Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

sancezz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yuksel cetıner
    drıver
     regal raptor 250cc
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    ne kadar bır bırımızı tanımasakta hıc gormemıssekte sızı aramızda gormek bızı mutlu edecektır k.i.bakın :D
    ***YOKLUĞUMLA İYİ GEÇİNMEYE BAK ÇÜNKÜ VARLIĞIM ASLA SENİNLE OLMAYACAK***34 PZA 37***0 RH + ***SEYTANIM***

Bülent TAZEYURT
    Türk Silahlı Kuvvetleri
     RR
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Arkadaşlar çok teşekkür ederim mesajlarınız ve iyi dilekleriniz için. İnşaallah öbür yaz aranızdayım bende.
    Artık mutluyum galiba:D

innocentbystander - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aydin Sahin
    İnşaat Mühendisi
     Yamaha Virago XV 535
     Denizli
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    Alıntı hakkı Nickli Üyeden Alıntı
    yeni motorsikletin hayırlı olsun. allah kaza bela vermesin. sana nacizane bir tavsiye, eğer 150 ytl yi gözden çıkardıysan yanına birazdaha koy bence. çünkü ben sana kendi kullandığım Cox marka kaskı tavsiye edeceğim. fiyatı aldığın yere ve ödeme şekline bağlı. ben kendime 270 ytl ye aldım. ama hanıma 2 hafta sonra 230 ytl ye aldım. eğer istersen ben seni 1-2 yere götürebilirim. çünkü zamanınde bende çok aradım.
    Dedigi dogru, 150 liraya alacagin kask biraz sallama olabilir. Ben Kahramanlar'daki motorculari dolasip sonunda Caberg almistim. Cox ile tamamen ayni kask, fiyati da cok yakindi, 280 liraya almistim ben. Hakki daha uygun fiyatla bulmus. Hele o 230 lira cok iyiymis. Senin aklindaki rakam olan 150 liranin iki misline yakin ama emniyet meselesi, deger bence.
    Sekli semali de iste daha evvel bi baslikta yazmistik, ecnebilerin flip-up dedigi ceneden acilir cinsten. Bi de olumlu tarafi kaskin tepesinde bi kayar dugmeyle gunes koruyucuyu (guneslik mi demeli bilemiyorum) bi dokunusla gozunun onune indirebiliyorsun. Oyle detayli hava kanallari filan yok ama cami azicik aralayip hem hava alip hem de aradan burnunu ceneni filan kasiyabiliyorsun. Faydali bir eser.

apron83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

okay yalçın
    Türk Silahlı Kuvvetleri
     RR class
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    suan için bana da en uygun cox olarak gozukuyor. fiyat dusundugumden biraz fazla ama taksit fln olayını bi arastırcam ama

Re: en iyi fiyat performans lı kask hangisi?

Alıntı apron83 Nickli Üyeden Alıntı
    motorsikletimi yeni aldım. iyi bir kask almak istiyorum ama fiyat yönündende 150 ytl yi gecmeyen ürünler hakkında bilgisi olan varsa yardım lütfen. daha cok hangi markaları arastırmam uygun olur

Bence herhangib bir markaya takılıp kalmayın.

önce kendinizi 150 ytl lik bütçeyle kısıtlamayın.bu fiyata çok randımanlı bir kask olabileceğinizi zannetmiyorum. yaz kış kullanacaksanız , yazın ter içinde kalmak istemiyorsanız hava kanallları olan ve açılıp kapanabilen. kafanıza tam uyan ve çene kayışını kapattığınızda , kafanızdan kaymayan bir kask bakının. ve kask alırken çene kayışlarının üzerinde bir etiket göreceksiniz. burada bir yuvarlark içinde E3 - E 6 - E 13 gibi kodlar yazan kaskları tercih edin. bu kodlar bu kaskın , çarpışma testlerinden başarı ile geçtiğini belirtir. bu kod yoksa o kask ne kadar havalı gözüksede gözüksün yan sanaayi tabir edilen kalitesiz. çarpışma anında başınızı koruyamayacak kadar kalitesiz kasktır. ayrıca aynı kaskı uzun vadeli kullanmak istiyorsanız yedek vizorü bulunabilen ve söküp , takması kolay olan bir tasarımlı bir model almanız yapılacak en mantıklı alış veriş olacaktır.

saffet esen
    cnc programcısı
     regal raptor 250
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    bende sıfır cox siyah metalik çift vizör l beden kask var istersen 200 ytl istiyorum ama ufak bi şey yapabilirim

okay yalçın
    Türk Silahlı Kuvvetleri
     RR class
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı aggasi Nickli Üyeden Alıntı
    bende sıfır cox siyah metalik çift vizör l beden kask var istersen 200 ytl istiyorum ama ufak bi şey yapabilirim
    ben de cox düşünüyorum beden olarak bana uyarsa tekrar burdan haberleşiriz.
    okay
    B rh(+)

saffet esen
    cnc programcısı
     regal raptor 250
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    BEDEN L DİR

okay yalçın
    Türk Silahlı Kuvvetleri
     RR class
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    aggasi sende ki kask sıfır demiştn. hiç kullanmadın mı sen ben L beden denedm bana uygun fiyat yonundende kargo fln ozelden konusrz
    okay
    B rh(+)

Türk Silahlı Kuvvetleri
     Eskişehir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı caser Nickli Üyeden Alıntı
    İstersen ;
    http://www.motomax.com.tr/
    adresine bir bak bazı bayilerde %50 indirim var.
    Büyük geçmiş olsun komutanım.. Allah acil şifalar versin..

Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)