Alıntı Mrsivasle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hoşbuldum sagolun kullandıgım araç gereçler resimlerde görülmekle beraber a5 boyutunda aliminyum folyo ile çizecegimiz motif i bant yardımıyla kenarlarını sabitleyip folya altına havlu koyarak resmin üzerinden çok bastırmadan desenler üzerinden tekrar çiziyoruz işlem bitince havluyu kaldırmadan folyo yu ters çevirip kabartma işlemi yapıyoruz kalem yardımı ile çizgi kenarından başlayıp kalemin ucu ile hafif bastırıp oyuyoruz çizgiler belli olursa ucu oval kalemle düzleme yapabilirsiniz eziklik çökme olmasın diye kabartılan yerleri silikon ile doldurdum bir kaç yerede mıknatıs yerleştirdim en sonada falçada yardımı ile kenarlarını kestim hepsi bu kadar ayaklık zincir süsünüde ortalama 8 cm zincir ile çevirdim malzemelerin genelini kırtasiye ve hırdavatçılardan bulabilirsiniz.Koltuk döşemeleri deri oldugundan terleme yapıyordu üzerine 1 cm uzunlugunda peluş alıp diktirdim. ��
Eline sağlık kardeşim ama şöyle bir durum var o peluş yağmur görünce sıkıntı olur gibi geliyor bana, otur oturabilirsen :D

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi