İyi günler, iyi bayramlar Raptor Riders şimdi size arefe gecesi yaptığım kazayı anlatmak istiyorum. Gece 12 ye doğru işten çıktım, değerli Antalya üyesi arkadaşlarımın ve başkanımızın da beni bekliyor olması sebebiyle biraz da aceleyle yol alıyordum. Işıklara geldiğimde yeşili yakaladım ve çok alakasız bi yerden çıkan geçmekle geçmemek arası kararsız kalan bir jeep tüm kornalara rağmen yolumu kapattı. Haliyle arka tekerin arkasına motoru vurup yere bıraktım ve kendim de iki ayağımın üstüne düştüm. İşte tüm enteresanlık da burda başlıyor, üzerime doğru koşan kalabalığın arasından motorun kontağını almak üzereyken vurduğum jeep patinajla kalktı ve kaçmaya başladı, o sırada kavşağa doğru giren bir polis arabası kalabalığın işaretleriyle jeepin peşine düştü ve ben de yine kalabalığın arasından çıkan sonradan ikiz kardeş olduklarını öğrendiğim ikilinin modifiye spor arabasıyla polislerin peşine, kısa bi kovalamacadan sonra Azeri plaka jeepi kıskıvrak yakaladık Yakaladığımız yerde yanlış anlaşılmalara dayalı bi takım hır gürler yaşandı velhasıl bana çarpan çocukları kaza mahaline getirdik, çevre esnafın da baskılarıyla hasarımı karşılayacaklarını çok özür dilediklerini filan dile getirip dağıldık bu gün de çocuk sözünün arkasında durdu ve hasarımı karşılicak meblağı aldık. Bayram burnumuzdan geldi o ayrı tabi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi