Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Veda

_KARADUT_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İSMAİL KORKUT
    işçi
     DD250 E-10
     KOCAELİ
    Beğenmiş
    11
    Beğenilmiş
    7

Unhappy Veda

22.07.2017 tarihi itibarıyla maddi sorunlarım nedeniyle kıymetlim olan DD250E-10 model motorumu satmış bulunmaktayım. Bu vesileyle ve uzun süredir üzerinde çok düşündüğüm RR Kocaeli teşlitlanmasını gerçekleştirememiş olmamızın sorumlusu olarak kendimi görmekteyim. RR ailesinin Kocaelideki tek patchli üyesi olarak bu başarısızlık bana aittir. 2010 yılından beri gerek forum da gerekse organizasyonlarda çalışma hayatım yüzünden yeteri kadar bulunamadım ve RR ailesine layık bir üye olamadığımı düşünüyorum, bunun içinde herkesten özür diliyorum .Maalesef bir çoğunuzla da tanışma şansı bulamamış olmanın üzüntüsünü yaşıyorum. Velhasılkelam tüm bu sebepler dolayısıyla üzülerek te olsa RR ailesine veda etme kararı aldım. Bu zaman zarfı içinde Bu ailenin patchini gururla sırtımda taşıdığımı belirtmek istiyorum. Gönül isterdiki bu patchi hiç çıkartmamak fakat şartlar buna engel oldu maalesef. Elimde yedekte bulunan ve yeleğimdeki patch ve de iki adet T-shirt ü sorumlu arkadaşa teslim etmek için benimle özelden iletişime geçerse sevinirim. Adres ve telefon bilgilerini yollarsa kargoyla kendisine ileteceğim.
    Bu zaman zarfında göstermiş olduğunuz ilgi , alaka ve dostluğa çok teşekkür ediyorum. Ara ara forumdan sizleri takip edeceğim . Herkes hakkını helal etsin .
    acryvz (24.Temmuz.2017), aidikurt (25.Temmuz.2017), Çağlar (24.Temmuz.2017), Enes Sarıgene (24.Temmuz.2017), Eray Gürman (24.Temmuz.2017), FouL (24.Temmuz.2017), Mehmet Üstünbaş (24.Temmuz.2017), Ömer (24.Temmuz.2017), WOLF (24.Temmuz.2017) Bunu beğendi.
    41 PD 989
    0 (+)

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,450
    Beğenilmiş
    5,742
    Merhaba İsmail bu haberi aldığıma üzüldüm hepimiz farklı şekillerde fedakarlıklar yapıyoruz kendini üzme makinan olmasada kocaelinde her zaman bir kardeşimiz olacağına inanıyorum inşallah kısa sürede durumunu düzeltir daha iyi bir makina alır aramıza tekrar dönersin :(
    _KARADUT_ (24.Temmuz.2017), acryvz (24.Temmuz.2017), Eray Gürman (24.Temmuz.2017) Bunu beğendi.

FouL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Murat K.
    Fotoğrafçılık
     RR Daytona 250e 6c Beyaz
     İstanbul-Avcılar (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    11,661
    Beğenilmiş
    1,791
    ismail hakkında hayırlısı olsun.. Umarım durumları düzeltirsin fazla uzak kalmazsın..
    _KARADUT_ (24.Temmuz.2017) Bunu beğendi.

Ali Alp
    özel güvenlik
     Hyosung GV 250
     Antalya
    Beğenmiş
    4,161
    Beğenilmiş
    1,148
    İnşallah bu bir veda değil kısa bir ayrılık olur. İşlerini yoluna koyup durumunu duzeltirsin umarım.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Süleyman Bal
    Emekli
     Yamaha dragstar 650 sport
     İstanbul
    Beğenmiş
    7,062
    Beğenilmiş
    1,043
    Selamlar İsmail,
    Yaşantımızın içinde bazı zamanlar isteyerek veya istemeden bulunduğumuz statüden farklı bir duruma geçiş yapıyoruz. Dilerim ki (herkes için) bu geçişler hep iyi yönde olsun. Ama maalesef şartlar bizi bazen geriye doğru itiyor. Ama bize verilmiş yaşama hakkını sonuna kadar kullanacağız. Ve daha iyiye ve güzele yürüyeceğiz.
    Yıllardır bu ailenin bir ferdi, kardeşimizsin. Aile için yapmak istediğin şeyleri yapamadıysan ve bunu başarısızlık olarak görüyorsan bunda sana destek olamadığımız için bizlerinde sorumluluğu vardır. Bazen olmuyor, olamıyor. Ortak paydamız motosiklet ve sürmek, bunun etrafında toplanabilirsek beraber olmuyor ise tek süreriz, özür dileyecek bir şey yok kardeşim.
    Nedenin sadece bu ise, yeleğini koy dolaba, yeri ve zamanı geldiğinde sırtında yine parlayacaktır.
    _KARADUT_ (24.Temmuz.2017), acryvz (24.Temmuz.2017), Birkan Bozkuş (24.Temmuz.2017), Bypale (24.Temmuz.2017), Enes Sarıgene (24.Temmuz.2017), Ferhat BASTEM (25.Temmuz.2017), Hakan07 (24.Temmuz.2017) Bunu beğendi.

Mehmet aktaş
    Akuarist
     Hyosung GV250
     Antalya
    Beğenmiş
    239
    Beğenilmiş
    253
    Umarım en kısa sürede tüm işlerin yolunda gider ve tekrardan gönlündeki makina ile yollara koyulursun motorlu veya motorsuz aramızda olman yeterli. Memleketim olan kocaeline bir dahaki gelişimde umarım görüşebiliriz bağımız kopmasın. herşey gönlümüzce olsun

Atıl Tuncer
    Mali Müşavir
     Kawasaki VN 900
     İstanbul - Büyükçekmece (avrupa yakası)
    Beğenmiş
    2,298
    Beğenilmiş
    1,086
    ismail duruma üzüldüm. umarım tez zamanda sıkıntılarını aşar ve aramızda olursun. kendine iyi bak

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)