Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Erman Şencan
    Bilgi İşlem-Sistem ve Ağ Uzmanı
     RR DD250e-9b Classic
     İstanbul - Bakırköy (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    816
    Beğenilmiş
    292
    Alıntı cabe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sele konusunda çok haklısın moruk bide raptor dehh dedin mi giden bi makine. Yağını suyunu eksik etme yolları sürüsün

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Aynen öyle Bakarsan sıkıntı yapmıyor.
    Bypale (12.Ocak.2018) Bunu beğendi.

Rutkay Ediz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rutkay Ediz
    Makine Mühendisi
     RR Daytona -Jessica-
     Ankara
    Beğenmiş
    2,780
    Beğenilmiş
    631
    Alıntı 6patlar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba. Cruiser olarak birçok modele bakmama rağmen regal raptor her zaman için ön planımda kalıyor. fakat forumu takip ettiğim kadarıyla genel olarak bi şanzıman sorunu var. bunun yanında kronik bir sorunu vs. çıkarmı baş ağrıtır mı. malum öğrencilik şartları altında masraf çıkarması hiçte hoş olmayıp aşırı derece can sıkabiliyor. özelliklede belitmek istiyorum ki motora ciddi anlamda temiz bakan biriyim. yağı 2000 km de değişmesi gerekiyorsa 1000km de değiştirrim o derece bi hassaslık yorumlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum. kazasız belasız sürüşler.
    Merhaba Hüseyin, ben de senin durumundaydım. Gerçekten çok araştırdım ve çok yakın bir zamanda 150lik bir Regal Raptor aldım. İlk gözlemlerimi paylaşmak isterim seninle öncelikle çoğu regal raptor kullanıcısının da söyleyeceği gibi bu şanzuman sıkıntısının şans olduğunu öğrendim. ( Ali Abiye selamlar , saygılar) Yanii zamanla ortaya çıkabilir . 150lik için konuşmak gerekirse ustamın da söylemleri doğrultusunda parçasının diğer çinlerle uyumlu olduğunu ve olur da yaşarsan başın ağrımaz dediğini iletmem gerekir. Onun dışında motorda titreşim yok dersem yalan olur ama ayaklarda hissediliyor sadece ellerinde vs hissetmiyorsun titreşimi, yine 150cc için satın aldığım arkadaşımın söylemine göre orjinal ön lambası sürekli patlıyormuş özeliikle gaza yüklendiğin zaman onun için onu değiştirmiş ( ne kadar doğru bilemiyorum) şu an ben sorun yaşamıyorum. Daha uzun yollar yapmamış olmama rağmen ilk izlenimim olumlu hele ki ilk motorun olacaksa benim ki gibi gerçekten tat veriyor sürüş açısından.
    CELİL (12.Ocak.2018), newmoon06tr (13.Ocak.2018) Bunu beğendi.

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)