Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Ben eskiden kanuni tiger 250 kullaniyordum. Eski paylasimlarimdan hatırlarsanız Edirneden Muğla ya 2 defa mola vererek geliyordum. 3 defa muğla edirne maceram oldu artçı da oldu bir defasında. Tiger yol tutuşu koltuk rahatlığı muhteşemdi. Tek bir sıkıntısı vardı oda aşırı bir titreşim olayı. Ayrıca 20 litre benzin alıyordu deposu ağzına kadar dolu olarak ve ortalama 550 km yol alıyordu.

Spyder koltuğuna oturmuştum sadece bir zamanlar ama tiger kadar konfor ve rahatı görmemiştim. Ama bir koltuk döşemesi ile sorun çözülebilir diye düşünüyorum. Fakat RR hiç kullanmadım. Sürüş kalitesini hiç bilmiyorum.

Aslına bakarsanız hayallerimdeki motor yamaha dragstar 650 cc. Onu almak istiyordum vaz geçtim çünkü ise motorla gidip geleceğim. Kullandığım araba km de 0.30 kuruş yakıyor. Yağmur çamur motorla ise gideceksen bari yakiti cimri olsun diyorum. Tabi buna bakarken de beni yollarda bırakmicak aynı zamanda da görünüşü güzel olsun istiyorum.

Celil abi bilir eskiden beri gözüm var spyder da fakat daytona da ilgimi çekmeye başladı. Ama bir arkadaş motorunu satıyor. Daytona 350 cc . 60 tl ye depo doluyor 180 km gidiyor dedi. Hesapladım benim arabadan daha fazla yakiyor. Şaşırdım.

Bundan dolayıdır ki kullanicilar olarak bana en doğru yolu gösterebilecek olan sizlersinizdir.

Motor alacağım kesin ama karar vermek çok zor.....