Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konulanmış Görüntüleme

BerkS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Berk Şen
    Öğrenci
     Arayışta
     İstanbul - Halıcıoğlu (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    228
    Beğenilmiş
    285

Bir kaç parça hakkında önerilerinizi bekliyorum

İlk olarak herkese merhabalar iyi haftalar umarım herkesin keyfi yerindedir.
    Sizlere bir kaç parça ile ilgili sorularım olucaktı. İlk olarak motoruma yeni bir akü almak istiyorum ama sanırım akü alanına her akü sığmıyor ve amper konusunda farklı fikirler mevcut bana önerebileceğiniz orta klasman aküler varsa marka bilgilerini paylaşırsanız çok sevinirim. Bir diğer sorum bazılarının başını çok ağrıttım zincir ve ön arka dişliyi set olarak değiştireceğim ustaya sorduğumda parça fiyatlarını azıcık yüksek tutuyorlar Klasik 250 için zincir ve dişli set önerilerinize açığım son olarak elcik önerisi alacağım benimkiler hafif deforme olmaya başlamışlar hepinize şimdiden çok teşekkürler. Tekerinize taş değmesin

Edit: Arkadaşlar tekrardan soruşturan olursa diye ; Aküyü , Abus 12v 9a kuru akü aldım piyasa fiyatı 110-120 lira civarında ben direk ustaya aldırdım şarjını takmasını etmesini yaptı akü kısmını temizledi etti bu işlem total 145 tuttu bir de zincir değiştirene kadar idare etmesi için zincirden bakla çıkarttırdım zinciri temizlendi yağlandı o işleme de 20 lira verdim. Motor cidden canlandı baya çekişi epey güzelleşti , aküyü de bir süre test ettim marşı falan da Gayet güzel tek seferde alıyor bir süre daha test edip tekrar burdan bilgi vericem herkese iyi sürüşler.
    Mehmet A. (07.Aralık.2017), Ömer (26.Ocak.2018) Bunu beğendi.
    Konu BerkS tarafından (13.Aralık.2017 Saat 11:50 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)