Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Tuna Gökçe
    MEMUR
     Hyosung GV 250
     KONYA
    Beğenmiş
    3
    Beğenilmiş
    4

Exclamation Spyder Öneri - Tavsiye Alınır :)

Herkese selamlar , iyi forumlar

Başlıktada belirttiğim gibi regal raptor spyder alıyorum fakat sorunları gözümü korkutuyor . ( Şanzuman sorunu özellikle )

Bakımlarını aksatmam yağ , buji ne varsa takip ederim fakat ister istemez " Mı aceba ? " diyorum ayrıca boyum 1.76 ya 85 kiloyum aceba motora boyum yetişir mi rahat sürebilir miyim aceba diyede kararsızım. Ape gidon yada apache gidon taktırıcam bi kac bir oynama yapıcam motorda ama ister istemez kafamdaki sorular başka motora bakmamı tetikliyor.

Motorda görünüşede önem veren biri olarak Spyder 2011 üstü alevli modelden alıcam fakat sorunları gözümü korkutuyor , bu motorun şans faktörü dısında tavsiye/önerilerinize açığım iyi forumlar
    FouL (20.Temmuz.2017) Bunu beğendi.

FouL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Murat K.
    Fotoğrafçılık
     RR Daytona 250e 6c Beyaz
     İstanbul-Avcılar (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    11,661
    Beğenilmiş
    1,791
    iLk öncelikle Yenisiniz galiba Tanışma bölümümüzde kendinizi tanıtırsanız Memnun oluruz..

Bence harika bir seçim spyder Boyunuz kisa değil kilonuzda çok değil 1.67 boyunda bu makinayı kullanan grup arkadaşımda var 120kg olup bu makineyi kullanan arkadaşımda var Fakat size tavsiye Alabiliyorsanız 350cc tercih edebilirsiniz.. Forumda Bir kaç arkadaş CC yükseltmek için makinalarını Satıyorlar.. Umarım Forumdan birine yine gider .. Güzel makinalar.. Spyder Tarz oLarak candır.. iyi bakar eksik değik birakmaz isen seni uzun zaman üzmez..
    Militan (20.Temmuz.2017) Bunu beğendi.

Kerem Düzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kerem Düzgün
    Filo Kiralama SSH Sorumlusu
     Yamaha Dragstar XVS 650 Classic
     istanbul-Avcılar (Avrupa Yakasi)
    Beğenmiş
    5,295
    Beğenilmiş
    1,146
    Tuna merhaba,

İlk mesajında forumda kendini tanıtman forum kuralları gereği yanlış anlaşılmaların da önüne geçmiş olursun .. Spyder bütçen uygunsa 350 cc eğer 250 cc kadar bütçem var diyorsan sana bağlı bir etken , görünüş olarak herkesin gözü üstünde olacak bir motor 13.000 km de aldığım motoru 25.000 km de 2 ay önce sattım herhangi bir şanzuman sorunu çıkmadı sattığım arkadaşta kullanıyor herhangi bir sorunu yok... Yani biraz kullanıcıya sen ona bakarsan oda sana bakacaktır kafan rahat olabilir doğru seçim 1 90 boy 95 kiloyum ve artçılı olarak 1 sene boyunca kullandım+ ege turu yaptık çadır,yatak vs.yükleme yaparak sorunsuz şekilde tatilimizi tamamlayıp geldik..
    FouL (20.Temmuz.2017) Bunu beğendi.
    Ölmekten değil yaşamamaktan kork !!

Hayatta tek bir başarısızlık vardır, o da denememektir...

Ali Alp
    özel güvenlik
     Hyosung GV 250
     Antalya
    Beğenmiş
    4,161
    Beğenilmiş
    1,148
    Spyder görüntü olarak muhteşem bir makine. Arkadaşlar gerekenleri yazmışlar.

Sanzuman problemi yaşamaktan korkup isini sansa birakmak istemiyorsan özellikle sanzumani yetkili servis tarafından yapılmış bir motor tercih et ya da garantisi devam eden bir motor alıp sanzumani garantisi bitmeden düzelttir.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

leonraptor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Han_zade
    Memur
     Regal Raptor Daytona DD 250 6c
     Amasya
    Beğenmiş
    33
    Beğenilmiş
    26
    Kalbinin ruhunun istediğini yap emin ol pişman olmayacaksın şimdiden hayırlı olsun ;-)
    Dikkatli kullandıktan bakımını yaptıktansonra sorun çıkarmıyor emin ve rahat ol ;-)
    Her gün, ilk gün gibi yaşamak, sahip olduğun şeylerin kıymetini bilmek, sağlığına şükretmek... Yaşamak her şeye rağmen güzel

eren
    öğretmen
     REGAL RAPTOR SPYDER
     ankara
    Beğenmiş
    46
    Beğenilmiş
    40
    bende dün bi spyder aldım 2015 model henüz 3000 km de boy 195 kilo 100. Bende aynı yazılar yüzünden tereddüt ederek aldım ama şunu diyorum iyiki almışım diyorum çünkü sürmekten çok zevk alıyorum. çok düşünme servise göster temiz bi tane al bakımları aksatma ve bin ...

Tuna Gökçe
    MEMUR
     Hyosung GV 250
     KONYA
    Beğenmiş
    3
    Beğenilmiş
    4
    Dediklerinizi çok dikkate alarak hareket edicem çok sağolun iyi forumlar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)