Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

İbrahim Berk Adıgüzel
    LCW-IT Destek, Amatör Dövmeci :)
     Yamaha XV950A
     İstanbul - Bahçelievler (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    3,277
    Beğenilmiş
    3,212
    Mehmet Raptorriders ailesini ana kalesi foruma hoş geldin motorun hayırlı uğurlu olsun tekerine taş değmesin. chooper dışı makina kulladıktan sonra chopper/crusier makinaya binmek ilk bir hafta 10 gün zor gelir sonrasında hemen alışırsın bu süreçte full ekipman mümkün olduğunca trafiğe kapalı ya da trafiği sakin yerlerde alıştırma yapmaya çalış hatta kursun pistine girebilirsen orada 8 haricinde deneyebilirsin 8 biraz chopper ile zor çünkü ;) ne kadar kendini geliştirirsen geliştir trafikte çeşitli magandalar mutlaka sorun yaratacaklar o yüzden elinden geldiğince sakinliğini korumaya çalış sen
    Mehmet A. (29.Ekim.2017) Bunu beğendi.

Can Duran
    Bankacı
     2015 Hyosung GV
     Antalya
    Beğenmiş
    2
    Beğenilmiş
    75
    Alıntı msbmyr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar.
    İsmim Mehmet yaş 31 boy 163 Yozgatlıyım. Uzun zamandır bir motor almayı düşünüyordum ama kesinlikle hız motoru olmayacaktı. Niyet chopper tarzı bir motordu hiç bilmeyen biri olarak bir eğitmenin tavsiyesiyle RR250-9B alarak siftah yaptım. Aslında motor isterken 2 amacım vardı olabildiğince farklı yerleri keşfederek yol yapmak ve Ankara da işe gidip gelirken 2 vesaitle 2 saatten fazla süren yoldan kurtulmak.
    Başlangıç yaptık gerisi Allah Kerim
    Acemiyim; 2 sene önce ehliyet alırken kursta verilen motoru sürmüştüm, son olarak 2 hafta önce 2 saat daha aynı motordan sürdüm. Aslında çok çok iyiydim kısa zamanda trafikte sıkıntı çekmeden dolaşabilirim derken RR250-9B alıp ilk sürüşümde sanki ilk defa motora binmiş gibi oldum. Oturuş şekli ayakların pozisyonu falan.

Velhasıl; acemi birisi olarak sizlerden yardımlarınızı dostluğunuzu arkadaşlığınızı esirgememenizi rica ederek güzel anılar biriktirerek kazasız belasız sürüşler diliyorum.
    Aramıza hoşgeldin kardeş

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Mehmet A. (29.Ekim.2017) Bunu beğendi.

Mehmet A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mehmet Altun
    SMMM
     Hyosung GV250 (KERATA)
     Ankara-Mamak
    Beğenmiş
    18,340
    Beğenilmiş
    3,354
    Alıntı Rc_ali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mehmet kardeşim hayırlı olsun motorun, kazasız sürüşler.. Bu haftaiçi yapıcağımız buluşmamızı takip edersen senide aramızda görmek isteriz
    Teşekkür ediyorum. Ali Bey forumda bu hafta organizasyonla ilgili bir yazı bulamadım geçen hafta içi vardı. forumda görürsem ve iş saatlerime de uygun olursa memnun olurum

Alıntı spue Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mehmet,
    aramıza hoş geldin. Yeni makinen hayırlı olsun. kazasız sorunsuz gönlünce km.lerde rüzgarın bol olsun.
    Motosiklet kullanımda sorun olmaz ancak trafik ve onun içinde motorlu sürücüleri insan yerine koymayan, trafik de hiç bir hakları yokmuş gibi davranan bir güruh var, esas tehlike onlar.
    Ve önemli bir konu da koruyucu ekipman konusu. Umarım makine ile beraber her türlü koruyucu ekipmanı almış ve kullanıyorsundur. kısa yada uzun tüm mesafeler için prensip edinerek hiç üşenmeden, söylenmeden giy lütfen...
    hoşbulduk. süleyman bey teşekkür ediyorum. Trafik konusunda korkum yok sadece elim ayağım motora alışkın değil alıştığı zaman sıkıntı olmayacaktır. Ekipman konusunda haklısınız. Motoru aldım ilk gün garaja çektik yattı çünkü elipman yoktu. Motorun ne kadar keyifli olduğunun kadar ne kadar tehlikeli olduğununda farkındayım
    Alıntı newmoon06tr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mehmet,
    RR forum a ve aramıza hoşgeldin. Motorun hayırlı uğurlu olsun, tekerin daima düz bassın. Ankara RR Teşkilatı olarak, bu hafta içi yapacağımız toplantıya tanışma açısından seni de aramızda görmek isteriz. Ankara RR Teşkilatı toplantılarını forumdan takip edebilrisin. tekrar hayırlı olsun kazasız belasız kullanman dileğiyle.
    hoşbulduk. ali bey teşekkür ediyorum. Ankara buluşmalarında (hatta niyetim bütün organizasyonlara katılmak ama hani derlerya hayat telaşı) elimden geldiğince olmak isterim.
    CELİL (29.Ekim.2017), newmoon06tr (30.Ekim.2017), spue (30.Ekim.2017) Bunu beğendi.

Mehmet A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mehmet Altun
    SMMM
     Hyosung GV250 (KERATA)
     Ankara-Mamak
    Beğenmiş
    18,340
    Beğenilmiş
    3,354
    Alıntı nedemek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mehmet Raptorriders ailesini ana kalesi foruma hoş geldin motorun hayırlı uğurlu olsun tekerine taş değmesin. chooper dışı makina kulladıktan sonra chopper/crusier makinaya binmek ilk bir hafta 10 gün zor gelir sonrasında hemen alışırsın bu süreçte full ekipman mümkün olduğunca trafiğe kapalı ya da trafiği sakin yerlerde alıştırma yapmaya çalış hatta kursun pistine girebilirsen orada 8 haricinde deneyebilirsin 8 biraz chopper ile zor çünkü ;) ne kadar kendini geliştirirsen geliştir trafikte çeşitli magandalar mutlaka sorun yaratacaklar o yüzden elinden geldiğince sakinliğini korumaya çalış sen
    Hoşbulduk ibrahim bey. teşekkür ediyorum. hani derlerya "sabır timsali" az biraz öyle sayılırım. ben otomobil kullanırken bile sinirlenince kendi kendime o magandalara kızarım ama aksiyona girmezdim, aksiyon demek kafa göz demek en iyisi erkekliğin 10 da 9 unu yapmak :D

Alıntı RocnCan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aramıza hoşgeldin kardeş

Can bey teşekkür ediyorum hoşbulduk

Oğuzhan Ocak
    Öğrenci
     YAMAHA XVS 950A
     Bursa
    Beğenmiş
    2,351
    Beğenilmiş
    1,808
    Abi aramıza hoşgeldin kazasız belasız sürüşler elimizden geldiğince tabiki yardımcı oluruz

CELİL (29.Ekim.2017), Kalona (29.Ekim.2017), Mehmet A. (30.Ekim.2017) Bunu beğendi.
    No fear! No rules! No limit! 8)

Zafer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Zafer Ayvaz
    makina
     🤟🤟🤟🤟🤟
     İstanbul - Beylikdüzü (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    2,684
    Beğenilmiş
    1,320
    Mehmet Ankara'dan aramıza hoş geldin yeni makinan hayırlı olsun kazasız belasız keyifle kullan inşallah. Tekerine taş değmesin
    Mehmet A. (30.Ekim.2017) Bunu beğendi.

newmoon06tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ali YENİAY
    R CMSGT.
     Suzuki Intruder M-800 (Thunderbolt)
     Ankara
    Beğenmiş
    17,401
    Beğenilmiş
    2,868
    Alıntı msbmyr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ediyorum. Ali Bey forumda bu hafta organizasyonla ilgili bir yazı bulamadım geçen hafta içi vardı. forumda görürsem ve iş saatlerime de uygun olursa memnun olurum .
    Mehmet bu haftaki buluşma konumuzu yarın açacağız, forumdan takip edebilirsin.
    CELİL (30.Ekim.2017), Mehmet A. (30.Ekim.2017) Bunu beğendi.

kaan tokyol
    Öğrenci
     Kuba Superlight 200
     İstanbul - Kadıköy (Anadolu Yakası)
    Beğenmiş
    47
    Beğenilmiş
    376
    Aramiza hos geldin

Acar Yavuz
    Yönetici
     SUZUKI M800 intruder
     İstanbul - Avcılar (İŞ) (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    24,521
    Beğenilmiş
    2,704
    Mehmet aramıza hoşgeldin , makinan hayırlı olsun , tekerine taş değmesin , Ankara grubu yazmış zaten , forumdan toplantı gününü takip edersin , sana katkı sağlıyacaktır , Ankara ekibinin büyümesini görmek çok güzel , tekrar hoş geldin ...
    Konu acryvz tarafından (30.Ekim.2017 Saat 00:54 ) değiştirilmiştir.

FouL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Murat K.
    Fotoğrafçılık
     RR Daytona 250e 6c Beyaz
     İstanbul-Avcılar (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    11,661
    Beğenilmiş
    1,791
    RR Forumlarına hoşgeldiniz.. Yeni makinanızda hayırlı uğurlu olsun..

Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)