Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ekipman Yok

Mehmet A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mehmet Altun
    SMMM
     Hyosung GV250 (KERATA)
     Ankara-Mamak
    Beğenmiş
    18,326
    Beğenilmiş
    3,353

Exclamation Ekipman Yok

Merhabalar;

Derdimi anlatmadan önce bilgi vereyim;
    Boy:1,63
    Kilo: 58
    Ayak: 39-40
    Motor : Zaten solda yazıyor :P

Gelelim konuya 3 hafta önce motorumu aldım hemen akabinde ise ekipmanları aldım(Kask, mont, dizlik ve ıvır zıvır). Fakat Ankada yiba çarşısında ne pantolon ne de bot bulamadım. Diğer mağazalara ise iş çıkışı yetişemiyorum çoktan kapatmış oluyorlar.
    Malum havalar soğudu bacaklarım kalında giyinsem donuyor akşama kadar ısıtamıyorum.
    Velhasıl; İnternet üzerinden güvenilir mağaza arıyorum. Yani yukarda yazdım ben kısa ve az buçukta zayıfım bunun için pantolon bulamıyorum ayakkabı da dahil. Gezdiğim yerlerde çıkardıkları s benden pantolonlar bile benim göğsüme kadar çıkıyor. botlar ise zaten ellerinde birer tane var onu baya kakalamaya çalışıyorlar.
    Başa dönelim; İnternet üzerinden alışveriş yapabileceğim yerler arıyorum. Sipariş ettiğim ürünler olmazsa geri iadede sıkıntı çıkarmayacak şekilde olanlardan. Yurtiçi yurtdışı farketmez. Aliekspress ten baktım bedenler falan var ama çinden geliyor ne geldiği hakkında en ufak fikrim yok.
    Hep başa dönüyorum kısaca yurtiçi ve yurtdışı güvenebileceğim motor ekipmanı satan yerler arıyorum. Alan bilen gören güvenenlerden rica Bende alabileyim bilebileyim görebileyim güvenebileyim yabancı e-buy lardan şu firma yerli e-buy lardan şu firma gibi olursa sanki iyi olur ama olmazsa da daha önce tecrübe etmişlerden yardım istiyorum.

Selametle
    acryvz (20.Kasım.2017), newmoon06tr (20.Kasım.2017), Rusgarguler (20.Kasım.2017) Bunu beğendi.

Acar Yavuz
    Yönetici
     SUZUKI M800 intruder
     İstanbul - Avcılar (İŞ) (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    24,521
    Beğenilmiş
    2,704
    www.hudsonderi.com

Bu bizlerin çoğunun alışveriş yaptığı bir mağaza , bizim grubun ismini verirsen hem indirim yapar hemde iade de sorun çıkarmaz ... (en azından bana hiç yapmadılar )... tabi önce konuş anlaş .... saygılar
    Mehmet A. (20.Kasım.2017) Bunu beğendi.

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,450
    Beğenilmiş
    5,742
    internet üzerinden Motomax ve n11 de sorunsuz iade yapabilirsin
    acryvz (20.Kasım.2017), Mehmet A. (20.Kasım.2017) Bunu beğendi.

Oğuzhan Ocak
    Öğrenci
     YAMAHA XVS 950A
     Bursa
    Beğenmiş
    2,351
    Beğenilmiş
    1,808
    abi pantolon için motobikejeans diye bir yer var Türk malı gayet iyi olduğunu duydum ama alışveriş yapmadım aldığın ürünlerde motosiklet aksesuar mağazalarında genelde değişim sıkıntısız olur ama iade yapmazlar diye düşünüyorum motolizde 2. ürüne yüzde bilmem kaç 3.ye bilmem kaç falan indirim vardı motomaxte de indirimler devam ediyor sanırım buralara bakabilirsin...
    acryvz (20.Kasım.2017), Mehmet A. (20.Kasım.2017) Bunu beğendi.
    No fear! No rules! No limit! 8)

Mehmet Altun
    SMMM
     Hyosung GV250 (KERATA)
     Ankara-Mamak
    Beğenmiş
    18,326
    Beğenilmiş
    3,353
    Alıntı acryvz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    www.hudsonderi.com

Bu bizlerin çoğunun alışveriş yaptığı bir mağaza , bizim grubun ismini verirsen hem indirim yapar hemde iade de sorun çıkarmaz ... (en azından bana hiç yapmadılar )... tabi önce konuş anlaş .... saygılar
    Teşekkür ediyorum sitelerini inceledim. Deriler neyse de diğer ürünler dışarıya göre bayağı ucuz gibi. Ankara istanbul için iletişime geçeceğim.

Alıntı CELİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    internet üzerinden Motomax ve n11 de sorunsuz iade yapabilirsin
    Teşekkür ediyorum. Motomax şu an zaten kampanyada galiba bunun için de internet alışverişleri kapalı. N11 üzerinden gelecek ürün konusunda şüphelerim olduğu için buradan sordum

Alıntı Oguzhan17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi pantolon için motobikejeans diye bir yer var Türk malı gayet iyi olduğunu duydum ama alışveriş yapmadım aldığın ürünlerde motosiklet aksesuar mağazalarında genelde değişim sıkıntısız olur ama iade yapmazlar diye düşünüyorum motolizde 2. ürüne yüzde bilmem kaç 3.ye bilmem kaç falan indirim vardı motomaxte de indirimler devam ediyor sanırım buralara bakabilirsin...
    Teşekkür ediyorum. Motobikejeans a baktım güzel ürünler ve piyasaya göre de ucuzlar hoşuma gitti. Motoliz e de baktım burda fiyatlar tuzluydu ama burdada güzel ürünler vardı.

Velhasıl teşekkür ediyorum. Aradığım ekipmanlar için buralarla iletişime geçeceğim. İadede sıkıntı çıkarmazlarsa ne ala

Mehmet A.
    acryvz (21.Kasım.2017), CELİL (21.Kasım.2017), Oğuzhan Ocak (22.Kasım.2017) Bunu beğendi.
    İnsafsızlıklarınız İnfazınız Olacaktır...

RegalRaptor 250E9B (KOÇ) (Anı yüklemesi tamamlandı) 2017-2021
    Hyosung GV250EFİ (KERATA) (Anı yüklemesi devam ediyor) 2021-

eren
    öğretmen
     REGAL RAPTOR SPYDER
     ankara
    Beğenmiş
    46
    Beğenilmiş
    40
    geçen ay motomaxdan HELD marka kevlar kot ve bering marka yazlık file mont ve knox sırt koruma aldım bunların yanında 4riders deri eldiven ile birlikte 700 tl gibi bir rakam ödedim. tavsiye ederim vakit bulursan bi ara uğramanı tavsiye ederim. şuan da nette de indirim hala devam ediyor özellikle deri montlarda. kışlık mont olarak prosev kullanıyorum ama çok kaliteli bir marka değil çabuk deforme oluyor. bu arada motomaxdan net sitesinden bir tane nitro aikido siyah kask aldım 2014 tarihli tahminen teşhir kaskı yollamışlar iade için bekletiyorum.
    Mehmet A. (27.Kasım.2017) Bunu beğendi.

Mehmet Altun
    SMMM
     Hyosung GV250 (KERATA)
     Ankara-Mamak
    Beğenmiş
    18,326
    Beğenilmiş
    3,353
    Alıntı erenk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçen ay motomaxdan HELD marka kevlar kot ve bering marka yazlık file mont ve knox sırt koruma aldım bunların yanında 4riders deri eldiven ile birlikte 700 tl gibi bir rakam ödedim. tavsiye ederim vakit bulursan bi ara uğramanı tavsiye ederim. şuan da nette de indirim hala devam ediyor özellikle deri montlarda. kışlık mont olarak prosev kullanıyorum ama çok kaliteli bir marka değil çabuk deforme oluyor. bu arada motomaxdan net sitesinden bir tane nitro aikido siyah kask aldım 2014 tarihli tahminen teşhir kaskı yollamışlar iade için bekletiyorum.
    Eren abi teşekkür ediyorum. Motomax kampanya diye öğlen 12 de mesaiye başlayıp 17 de bitiriyor. İşten dolayı gidemiyorum. İnternet sitesine de baktım genelde xl bedenler kalmış. İnt den bakıyorum artık iadede sıkıntı çıkarmayacak yerleri bulmaya çalışıyorum. Beden olarak s yada xs dahi olsa anlamadığım şekilde pantolonlar göğsüme kadar geliyor. Hani bu ekipmanı alırken maksat (Allah hepimizi korusun) kaza anında parçalamasın ki bizi koruyabilsin alıp kestirip biçtirince işin rengi değişir. Zaten bu ekipmanlatıda terzilerin makinaları dikemez. Oh oh oh al başına belayı

Mehmet A.
    erenk (29.Kasım.2017) Bunu beğendi.
    İnsafsızlıklarınız İnfazınız Olacaktır...

RegalRaptor 250E9B (KOÇ) (Anı yüklemesi tamamlandı) 2017-2021
    Hyosung GV250EFİ (KERATA) (Anı yüklemesi devam ediyor) 2021-

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler