik
     Ghost 350 DD350E-6C
     Denizli
    Beğenmiş
    90
    Beğenilmiş
    79
    motordan soğudum iyice valla satacak hale geldim inşallah düzgün olur artıkda bir nebze olsun keyfini sürerim 2 yıldır bende topladan 6 ay binememişimdir hep problem arıza demekki usta mahvetmiş beni

SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Love & Respect

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,567
    Beğenilmiş
    5,789
    Mustafa bu makina seni çok uğraştırdı diyeceğim ama asıl olan usta malesef çoğu usta işi bilmeyip biliyormuş gibi ahkam kesiyor inşallah bu son uğraşman olur bundan sonrası hep keyifli sürüşler olsun
    aycanblmts (30.Mayıs.2017), Fatal (29.Mayıs.2017) Bunu beğendi.

Ali Alp
    özel güvenlik
     Hyosung GV 250
     Antalya
    Beğenmiş
    4,161
    Beğenilmiş
    1,148
    Geçmiş olsun. sen bu motordan çok çektin. Hayırsız vicdansız ustanın eline düştün mü adamı bitiriyor böyle. İnşallah artık problem yaşamassın.
    Fatal (29.Mayıs.2017) Bunu beğendi.

Mustafa SARAÇ
    Elektrik - Elektronik
     Ghost 350 DD350E-6C
     Denizli
    Beğenmiş
    90
    Beğenilmiş
    79
    Alıntı alibaba07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. sen bu motordan çok çektin. Hayırsız vicdansız ustanın eline düştün mü adamı bitiriyor böyle. İnşallah artık problem yaşamassın.
    Alıntı CELİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mustafa bu makina seni çok uğraştırdı diyeceğim ama asıl olan usta malesef çoğu usta işi bilmeyip biliyormuş gibi ahkam kesiyor inşallah bu son uğraşman olur bundan sonrası hep keyifli sürüşler olsun

o inatsa ben ondan inatım bugüne kadar hesapladım aldığım parçalar ödediğim işcilikler 5000 tl yi buldu daha şimdiki usta ne isteyecek bilmiyorum ama bu motoru satıcak olsam alan insan gerçekten satmak istemez ciddi mânada herşeyi sıfırlandı ve problemsiz bir motor artık bi daha sorun yaşamam inşallah yoksa depoya bi kibrit çakıp atıcam karşıdanda izlicem 😂😂
    CELİL (29.Mayıs.2017), nedemek (29.Mayıs.2017) Bunu beğendi.
    Love & Respect

İbrahim Berk Adıgüzel
    LCW-IT Destek, Amatör Dövmeci :)
     Yamaha XV950A
     İstanbul - Bahçelievler (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    3,277
    Beğenilmiş
    3,212
    dostum geçmiş olsun, araçlarda en büyük soğuma sebebi zaten çıkardığı problemler ve sürekli sorun yaşamanın sebebi de ustalar değil mi? dipçik gibi olur umarım makinan da sezona bomba gibi girersin
    Fatal (30.Mayıs.2017) Bunu beğendi.

Mustafa SARAÇ
    Elektrik - Elektronik
     Ghost 350 DD350E-6C
     Denizli
    Beğenmiş
    90
    Beğenilmiş
    79
    büyük ihtimal ki tahminlerin doğru çıkıcak zımba gibi olacak

SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Love & Respect

e.erbaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ergun ERBAŞ
    Teknisyen
     Kawasaki vulcan 800
     Tekirdağ Çerkezköy
    Beğenmiş
    92
    Beğenilmiş
    80
    Mustafa,azmini kutlarım dostum
    Fatal (30.Mayıs.2017), Zafer (30.Mayıs.2017) Bunu beğendi.
    Zamanı yenemezsin

Zafer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Zafer Ayvaz
    makina
     🤟🤟🤟🤟🤟
     İstanbul - Beylikdüzü (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    2,702
    Beğenilmiş
    1,320
    Mustafa,azmini kutlarım dostum
    valla kutlamak lazım
    Fatal (30.Mayıs.2017) Bunu beğendi.

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)