Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Seymur Ssad
    Fotografci
     Regal Raptor Spyder 350
     Antalya
    Beğenmiş
    6
    Beğenilmiş
    7

Antalyadan katılıyorum. Her kese selamlar saygılar sevgiler

Azerbaycanda dogdum Rusyada büyüdüm şimdi Türkiyede devam ediyorum arkadaşlar Aranızda yabancı uyruklu olanlar varmı ?
    4 sene oldu antalyaya taşınalı. Fotoğrafcıyım ve antalyanın mesleğime uygun bir cografi arazi oldugunu düşünüyorum her açıdan. Daha önce Eurovision 2012 Europen Games 2016 ve Formula 1 gibi projelerde muhabir olarak çekimler yapma şansım oldu. Antalyaya geldiğimde iise motor sevdam başladı. İlk önce REDBULL SEA TO SKY yarışları için hakemlik egtimleri aldım lisans kartımı aldıktan sonra o yarışlarda görevli hakem olma heyecanınıda yaşadım. daha sonra offroad ve moto cross yarıslarındada hakemlik yaptım. Artık bi araç alma zamanı gelmişti seçim yapmam lazımdı çeşitli motosiklet festvallerine sadece fotograf çekmeye bu camiyanin insanlarını tanımaya çaba gösteriyordum ve sonunda içimdeki chopper sevgisini keşf ettim.
    Motosiklet almadan önce sadece 24 luk bisiklet tecrubem vardı bide küçük scooter motorlarini 5 6 dklik kullanmistim
    hic kimsenin tafsiyesini falan dinlemeden kendime Regal Raptor Syder 350 CC yi hediyye etdim
    biliyorum çok manyakca bir karardı çünkü hiç bir motor tecrübem yok. Sadece youtuberlerin videolarını izliyorum o kadar. Nerdeyse 1.5 aydır kullanıyorum sadece 1 kez motordan düşdüm. ve teker döndükce tecrübem artar diye düşünüyorum.
    bi aracım yokken çeşitli geçlik projeleriyle türkiyenin 40 tan fazla şekrini gezdim ve konakladım. Sağlam ekipmanımı temin etdikten sonra motorla bi turkiye turunu düşünüyorum. Bu forma RaptorRiders in Antalyadaki temsilcileri sayesinde katıldım. Bu gün ilk defa motosiklet kordejindeydim ve tabii ki ben ve fotograf makinemle birlikte. motosikletle ilgili bi seyler tafsiye edecek bir aşamada olmasamda yasadıgım tecrubeleri sizlerle paylasmaktan memnunluk duyarim. Ayrica fotografcilikla ilgili istenilen bir soruyu ayrıntılı bir seykilde cevaplayarak yardimci ola bilirim.
    bu kadar yeterli bence de
    her kese hayırlı sürüşler!!!
    acryvz (25.Eylül.2017), Ali ÜNVERDİ (25.Eylül.2017), aycanblmts (25.Eylül.2017), CELİL (25.Eylül.2017), centaur (25.Eylül.2017), FouL (25.Eylül.2017), nickziki (25.Eylül.2017), Ömer (25.Eylül.2017) Bunu beğendi.

İlker KENAR
    EmekLi Devlet Mağduru
     DD-250-e-10 Spyder
     ESKİŞEHİR
    Beğenmiş
    6,782
    Beğenilmiş
    3,487
    Merhaba Seymur;
    Hem dolu dolu bir kariyer hem de dolu dolu bir hayat çizgin olmuş. İnşallah bundan sonra da bu şekilde devam eder. Bildiği kadarıyla aramızda yabancı uyruklu yok. Ama benim gibi kökleri göçmenliğe dayanan pek çok arkadaşımız var. Bu ülkenin en güzel yönlerinden biri de çok yönlü bir mozaik olması biraz da..
    Antalya İl Teşkilatımız ile tanışmışsın anlaşılan o ki.. Kendilerinden hem dostluk hem de bilgi edinebilirsin. Muhakkak vakit ayırıp buluşmalara katılmalısın. Kimse anadan doğma motorcu olmuyor yani tecrübe konusunu dert etme. Motorunla vakit geçirdikçe , motorcu dostlarla vakit geçirdikçe tecrüben bu oranda artacaktır. Samimiyet ve aile bağlarıyla örülü bu güzel aileye katılmakla bunun ilk adımını atmış bulunuyorsun. Yollarda ve bilhassa forumda aktif olman dileğiyle; aramıza hoşgeldin..
    Jaspers (25.Eylül.2017) Bunu beğendi.

Ali Alp
    özel güvenlik
     Hyosung GV 250
     Antalya
    Beğenmiş
    4,161
    Beğenilmiş
    1,148
    Aramıza hoşgeldin. İnşallah ilk fırsatta tanışıriz.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Acar Yavuz
    Yönetici
     SUZUKI M800 intruder
     İstanbul - Avcılar (İŞ) (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    24,521
    Beğenilmiş
    2,704
    Seymur aramıza hoş geldin ....
    Antalya çok güzel bir bölge , Antalya ekibinin standart gezi ve toplantı resimlerini biz İstanbullular forumdan takip ediyoruz , Hawai adalarımı ,tropikal cennet mi , nereye gidiyorlar biz anlamıyoruz ... İnternet'ten acayip güzel doğa resimleri indirip , biz buralarda gezdik diye fotoshop yapıp gönderiyorlar ... öyle tahmin ediyoruz )
    Fotoğraf benimde hobilerim arasında , sadece farklı bir bölgede ( su altı ) , umarım ortak projelerde çalışma yada birlikte olma imkanımız olur.,,
    Motorun benim ilk motorum. bende senle aynı şekilde gittim ,gördüm,beğendim,aldım ... Görseli muhteşem ... şu an bedeli 4 kat fazla bir motora binsem de ,insanlar benim değil senin motorun resmini çekiyorlar,bizim gibi uzun yol yaptıkça sadece yokuş yukarı performans için cc yükseltme ihtiyacı duyabilirsin , onun haricinde seni tatmin edecektir, forumda bizler , Antalya da, Antalya ekibi ,sana her konuda yardımcı olacaktır ...
    20 dakikalık yolu 3 saatte giden çıldırmış insanları, beton yığını dolu çarpık kentleşme resimleri çekmek istersen ,İstanbulada bekleriz...
    Mutluluklar ....
    Ömer (25.Eylül.2017) Bunu beğendi.

Ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ömer Yahşi
    End. Soğutma Sist. Satışı
     BMW R1200GS
     İstanbul - Büyükçekmece
    Beğenmiş
    10,780
    Beğenilmiş
    2,443
    Seymur aramıza hoş geldin.

aycanblmts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aycan Balımtaş
    Muhasebe+Sigorta
     Hyosung GV250
     İstanbul - Tuzla (Anadolu Yakası)
    Beğenmiş
    3,291
    Beğenilmiş
    1,012
    Seymur hoş geldin hayırlı olsun. Tekerin düz bassın.
    No medicine like the ride.

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,527
    Beğenilmiş
    5,774
    Merhaba Seymur Antalya'dan aramıza hoş geldin

Ali ÜNVERDİ
    Bankacı
     Ulutay - KaWaSaki VN900B - 2012
     İstanbul - Küçükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    3,250
    Beğenilmiş
    780
    Seymur merhaba hoşgeldin motorun hayırlı olsun kazasız günlerde kullan.

Seymur Ssad
    Fotografci
     Regal Raptor Spyder 350
     Antalya
    Beğenmiş
    6
    Beğenilmiş
    7
    - İlker K. (El Loco) : abi samimi dilekleriniz icin teşekkür ederim
    - Ali Alp : İnşallah Amen !
    - ACAR YAVUZ : abi hoş bulduk hayirlisiyla bir gun goruşürüz. ben istanbul bulada gelmek istiyorum ama burdan oraya kadar uzun mesafe benim icin. motoru otobuse atsam yine cok masraf oluyorş en saglami oraya gelip motor kiralayarak öyle gezsem daha hesapli olur diye dusunuyorumş bu arada sualtı fotograf sahası genis bi movzu bu konudada fikir alışverişleri yapa biliriz
    - Ömer Yahşi : hoş bulduk )
    - Aycan Balımtaş : Eyvallah abi memnun oldum
    - CELİL ÜSTÜN : hoş bulduk )
    - Ali ÜNVERDİ : eyvallah abi teşekkur ettim
    acryvz (25.Eylül.2017) Bunu beğendi.

Anıl DEMİRSOY
    Organizasyon
     Kawasaki VN 800 Vulcan
     İstanbul - Küçükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    213
    Beğenilmiş
    318
    Aramıza hoşgeldin. Tekerin düz bassın..

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler