Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

eren
    öğretmen
     REGAL RAPTOR SPYDER
     ankara
    Beğenmiş
    46
    Beğenilmiş
    40

2015 spyder 250 sadece 5000 km

Marka: Regal raptor
    Model: spyder (250E-10)
    Tipi: cruiser
    Yıl: 2015
    Km: 5000km
    Motor hacmi: 250 cc
    Motor gücü: 18 hp
    Renk: siyah
    Silindir sayısı: 2
    Vites: 5
    Sahibinden.com ilan numarası: 495657622
    Fiyat: 11.500 tl
    Gerekli açıklama ilanda yapılmıştır.
    Eren KOŞUN : 0505 677 64 64
    Eklenen Resimler Eklenen Resimler
    CELİL (26.Ekim.2017) Bunu beğendi.
    Konu erenk tarafından (08.Aralık.2017 Saat 01:34 ) değiştirilmiştir.

Oguzhan2616 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Oğuzhan Özdoğru
    Öğrenci
     regal raptor daytona 250
     Eskişehir
    Beğenmiş
    61
    Beğenilmiş
    227
    Alanada satanada hayirli olsun simdiden

HTC Desire 300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

eren
    öğretmen
     REGAL RAPTOR SPYDER
     ankara
    Beğenmiş
    46
    Beğenilmiş
    40
    Alıntı Oguzhan2616 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alanada satanada hayirli olsun simdiden

HTC Desire 300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Teşekkürler

İlker KENAR
    EmekLi Devlet Mağduru
     DD-250-e-10 Spyder
     ESKİŞEHİR
    Beğenmiş
    6,782
    Beğenilmiş
    3,487
    Arkadaşım ;
    Şimdiden hayırlı satışlar. Lakin Üst Yönetimin koymuş olduğu kurallar gereği aktif üye olmadığından ilanı foruma açamazsın. Belirtildiği üzere satış ilanları eski ve aktif üyelere tanınan bir ayrıcalıktır. Anlayışın için teşekkür ederim.

''Satış ilanını sadece eski ve aktif üyeler açabilir İlan verirken lütfen aşağıdaki formatta verin .

Marka
    Model
    Tipi
    Yıl
    Km
    Motor Hacmi
    Motor Gücü
    Renk
    Silindir Sayısı
    Vites
    Sahibinden.com İlan No
    RESİMLER
    NOT:MUTLAKA RESİM KOYUN.

BU FORMATTA AÇILMAYAN SATIŞ KONULARI SİLİNECEKTİR.'' http://www.raptorriders.com.tr/forum...mutlaka-okuyun
    nedemek (26.Ekim.2017) Bunu beğendi.
    Konu centaur tarafından (25.Ekim.2017 Saat 18:07 ) değiştirilmiştir.

eren
    öğretmen
     REGAL RAPTOR SPYDER
     ankara
    Beğenmiş
    46
    Beğenilmiş
    40
    Alıntı centaur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım ;
    Şimdiden hayırlı satışlar. Lakin Üst Yönetimin koymuş olduğu kurallar gereği aktif üye olmadığından ilanı foruma açamazsın. Belirtildiği üzere satış ilanları eski ve aktif üyelere tanınan bir ayrıcalıktır. Anlayışın için teşekkür ederim.

''Satış ilanını sadece eski ve aktif üyeler açabilir İlan verirken lütfen aşağıdaki formatta verin .

Marka
    Model
    Tipi
    Yıl
    Km
    Motor Hacmi
    Motor Gücü
    Renk
    Silindir Sayısı
    Vites
    Sahibinden.com İlan No
    RESİMLER
    NOT:MUTLAKA RESİM KOYUN.

BU FORMATTA AÇILMAYAN SATIŞ KONULARI SİLİNECEKTİR.'' http://www.raptorriders.com.tr/forum...mutlaka-okuyun
    takdir sizin silmek isterseniz silebilirsiniz. Forumda aktif olmamam takip etmediğim anlamına gelmiyor. Motorum temiz ve markaya gönül veren bir arkadaşa gitmesi için öncelikle burada açtım ilanı. Henüz malum siteye bile vakit bulup açamadım. Ötekileştirmek sahiplenmekten daha kolay geliyor sanırım. Ayrıcalık ve imtiyaz beklentim yok ama öteki olmak ta hoş değil. Ayrıca sloganınız ile uygulamaların çeliştiği kanaatindeyim.
    Yazdıgınız bilgiler tüm forum tarafından bilinen bir model olduğu için yazmadım ve resim yükleyemedim o yüzden açıklama yaptım.
    Bu arada dün kayıt yapıp bugün ilan bırakmadım.
    Takdir forum yönetiminin
    nedemek (26.Ekim.2017), newmoon06tr (26.Ekim.2017) Bunu beğendi.

İbrahim Berk Adıgüzel
    LCW-IT Destek, Amatör Dövmeci :)
     Yamaha XV950A
     İstanbul - Bahçelievler (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    3,277
    Beğenilmiş
    3,212
    Alıntı erenk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    takdir sizin silmek isterseniz silebilirsiniz. Forumda aktif olmamam takip etmediğim anlamına gelmiyor. Motorum temiz ve markaya gönül veren bir arkadaşa gitmesi için öncelikle burada açtım ilanı. Henüz malum siteye bile vakit bulup açamadım. Ötekileştirmek sahiplenmekten daha kolay geliyor sanırım. Ayrıcalık ve imtiyaz beklentim yok ama öteki olmak ta hoş değil. Ayrıca sloganınız ile uygulamaların çeliştiği kanaatindeyim.
    Yazdıgınız bilgiler tüm forum tarafından bilinen bir model olduğu için yazmadım ve resim yükleyemedim o yüzden açıklama yaptım.
    Bu arada dün kayıt yapıp bugün ilan bırakmadım.
    Takdir forum yönetiminin
    Eren selam, İlker abimin de belirttiği üzere ve senin de yazarken betimlediğin üzere motor satış ilanı aktif ve eski üyelere tanınmış bir imtiyaz. Bunun bir kaç sebebi var hızlıca aklıma gelenleri sıralayacağım;

1-) biz burada bir aileyiz bir şeyler vermeden bir şeyler almaya çalışmak, paylaşmadan sadece kullanmaya çalışmak etik olarak hoş karşılanmıyor bu platformu, bu aileyi malum ilan sitesinden farksız kılıyor.
    2-)biz buradan giden makinanın bizim referansımız ile bu site üzerinden satılmasını istiyoruz markası, modeli ne olursa olsun. Hem alan kişinin aramıza katılabilmesi hem de ileride "ulan burada övmüşler övmüşler ama makinayı bana aslında gömmüşler" gibi bir söylemle karşılaşmamak için bildiğimiz makinaların buradan paylaşılmasını istiyoruz(daha önce yaşanan konular sebebi ve son günlerde kendini ailemizin bir üyesi gibi gösterip gerçekten kullanılmayacak durumda olan makinaları satmaya çalışan insanlar(!) yüzünden)
    3-)biz kimseyi ötekileştirmeye çalışmıyoruz aksine bize davranıldığı gibi insanlara yaklaşıyoruz bu noktada gelip iki kelam etmeden 2-3 şey yazıp peşine malum ilan sitesi muamelesi yapılması gerçekten etik hissettirmiyor malum yazının dili ve duygusu pek yok
    4-)Raptorriders motorsiklet grubunun bir tüzüğü olduğu gibi forumumuzun da zamanla oluşmuş bazı kuralları var belirli bir düzen sağlanabilmesi adına o kurallara uyulması bizim ana kalemizin forum olması sebebi ile önem verdiğimiz bir konu.

bu belirttiğim noktalardan sonra forumda bir şey paylaşmadan takipte olman da bizi mutlu etse de biraz daha paylaşımcı olman konusunda ricada bulunacağım şahsım adına. Her tanışma başlığı açana genel olarak büyük çoğunluğumuz "yollarda ve forumda aktif olman dileğiyle" ve benzeri bir dilekte bulunuruz bizim foruma sahip çıkıp bir aile olabildiğimiz gibi. İlan açma kuralları çerçevesinde içeriği güncellersen ilanın kalıp kalmayacağına yönetim karar verecektir.

Anlayışın için şimdiden teşekkürler. Sevgiyle,
    CELİL (26.Ekim.2017), erenk (26.Ekim.2017), newmoon06tr (26.Ekim.2017) Bunu beğendi.

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,450
    Beğenilmiş
    5,742
    Merhaba Eren forumda üye arkadaşların aramızda aktif olmasını bekliyoruz bizi sahiplendiğini hissediyor ve mutlu oluyoruz fakat bazı kişilerin forumu kendi ticari çıkarları için kullandıklarına şahit olduğumuzdan forum olarak uyguladığımız bir sistem olarak eski ve aktif olmayan üyelerin satış ilanı vermelerine müsade etmiyoruz tabi bu durum muhatap olduğumuz kişinin samimiyetini aktarmasıyla opsiyonlanabilir ben senin samimyetine güveniyorum ve ilanın kalmasına opsiyon tanıyorum hayırlı satışlar
    acryvz (26.Ekim.2017), erenk (26.Ekim.2017), nedemek (26.Ekim.2017), newmoon06tr (26.Ekim.2017) Bunu beğendi.

eren
    öğretmen
     REGAL RAPTOR SPYDER
     ankara
    Beğenmiş
    46
    Beğenilmiş
    40
    Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar ilanı uygun şekilde güncelliyorum. Forumda aktif olmamanın nedenlerinden en önemlisi işim ikincisi ise İstanbul merkezli olarak faaliyetlerinizin gerçekleşmesi. Ankara için hiçbir aktivite yoktu 2 hafta öncesine kadar. Yeni Ankara yönetimini takipteyim iletişimleri güçlü ve doğru. Herkese iyi forumlar kazasız sürüşler.
    CELİL (26.Ekim.2017), kurt (26.Ekim.2017), newmoon06tr (27.Ekim.2017) Bunu beğendi.
    Konu erenk tarafından (26.Ekim.2017 Saat 20:18 ) değiştirilmiştir.

eren
    öğretmen
     REGAL RAPTOR SPYDER
     ankara
    Beğenmiş
    46
    Beğenilmiş
    40
    ilan günceldir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)