Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Emirhan AYDOĞAN
    Öğrenci
     Regal Raptor dd250 e-10
     Konya Ereğli
    Beğenmiş
    63
    Beğenilmiş
    14
    Arkadaşlar benim bu mükemmel ustam çıkan rulmanın 6204 numara olduğunu görmüş mükemmel gözleriyle. 6204 numara rulman almış ve takmış. Rulman kendi yuvasına oturuyor fakat rulmana şanzımanın gireceği yer dar geliyor. Adam buraya bu motora özel rulman lazım diyor. Buçuklu rulman bu diyor. Numarası aynı ama içi daha geniş diyor. Bunun doğruluk payı var mı? Motorum bir ay 5 gündür o adamda. Bu parçayı bulmasını beklersem Bi bu kadar daha sürer.. Elim kolum bağlı kaldım arkadaşlar. Eğer öyle bir durum varsa rulmana nasıl ulaşırım?
    FouL (13.Şubat.2018), Raci06 (13.Şubat.2018) Bunu beğendi.

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,450
    Beğenilmiş
    5,742
    Alıntı emrhnayd Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benim bu mükemmel ustam çıkan rulmanın 6204 numara olduğunu görmüş mükemmel gözleriyle. 6204 numara rulman almış ve takmış. Rulman kendi yuvasına oturuyor fakat rulmana şanzımanın gireceği yer dar geliyor. Adam buraya bu motora özel rulman lazım diyor. Buçuklu rulman bu diyor. Numarası aynı ama içi daha geniş diyor. Bunun doğruluk payı var mı? Motorum bir ay 5 gündür o adamda. Bu parçayı bulmasını beklersem Bi bu kadar daha sürer.. Elim kolum bağlı kaldım arkadaşlar. Eğer öyle bir durum varsa rulmana nasıl ulaşırım?
    Merhaba Emirhan bu Rulman sanırım şanzuman rulmanı o rulman ustanın dediği gibidir piyasada yok sadece Regal distiribütörde var numarası 0212 656 2 656 benim ismimi verebilirsin yardımcı olurlar kolay gelsin
    emrhnayd (13.Şubat.2018), ercan__genc (13.Şubat.2018), Raci06 (13.Şubat.2018) Bunu beğendi.

Emirhan AYDOĞAN
    Öğrenci
     Regal Raptor dd250 e-10
     Konya Ereğli
    Beğenmiş
    63
    Beğenilmiş
    14
    Çok teşekkürler
    CELİL (13.Şubat.2018), Erman (13.Şubat.2018) Bunu beğendi.

Emirhan AYDOĞAN
    Öğrenci
     Regal Raptor dd250 e-10
     Konya Ereğli
    Beğenmiş
    63
    Beğenilmiş
    14
    Edit: motoru ustaya vereli 49 gün oldu bugün. Bugün çalıştırdık sonunda fakat conta uymadı sanırım, pistonun üst contsından oluk oluk soğutma suyu aktı. Yarın tekrar açacak, conta değiştirecek, tekrar sente ayarı, sibop ayarı vs vs yarın çıkacağını ümit ediyorum. Bu ustadan kurtarınca başka bir ustaya göstermem gerekecek sanırım. Ek olarak marş motoru tutukluk yapıyor, boşa dönüyor. Usta "marş kitlemesi bozuk" dedi. Paralar uçuşuyor havada...

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,450
    Beğenilmiş
    5,742
    Alıntı emrhnayd Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Edit: motoru ustaya vereli 49 gün oldu bugün. Bugün çalıştırdık sonunda fakat conta uymadı sanırım, pistonun üst contsından oluk oluk soğutma suyu aktı. Yarın tekrar açacak, conta değiştirecek, tekrar sente ayarı, sibop ayarı vs vs yarın çıkacağını ümit ediyorum. Bu ustadan kurtarınca başka bir ustaya göstermem gerekecek sanırım. Ek olarak marş motoru tutukluk yapıyor, boşa dönüyor. Usta "marş kitlemesi bozuk" dedi. Paralar uçuşuyor havada...
    Emirhan tersliklerin bir sonu gelirde inşallah kısa sürede makinayı tamirden çıkarırsın kolay gelsin :(
    emrhnayd (25.Şubat.2018), Raci06 (25.Şubat.2018) Bunu beğendi.

Can Duran
    Bankacı
     2015 Hyosung GV
     Antalya
    Beğenmiş
    2
    Beğenilmiş
    75

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    emrhnayd (25.Şubat.2018) Bunu beğendi.

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)