Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Efkan alkan
    Sıhhi tesisat doğalgaz
     Regal partor dd250e 6c
     İzmir aliağa
    Beğenmiş
    1
    Beğenilmiş
    7

Gittiğiniz tamirciye, aldığınız motora dikkat edin !

Bundan yaklaşık 1 yıl önce 2. El Daytona 250 aldım motoru 3 tamirciye gösterdim iyi dediler ama aldığım arkadaşın haberi vardıysa günahı boynuna krank mili yuvası çatlamış ve alüminyumla kaynak yapıp kapatmışlar bana şanzımanı değiştirdim demişti aldıktan sonra şanzıman bozuldu diye tamire götürdüm moto modifiye diye bir yere şanzıman değişecek dedi değiştirtim tamir olduğu halde 1. Ve 2. Viteslerde boşa atıyordu 2 3 kez daha gittim aynı adama yapamayınca öyle kullanmaya başladım en sonunda kışın silindir bloğu çatladı ondan öncede arıza yapmıştı yatıyodu motor 2 ay kadar önce pıtır motor diye bir yere götürdüm adam komple söktü motoru ve motorda ne antifriz var ne yağ var nede şanzımanı değişmiş kardeşim dedi adam krank yuvasını tutcak kadar kaynak yapmış takmış geri dedi kaynak gidince de içerde ne varsa götürmüş komple motor bloğunu 4bin TL ye yeniledim. Yani kısacası ne o adamı tavsiye edin nede tavsiye ederlerse gidin ben adama hiç bişy demedim Allah'ından bulsun dedim geçtim bunuda benden sonraki arkadaşlara tavsiye için yazıyorum.
    Birkan Bozkuş (12.Temmuz.2017), FouL (12.Temmuz.2017), MErtugrulK (13.Temmuz.2017), Mrsivasle (12.Temmuz.2017), Ömer (12.Temmuz.2017) Bunu beğendi.

FouL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Murat K.
    Fotoğrafçılık
     RR Daytona 250e 6c Beyaz
     İstanbul-Avcılar (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    11,661
    Beğenilmiş
    1,791
    Dostum zaten beddua etmekten ötesini zaten yapamazsı. ispat edemezsin.. ben yapmadım diyip işin içinden sıyrılır.. Şayet parçayı değiştirmiş gibi parçanın parasını hemde işçiliğini aldıysa haksız kazanç sağlamış.. misli misli çıkar işallah kendisinden.. yazık günah 4-5- bin tl daha makinanın üstüne koyar yüksek cc geçiş yapardın.. senin adına çok üzüldüm..

Aslinda bu tarz konular için Grup buluşmaları ve etkinlikler çok önemli Ben kendimden örnek vereyim Makinamın bir sorunu varsa ilk önce toplantıda arkadaşlarımdan fikir alışverişi yapıyorum.. böylelikle sorunun kaynaklarını bilip ona göre kendimi hazırlıyorum.. Grup toplantıları bu yüzden çok çok önemli.. tekrar geçmiş olsun..
    Can Akkuzuluoglu (17.Temmuz.2017), emreozkok (16.Temmuz.2017), eNkaZw (12.Temmuz.2017), kaan tokyol (13.Temmuz.2017) Bunu beğendi.

Ali Alp
    özel güvenlik
     Hyosung GV 250
     Antalya
    Beğenmiş
    4,161
    Beğenilmiş
    1,148
    Geçmiş olsun. Ne yazıkki şerefli usta çok az. Degistirmedigi parçanın parasini alan, sağlam parçayı değiştiren sonra çıkan parçayı ayrı satan , olmayan arizayi tamir eden... daha neler neler. Tavsiye edilmeyen yerlere gitmemek lazım.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ömer Yahşi
    End. Soğutma Sist. Satışı
     BMW R1200GS
     İstanbul - Büyükçekmece
    Beğenmiş
    10,780
    Beğenilmiş
    2,443
    İyi tecrübeler kadar kötüleri de paylaşalım ki düştüğümüz yanlışa diğer arkadaşlar düşmesin. O insanlar için zaten söylenecek çok fazla şey yok, hepsi hak etmedikleri paranın bedelini bir şekilde ödeyecekler zaten.
    Birde önemli bir konu; grup üyelerinden sağlamlığı bilenen motorları tavsiye ettiğimiz zaman ufak tefek fiyat farklılıkları yüzünden ne olduğunu bilmediğimiz motorlar tercih ediliyor. Kimse tavsiye ettiği insanın üzerinden bir menfaat sağlamamasına rağmen psikolojik olarak insanlar ne düşünüyorlarsa sanki grup içinden motor birilerine iteleniyormuş ruh haline bürünüyorlar.
    Belki üç kuruş pahalı olur ama sonradan harcanacak daha büyük rakamlardan iyidir.
    Birkan Bozkuş (12.Temmuz.2017), Erman (12.Temmuz.2017), FouL (13.Temmuz.2017) Bunu beğendi.

Mrsivasle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Oğuz Can
    İşçi
     Regal Raptor dd250 e9
     Sivas
    Beğenmiş
    72
    Beğenilmiş
    32
    Emekten,ustaliktan ziyade simdi hersey para olmus kardes gecmis olsun
    🔱✴🔱✴🔱🔱✴🔱✴🔱

kaan tokyol
    Öğrenci
     Kuba Superlight 200
     İstanbul - Kadıköy (Anadolu Yakası)
    Beğenmiş
    47
    Beğenilmiş
    376
    Cok gecmis olsun cok uzuldum umarim ilerde baska sorunlarlada karsilasmazsin

Zafer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Zafer Ayvaz
    makina
     🤟🤟🤟🤟🤟
     İstanbul - Beylikdüzü (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    2,684
    Beğenilmiş
    1,320
    Alıntı Ömer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi tecrübeler kadar kötüleri de paylaşalım ki düştüğümüz yanlışa diğer arkadaşlar düşmesin. O insanlar için zaten söylenecek çok fazla şey yok, hepsi hak etmedikleri paranın bedelini bir şekilde ödeyecekler zaten.
    Birde önemli bir konu; grup üyelerinden sağlamlığı bilenen motorları tavsiye ettiğimiz zaman ufak tefek fiyat farklılıkları yüzünden ne olduğunu bilmediğimiz motorlar tercih ediliyor. Kimse tavsiye ettiği insanın üzerinden bir menfaat sağlamamasına rağmen psikolojik olarak insanlar ne düşünüyorlarsa sanki grup içinden motor birilerine iteleniyormuş ruh haline bürünüyorlar.
    Belki üç kuruş pahalı olur ama sonradan harcanacak daha büyük rakamlardan iyidir.
    aynen ömer abi katılıyorum sana.

emreozkok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yunus Emre Özkök
    Pazarlama
     Honda Shadow 750c
     İstanbul - Bakırköy (Avrupa yakasi)
    Beğenmiş
    3,828
    Beğenilmiş
    629
    Cok gecmis olsun.

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Onur İsler
    Bilgisayar Mühendisi
     Daytona 250
     Ankara
    Beğenmiş
    75
    Beğenilmiş
    13
    Geçmiş olsun, yapacak birşey yok artık.

Benimde başıma geldi benzeri.. Zaten en kötüsü de alınır bu diyen ustaların "e ben dememiştim", "e ben bilmem demiştim", "e sen kaşındın ama" diyip kaçmaları
    Konu solamnic tarafından (13.Mayıs.2019 Saat 22:35 ) değiştirilmiştir.
    Est Sularus Oth Mithas

Ken wa kokoro nari

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)