Bundan yaklaşık 1 yıl önce 2. El Daytona 250 aldım motoru 3 tamirciye gösterdim iyi dediler ama aldığım arkadaşın haberi vardıysa günahı boynuna krank mili yuvası çatlamış ve alüminyumla kaynak yapıp kapatmışlar bana şanzımanı değiştirdim demişti aldıktan sonra şanzıman bozuldu diye tamire götürdüm moto modifiye diye bir yere şanzıman değişecek dedi değiştirtim tamir olduğu halde 1. Ve 2. Viteslerde boşa atıyordu 2 3 kez daha gittim aynı adama yapamayınca öyle kullanmaya başladım en sonunda kışın silindir bloğu çatladı ondan öncede arıza yapmıştı yatıyodu motor 2 ay kadar önce pıtır motor diye bir yere götürdüm adam komple söktü motoru ve motorda ne antifriz var ne yağ var nede şanzımanı değişmiş kardeşim dedi adam krank yuvasını tutcak kadar kaynak yapmış takmış geri dedi kaynak gidince de içerde ne varsa götürmüş komple motor bloğunu 4bin TL ye yeniledim. Yani kısacası ne o adamı tavsiye edin nede tavsiye ederlerse gidin ben adama hiç bişy demedim Allah'ından bulsun dedim geçtim bunuda benden sonraki arkadaşlara tavsiye için yazıyorum.