Tüm RaptorRiders ailesi üyelerine selamlar...

Ben Azamet, namıdiğer Bora. Öncelikle yıllar yıllar önce benim chopper sevdasına kapılmama vesile olan, yol yordam gösteren Celil Başkana (Celil Üstün) ve Buzz Bistrodan Emir Boss a (decimate-Emir Tanrıverdi) sevgilerimi iletiyorum.

Anadolu Üniversitesi'nde Maliye okuyorum, son sınıftayım. Forumu ve RR ailesini uzun zamandır takip ediyorum. Yıllardır hayalini kurduğum yol arkadaşıma Ekim’de kavuştum, sonunda aldım bir Regal Alırken de forumda yazdığınız tavsiyelerden ve tecrübelerinizden fazlasıyla faydalandım, sanki forum değil motosiklet ansiklopedisi Motoru bir gazla aldıktan sonra ekipmana
param kalmadı, ekipmanlarımı tamamlamadan da RR Eskişehir teşkilatıyla iletişime geçmeyeyim dedim ama onlar benden hızlı davrandı ve tanışma cesaretini göstermemde katkıları büyük oldu. Tanıştıktan sonra gösterdikleri sıcakkanlılık ile daha ilk günden ailenin bir üyesi gibi hissettirdiler sağ olsunlar ve keşke daha önce tanışsaydık dedirttiler, RR Eskişehir'in tüm değerli üyelerine buradan teşekkürler

Bir gün tüm RR üyeleriyle tanışma dileğiyle, tekeriniz düz bassın…
Son olarak ailenin büyüklerini telaşlandırmamak için belirteyim, bu hafta ekipmanlarımın çoğunu tamamlayacağım