Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    XXIII_Yusuf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yusuf Üst
    Öğrenci
     Regal Raptor DD-150 Copper .
     ANKARA Etimesgut
    Beğenmiş
    7
    Beğenilmiş
    8

Cool Yeniyim :) Ciddi yardıma ihtiyacım var. Slmlar

Beyler ankarada oturuyorum. DD-150 aldım . RR . 1 2 sorunum var. Ankara motorsiklet bakımından potansiyeli nedir. Motor camiyasına katılmak istiyorum. Sohbet edip bilgi toplamak istiyorum. Buluşmalarımız vs vs . Ne durumda. Bu konularda yardıma ihtiyacım var. Herkeze bol km ler Saygılar

burock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

burak tınaz
    biyolog
     regal raptor spyder 350
     ankara
    Beğenmiş
    243
    Beğenilmiş
    210
    Yavaş yavaş bir takım olma yolunda ilerliyoruz ... İki haftadır buluşmalarımizi yapıyoruz ve bakalım ilerisi ne gösterecek... Bugün de buluştuk ve piknik yaptık ,keyifli bir sürüş ve ardından keyifli bir sohbet 😁... Seni de aramızda görmek isteriz.

Lenovo P70-A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    CELİL (19.Haziran.2017), XXIII_Yusuf (18.Haziran.2017) Bunu beğendi.

Yusuf Üst
    Öğrenci
     ANKARA Etimesgut
    Beğenmiş
    7
    Beğenilmiş
    8
    Whatsaap gurubumuz vs varmı veya siteye daha kolay bir erişim ortamı. tapatalk yazıyor mesajlarınızın altında mesela onu analmadım pek. Şimdiden teşekkür ederim
    Alıntı burock Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yavaş yavaş bir takım olma yolunda ilerliyoruz ... İki haftadır buluşmalarımizi yapıyoruz ve bakalım ilerisi ne gösterecek... Bugün de buluştuk ve piknik yaptık ,keyifli bir sürüş ve ardından keyifli bir sohbet 😁... Seni de aramızda görmek isteriz.

burak tınaz
    biyolog
     regal raptor spyder 350
     ankara
    Beğenmiş
    243
    Beğenilmiş
    210
    Alıntı XXIII_Yusuf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Whatsaap gurubumuz vs varmı veya siteye daha kolay bir erişim ortamı. tapatalk yazıyor mesajlarınızın altında mesela onu analmadım pek. Şimdiden teşekkür ederim
    Kardeşim, tapatalk i play Store'dan yükle kayıt ol en kolayı bu... Cepten her an her saniye erişim var

CELİL (19.Haziran.2017), XXIII_Yusuf (18.Haziran.2017) Bunu beğendi.

Yusuf Üst
    Öğrenci
     ANKARA Etimesgut
    Beğenmiş
    7
    Beğenilmiş
    8
    Kardeşim, tapatalk i play Store'dan yükle kayıt ol en kolayı bu... Cepten her an her saniye erişim var

EVET ŞIMDI KULLANMAYA BAŞLADIM. ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. REGAL RAPTOR ILE ILGILENEN ANKARADA NERESI VAR ACABA BURAK ABI

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

burak tınaz
    biyolog
     regal raptor spyder 350
     ankara
    Beğenmiş
    243
    Beğenilmiş
    210
    EVET ŞIMDI KULLANMAYA BAŞLADIM. ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. REGAL RAPTOR ILE ILGILENEN ANKARADA NERESI VAR ACABA BURAK ABI

Motobis İskitler de yetkili servis orası her konuda yardımcı olurlar ... Selamımı soyle ilgilenirler.

XXIII_Yusuf (18.Haziran.2017) Bunu beğendi.

Yusuf Üst
    Öğrenci
     ANKARA Etimesgut
    Beğenmiş
    7
    Beğenilmiş
    8
    Motobis İskitler de yetkili servis orası her konuda yardımcı olurlar ... Selamımı soyle ilgilenirler.

Biliyorum . Ondan başka varmi peki. Taşınma işlemleri vs var şuan. Ellerinde çok bi malzeme vs yok

İlker KENAR
    EmekLi Devlet Mağduru
     DD-250-e-10 Spyder
     ESKİŞEHİR
    Beğenmiş
    6,782
    Beğenilmiş
    3,487
    Merhaba Yusuf;
    RR Ankara İl Teşkilatımız şu an aktif değil. Lakin arkadaşlarımız canla-başla toparlanmaya çalışıyorlar ve ciddi bir emek sarfediyorlar. Aralarına dahil olursan sıfırdan kurulan samimiyet ortamına şahit olur ve sen de bunun bir parçası olabilirsin. Haftalık olarak buluşmalar üst yönetimin müsaadesi ile düzenlenir. Burak Abi ile irtibata geçersen emin ol o sana elinden gelen yardımı gösterecektir. Anasayfanın sol üst köşesindeki RaptorRiders Tüzüğünü de incelemen yerinde olur..

Chopper ruhu diğer tarzlara benzemez. Bizler sadece buluşmalarda yada gezilerde değil bu tarzı kendi yaşam stilimiz olarak hayatımıza enjekte ederiz. RR Ailesi de böyle birşey.. Samimiyet ve sadakat bağı ile birbirine bağlı , aile ortamının gerçekten yaşatıldığı, siyaset üstü bir motorsiklet grubu.. Forum hem teknik & teorik olarak sorunlarına çözüm bulabileceğin büyük bir kütüphane hem de onlarca -yüzlerce kardeş edinebileceğin büyük bir ailenin aynası.. Bu yüzden forumda aktif olmak bizler için çok önemli. Whatsapp gibi uygulamalardan sadece acil durum (haberleşme) kanalı açılıyor ve bu da sadece üst yönetimin onayı dahilinde oluyor. Ayrıca diğer sosyal mecraların foruma rağmen yoğun kullanılması temel esaslarımızdan olan forumumuzu pasifize ediyor bunu da hiç birimiz istemeyiz.

Eğer Son Of Anarchy tarzı dizilerdeki gibi bir hayat beklemiyorsan, aile ortamına,bağlılığa ve samimiyete önem veriyorsan, saygı temel düsturlarından biriyse RaptprRiders Ailesini çok seveceğinden eminim.. Yollarda ve bilhassa forumda aktif olman dileğiyle; aramıza hoşgeldin..
    acryvz (18.Haziran.2017), Anıl DEMİRSOY (19.Haziran.2017), Birkan Bozkuş (19.Haziran.2017), burock (19.Haziran.2017), CELİL (19.Haziran.2017), K.Erkut (19.Haziran.2017), nedemek (18.Haziran.2017), XXIII_Yusuf (18.Haziran.2017) Bunu beğendi.
    Konu centaur tarafından (18.Haziran.2017 Saat 22:26 ) değiştirilmiştir.

Yusuf Üst
    Öğrenci
     ANKARA Etimesgut
    Beğenmiş
    7
    Beğenilmiş
    8
    ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM BELKIDE ANKARA YONETICILERINDEN BIRI BILE OLABILIRIM. ZAMANLA OTURCAGINA EMINIM. BEN DAHA FORMU ÇÖZEMEDİM. 3 HAFTADIR MOTORSİKLET KULLANIYORUM. DAHA YENI YENI BAZI SEYLERI ANLIYORUM. INŞALLAH GÜZEL ŞEYLER OLUR.

centaur (18.Haziran.2017) Bunu beğendi.

İlker KENAR
    EmekLi Devlet Mağduru
     DD-250-e-10 Spyder
     ESKİŞEHİR
    Beğenmiş
    6,782
    Beğenilmiş
    3,487
    ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM BELKIDE ANKARA YONETICILERINDEN BIRI BILE OLABILIRIM. ZAMANLA OTURCAGINA EMINIM. BEN DAHA FORMU ÇÖZEMEDİM. 3 HAFTADIR MOTORSİKLET KULLANIYORUM. DAHA YENI YENI BAZI SEYLERI ANLIYORUM. INŞALLAH GÜZEL ŞEYLER OLUR.

Neden olmasın Geleceği büyük hayalleri olan siz gençler şekillendireceksiniz. Lakin öncesinde uzunca bir yolun var tecrübe anlamında.. Yönetici gibi ünvanlar bizim gibi daha ziyade aile ortamına dayalı samimiyet , saygı platformlarında pek kullanılmıyor. Yönetici yerine İl Teşkilat Sorumlusu demek hem tüzüğümüze hem de ailemize göre daha uygun bir tanım..
    acryvz (18.Haziran.2017), burock (19.Haziran.2017), XXIII_Yusuf (18.Haziran.2017) Bunu beğendi.

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)