Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Şafak Erdoğan
    Öğrenci
     Falcon Freedom 250
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

karakolluk oldum yardımcı olabilecek varmı

Sabah kartalda bi herif parkederken bana vurdu ancak daha sonra şikayetçi olmuş emniyete ifade vermem gerek ehliyetim yok yardımcı olabilecek biri varmı?

ugurogz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Uğur Oğuz
    Motokurye
     Regal Raptor DD 250E-9B
     Ankara
    Beğenmiş
    4
    Beğenilmiş
    32
    Motor kimin üstüne hocam tanıdığınız arkadaşınız var ise onu götürün derim sonuçda adam size vurmuş sizde suç yok

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Muhtaç Olduğun Kudret, Damarlarındaki Asil Kanda Mevcuttur!

Şafak Erdoğan
    Öğrenci
     Falcon Freedom 250
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Motor amcamın üzerine ama ben kullanıyorum tanıdığım tüm motorcular ehliyetsiz belki biri yardımcı olur diye yazdım

Çağlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

çağlar şanlı
    İnsan kaynakları müdürü
     regal raptor spider 250-2015 model
     İstanbul / anadolu yakası
    Beğenmiş
    102
    Beğenilmiş
    34
    Arkadaşa yardım lütfen...

Murat Kemah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Murat Kemah
    Grafik Tasarım
     RR Daytona
     İstanbul - Fatih (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    325
    Beğenilmiş
    244
    Şafak öncelikle kendini tanıtmanı rica ediyoruz. Forumu duvardaki ilk yardım kutusu gibi gören, sadece ihtiyacı olduğunda damlayan arkadaşlardan olmazsan eğer buradaki herkes sana seve seve yardımcı olur. Belki zor durumdasındır diye yazacağım, ancak belki bu nedenle zor duruma bile düşebilirim

Vereceğin ifade de;

Motor amcamın, kendisinin acil işi olduğundan motoru kenara park etmemi istedi. Zaten anahtarı da yoktu, motor çalışmıyordu. Motoru park ederken X isimli şahıs gelip araca çarpmıştır. Amcan da gidip hee ben çocuğa kenara doğru ittir kimse çarpmasın falan dediydim der olay biter.

Bunun düpedüz yalan olduğunu sen de biliyorsun burada ki arkadaşlar da. Yalan konusunda yardım etmemizi istiyorsan buyur ben sana vereceğin ifadeyi yazdım bu şekilde başına kolay kolay bişey gelmez.

Bunun sadece günü kurtarmak olduğunu bilmeni isterim. Bu şehir de yol da yürümek bile zor. Al ehliyetini kafan rahat olsun.
    Çağlar (10.Haziran.2017) Bunu beğendi.
    Yolun başında müptelaydım, yolun sonunda müptezel.

Şafak Erdoğan
    Öğrenci
     Falcon Freedom 250
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Öncelikle bu toplulukdan daha yeni haberim olduğunu belirteyim müsait bir zamanda klubüde ziyaret etmek isterim kadıköydeydi yanlış hatırlamıyorsam
    konuya dönersek ruhsat sahibi amcamda ehliyetsiz , yani ifadeye mutlaka ehliyetli birini götürmem gerek maksimum 15dakika sürecek çünki ne hasar var ne de suçluyum yardımcı olabilecek arkadaşlar ulaşabilirse çok iyi olur şimdiden teşekkürler

Murat Kemah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Murat Kemah
    Grafik Tasarım
     RR Daytona
     İstanbul - Fatih (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    325
    Beğenilmiş
    244
    Daha fazlası için elimizden bir şey gelmeyeceğini belirtmek isterim. Uyuyan arkadaşlar sabah konuyu görünce hak vereceklerdir. Haklı veya haksız olabilirsin ancak ortada bir şikayet var. Diyelim ki ben seninle geldim, ifade verdim ehliyeti de verdim çıktım. Şikayet eden adam gelip de süren bu değildi derse sence ne olur ? Böyle bir riske girmenin kime faydası var? Amcanın ehliyetsiz olması sorun değil ki.
    Ben şimdi trafik polisine gitsem desem ki; benim ehliyetim yok ama dün araba sürdüm. Ceza mı yiyeceğim? (:
    Yolun başında müptelaydım, yolun sonunda müptezel.

Ali Alp
    özel güvenlik
     Hyosung GV 250
     Antalya
    Beğenmiş
    4,161
    Beğenilmiş
    1,148
    Alıntı safakerd0gan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle bu toplulukdan daha yeni haberim olduğunu belirteyim müsait bir zamanda klubüde ziyaret etmek isterim kadıköydeydi yanlış hatırlamıyorsam
    konuya dönersek ruhsat sahibi amcamda ehliyetsiz , yani ifadeye mutlaka ehliyetli birini götürmem gerek maksimum 15dakika sürecek çünki ne hasar var ne de suçluyum yardımcı olabilecek arkadaşlar ulaşabilirse çok iyi olur şimdiden teşekkürler
    Öncelikle geçmiş olsun. Murat kardeşim sana meselede yol göstermiş.

Ancak bizden istediğin anladığım kadarıyla, hiç tanımadığımız bir insana hiç bilgimiz olmayan bir olay için karakola gidip ''YALAN'' ifadede bulunmak.

Olay bahsettiğin gibi mi oldu onu da bilmiyoruz. Karşıdaki aracın hasarı nedir ne kadar masraf çıkarmışlar. bu masraf ifade sonrası motoru ben sürüyordum diye yalan ifade veren kişiye kalırsa senin ortadan kaybolmayacağını nasıl bilicez.

Heryer mobese kamerası, güvenlik kamerası. Karşı taraf sürücü bu değildi yalan beyanda bulunuyorlar diye şikayetçi olsa sigorta şirketi direk olayın üstüne gider. Sahtecilikten sicili karartma riskine sadece İsmini bildiğimiz birisi için mi giricez?

Kısacası senin adından başka hiçbirşey bilmiyoruz ve sen bizden hem suç işlememizi hem de risk almamızı istiyorsun bu sence mantıklı mı?
    Bypale (10.Haziran.2017), FouL (10.Haziran.2017), K.Erkut (10.Haziran.2017), Murat Kemah (10.Haziran.2017) Bunu beğendi.

Şafak Erdoğan
    Öğrenci
     Falcon Freedom 250
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Emin olun olay anlattığım gibi yaşandı ve tüm sorumluluk bana ait buradan yardım isteme sebebim başka yardım alabileceğim biyerin kalmaması ehliyetim olsa idi hiç kimseyi uğraştırmaz kendim giderdim çünki ne suçluyum ne de hasar var ancak ehliyetsiz gidersem olay iyice kötüleşecek kimseden suç işlemesini isteyemem sadece yardımcı olabilecek ifade vermeme yardımcı olabilecek biri var mı diye yardım istedim başka şansım yok

İlker KENAR
    EmekLi Devlet Mağduru
     DD-250-e-10 Spyder
     ESKİŞEHİR
    Beğenmiş
    6,782
    Beğenilmiş
    3,487
    Alıntı safakerd0gan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emin olun olay anlattığım gibi yaşandı ve tüm sorumluluk bana ait buradan yardım isteme sebebim başka yardım alabileceğim biyerin kalmaması ehliyetim olsa idi hiç kimseyi uğraştırmaz kendim giderdim çünki ne suçluyum ne de hasar var ancak ehliyetsiz gidersem olay iyice kötüleşecek kimseden suç işlemesini isteyemem sadece yardımcı olabilecek ifade vermeme yardımcı olabilecek biri var mı diye yardım istedim başka şansım yok
    Öncelikle geçmiş olsun Şafak..
    Kaygını anlayabiliyorum lakin buradan , Raptorriders Ailesinden istisnasız hiç kimse kanunlar önünde sahtekarlık mahiyeti taşıyacak bir eylem konusunda ne yardımcı olur ne de bu gibi eylemlere dahil olur. Sen bunu söylememiş , biz de duymamış olalım..
    Her halukarda 1784 lira(ehliyetsiz araç kullanma) + diğer masrafları ödemek zorundasınız. Bunun kaçışı yok. Motorun sigortası falan da yok galiba. Üzgünüm ama büyük bir maddi bedel ödemeye hazırlıklı olmalısın. Kimse keriz değil sen başka birini götürdüğünde adam gereğini yapar, bir de sahtekarlık yada yalan beyanda bulunmaktan işlem görürsün ki bunu parayla ödeyemezsin, sabıka kazanırsın.Zaten ''ehliyetim olsa idi '' demekle sen ehliyetsiz motorsiklete binmenin risklerini bilerek o seleye oturmuşsun ki maalesef tüm bu bedelleri ödemeye de razı olmuşsun. Yani mağdur falan değilsin mesulsün,sorumlusun. En azından ölümlü , yüksek hasarlı bir kaza yaşamamışsın.
    Kanuni her konuda yardımcı olmaya hazırız lakin lütfen bir daha bu gibi kanun dışı eylemlerde grubu ve üyelerini lekeleyici tekliflerde bulunma..
    Şimdiden Allah kolaylık versin..
    alibaba07 (10.Haziran.2017), Bypale (10.Haziran.2017), Crixus (11.Haziran.2017), K.Erkut (10.Haziran.2017), kaan tokyol (11.Haziran.2017), Murat Kemah (10.Haziran.2017), nickziki (12.Haziran.2017) Bunu beğendi.
    Konu centaur tarafından (10.Haziran.2017 Saat 13:13 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)