Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

bjorngelotte - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Doğukaan yılmaz
    Öğrenci
     Regal raptor daytona 350
     İstanbul/üsküdar
    Beğenmiş
    1,580
    Beğenilmiş
    390

Regal raptor daytona veya spyder almak istiyorum

Herkese merhaba RR ailesi
    İlk motorum olan mct mi satmış bulunmaktayım.Biraz kısıtlı bir bütçe ile daytona veya spyder istiyorum.
    Öğrenci olduğumdan dolayı sürekli masraf olaylarıyla uğraşmak zor geliyor bu makineler nasıl çok kafa ağrıtır mı..250cc ve 350cc arasında çok fark oluyor mu..
    Spyder daha sorunlu deniliyor doğrumudur..
    7.500tl gibi bir bütçem var istanbulda olup satan varmı acaba..
    Ömer (05.Eylül.2017) Bunu beğendi.

Kadir Ercan
    Uçak Teknisyeni
     Kawasaki VN900
     İstanbul - Beylikdüzü (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    287
    Beğenilmiş
    288
    Doğukaan tekrar selam kardeşim. Ben ilana koymadım hala makinayı. Seninle konuşmuştuk hatırlarsan.

Spyder ile Daytona arasında ön maşa ve arka çamurluk haricinde başka fark Yok iki makine mekaniği de aynı.

Eğer ilgilenirsen detaylı konuşabiliriz.

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uğur Güler
    ULAŞIM
     Yamaha XVS 1300A MIDNIGHTSTAR
     İstanbul Bağcılar (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    9,015
    Beğenilmiş
    2,220
    Doğukan merhaba.

250 ile 350 arasında tork anlamında ve sürat anlamında bariz farklar var. Ama daytona ve spyder modelleri arasında sadece kasa farkları vardır. Mekanik olarak tüm parçalar aynı. 350 cc lerin fiyatları biraz daha yüksektir. Maddiyatına en uygunu 250 cc olur. Üzmezsen üzmez makinalardır. İnşallah gönlünden geçen makinaya kavuşursun. Piyasada bir çok makina bulursun. Ama şu tavsiyemdir. Tanıdık bildik bir makine almak herzaman için artıdır. Değerlendirmelerini iyi yapmanı öneririm.

Anıl DEMİRSOY
    Organizasyon
     Kawasaki VN 800 Vulcan
     İstanbul - Küçükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    213
    Beğenilmiş
    318
    Doğukan öncelikle gönlündeki makinaya kavuşmanı dilerim. ben de cc yükselttiğim için 350cc daytona mı satıyorum ilgilenirsen gelip görebilirsin. Şimdiden hayırlı olsun.

Doğukaan yılmaz
    Öğrenci
     Regal raptor daytona 350
     İstanbul/üsküdar
    Beğenmiş
    1,580
    Beğenilmiş
    390
    Üzmezsen derken benim mctyide pek üzmezdim ama hep bi yerden patlardı..İnternettede sevende çok var gömende regal raptoru
    centaur (05.Eylül.2017) Bunu beğendi.

İlker KENAR
    EmekLi Devlet Mağduru
     DD-250-e-10 Spyder
     ESKİŞEHİR
    Beğenmiş
    6,782
    Beğenilmiş
    3,487
    Alıntı bjorngelotte Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üzmezsen derken benim mctyide pek üzmezdim ama hep bi yerden patlardı..İnternettede sevende çok var gömende regal raptoru
    Dostum inan hepimiz dişimizden tırnağından arttırdıklarımızla hayat kuruyor, hayallerimizi gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Bunu yaparken de en iyisi olsun istiyoruz. Regali gömen de öven de mevcut.. Bu beklentilerinin hangi noktada olduğuna bağlı.. Abartılı eksikleri yok. Aman aman fazlası da yok. Pek tabii neye göre? Parasına göre.. Çin segmenti içerisinde en üzmeyen motor budur. Japonla kıyaslamak yanlış olur. Demem o ki; beklentilerini gerçekçi tut,motoruna bak gerisi kader.. Adam sıfır japon alıyor sanayiden çıkmıyor. Adam var regal alıyor 32 binde hala şanzıman tık dememiş.. Tecrübe,bilgi,bakım ve mantık.. Bunun gerisi hikaye ve biraz da şans..
    Birkan Bozkuş (06.Eylül.2017), bjorngelotte (05.Eylül.2017), Bypale (05.Eylül.2017), kadirercan (05.Eylül.2017), nedemek (05.Eylül.2017), Oguzhan2616 (06.Eylül.2017), Ömer (05.Eylül.2017), spue (05.Eylül.2017) Bunu beğendi.

Oguzhan2616 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Oğuzhan Özdoğru
    Öğrenci
     regal raptor daytona 250
     Eskişehir
    Beğenmiş
    61
    Beğenilmiş
    227
    gönlündeki makineye kavuşman dileğiyle kardeşim.bende yakın zamanda ibrahim abinin daytonasını satın aldım ilker abinin dediği gibi yağını suyunu eksik etmezsen bakımlarını yaptırırsan uzun süre binilceğinden eminim hayırlısı olsun hakkında
    bjorngelotte (07.Eylül.2017), centaur (06.Eylül.2017) Bunu beğendi.

Doğukaan yılmaz
    Öğrenci
     Regal raptor daytona 350
     İstanbul/üsküdar
    Beğenmiş
    1,580
    Beğenilmiş
    390
    Ya inanın kafamı öyle karıştırıyolar ki..Mekaniği çöp işe yaramaz 40binde 50binde dökülür vs..mct daha sağlam diyeni mi desem pulsar al diyeni mi her kafa kötülüyor ister istemez korkuyorsun...yarın artık bi makine almam gerek..benim beklentim belli üzmesin.Ben bakarım yağını suyunu bakımını kesinlikle aksatmam.Öyle agresif bi kullanımımda yok..

Oguzhan2616 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Oğuzhan Özdoğru
    Öğrenci
     regal raptor daytona 250
     Eskişehir
    Beğenmiş
    61
    Beğenilmiş
    227
    eminimki kardeşim motor alırken herkes aynı olayları yaşamıştır çünkü kolay bişey değil bişey almak bişey sahibi olmak yani kulüpteki bir çok üyede bu motorlardan var bende çok ikilemde kaldım ama kulüp üyeleriyle konuştukça danıştıkça aklımdaki soru işaretleri gitti inşallah seninde böyle olması dileğiyle kardeşim.

leonraptor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Han_zade
    Memur
     Regal Raptor Daytona DD 250 6c
     Amasya
    Beğenmiş
    33
    Beğenilmiş
    26
    Şöyle söyleyeyim insan olgunlaştıklarını kendi deneyimlerine ve öngörülerine de inanmaya başlıyor şunu unutmamak lazım birincisi kötülendiği gibi kesinlikle değil ve herkese tavsiye ediyorum ve keyifli tasarım harika 3 sene olduve boş zamanlarımı öyle güzel dolduruyor ki şimdiye kadar bir kere yolda kaldım ve sebebi akü bağlantısı vidalarını sezon başlangıcı olduğu için heyecanla iyi sıkmadığımdan elektrik kesti sigorta sandım hemen vidalsrı sıktım devam bu da benle alakalı haftada ya da iki haftada bir kullandığım için özellikle sağ buji çabuk çabuk kirleniyor elektrik atıyor temizlemezsem bunun da nedeni benim
    Yani anlayacağın 72 model renoları bile pırıl pırıl kullanan insanlar da var bir yaşında aracı hurdaya çeviren de sen kıymetini bil ucuz diye elden çıkarılmaya çalışılan makineyi alma veya iyice araştır inan bana üzmez ;-)

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)