Merhabalar;

Derdimi anlatmadan önce bilgi vereyim;
Boy:1,63
Kilo: 58
Ayak: 39-40
Motor : Zaten solda yazıyor :P

Gelelim konuya 3 hafta önce motorumu aldım hemen akabinde ise ekipmanları aldım(Kask, mont, dizlik ve ıvır zıvır). Fakat Ankada yiba çarşısında ne pantolon ne de bot bulamadım. Diğer mağazalara ise iş çıkışı yetişemiyorum çoktan kapatmış oluyorlar.
Malum havalar soğudu bacaklarım kalında giyinsem donuyor akşama kadar ısıtamıyorum.
Velhasıl; İnternet üzerinden güvenilir mağaza arıyorum. Yani yukarda yazdım ben kısa ve az buçukta zayıfım bunun için pantolon bulamıyorum ayakkabı da dahil. Gezdiğim yerlerde çıkardıkları s benden pantolonlar bile benim göğsüme kadar çıkıyor. botlar ise zaten ellerinde birer tane var onu baya kakalamaya çalışıyorlar.
Başa dönelim; İnternet üzerinden alışveriş yapabileceğim yerler arıyorum. Sipariş ettiğim ürünler olmazsa geri iadede sıkıntı çıkarmayacak şekilde olanlardan. Yurtiçi yurtdışı farketmez. Aliekspress ten baktım bedenler falan var ama çinden geliyor ne geldiği hakkında en ufak fikrim yok.
Hep başa dönüyorum kısaca yurtiçi ve yurtdışı güvenebileceğim motor ekipmanı satan yerler arıyorum. Alan bilen gören güvenenlerden rica Bende alabileyim bilebileyim görebileyim güvenebileyim yabancı e-buy lardan şu firma yerli e-buy lardan şu firma gibi olursa sanki iyi olur ama olmazsa da daha önce tecrübe etmişlerden yardım istiyorum.

Selametle