İyi akşamlar herkese , ben sürücü kursuna 1 hafta kadar önce kayıt oldum belki görmüşsünüzdür en yakın sürede ehliyetimi alıp kendime RR DD250e 9 almayı planlıyorum. Sizden sınavla ilgili bir kaç bilgi almak istiyordum , b sınıfı ehliyete sahip olduğum için sadece direksiyon sınavına gireceğim. Parkur konusunda herhangi bir sıkıntım yok motora beklediğimden çok daha hızlı alıştım tek çekincem virajlarda motoru yatırmaktı ama öncelerde çok kez artçı olduğum için garip bir şekilde alışkın olarak hiç çekinmeden motoru keskin dönüşlerde bile rahatça yatırabiliyorum tek bir sorun var ki trafiğe çıkmaya gerek olmadığını düşünüyor kurs çünkü sınavda trafiğe çıkartmıyorlarmış Kadıköy salı pazarı bölgesinde oluyormuş direksiyon sınavı ve sadece salı pazarının bir kapısından çıkıp diğer kapısından girmemizi istiyorlarmış. Sorum burda başlıyor son 5-6ay içerisinde Kadıköy'de direksiyon sınavına giren varsa bu bilgi doğru mudur sınav günü memurun bana kalkıp hadi bizi E5'ten Göztepe'ye bağla derse bariyere doğru gazı açar kendimi öldürürüm orada... Cevaplarınızı bekliyorum şimdiden herkese çok teşekkürler , bu arada tekrardan Herkesin Cumhuriyet Bayram'ı kutlu olsun