Arkadaşlar kısa bir süredir aranızdayım, en genç üyelerinizdenim sanırım 18 yaşındayım. Uzun zaman sizinle kalacak olduğum görünüyor. Samimiyetiniz, yardımlaşmanız vs zaten biliyorum ve böyle bir toplulukta bulunmaktan gurur duyacağım. Fakat öncelikle bana bi dd250 e-10 bulmamda yardımcı olur musunuz? 2012 Model ve üstü, masrafsız bir motor arıyorum. Ekipmanda da mt revenge ve prohel colombia düşünüyorum. 5 yıldır elektrikli bisikletle başlayıp, 125 znu vs tecrübelerimin yanında sürekli grup halinde gezdiğimden yüzlerce km mct 250 ve bajaj avenger tecrübem oldu. Hiçbir zaman apaçi gibi kullanmadım şükür, ekipmanım hep tam oldu.
Yaz döneminde spyder'ı 40 dk filan sürme şansım oldu ve maşanın uzun olmasının getirdiği dezavantaj olan dönüşleri hissettim fakat bir süre dikkatle kullanıldığında alışılacağına inanıyorum. 187 Boyum ve 75 kilom var. Bu motorun üstünde sırıtmıyorum neyse ki.
Diyeceğim o ki ne olduğu belli olmayan insanlardan almaktansa raptorriders ailesinden almak benim için avantaj olacak, şu an spyder 250'sini satmak isteyen, satan birilerini tanıyanlar varsa yardımınızı bekliyorum.
Tekrar herkese selamlar, şimdiden teşekkürler