Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

teoman25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

teoman mete çakıcı
    Öğretim Görevlisi
     Kawasaki VN900 Custom Special
     HATAY
    Beğenmiş
    300
    Beğenilmiş
    102

6 yılın ardından SPYDER'a kavuşma

Herkese merhaba sevgili arkadaşlar, abiler ve RR ailesi,

sitemize 09 ağustos 2011 yılında kayıt oldum. o yaz videolar izlerken denk gelmiştim Metal At binen sürücülerin
    youtube videolarına. Erzurumda büyüdüğümden dolayı Motor sürmeyle hiç bir ilgim alakam olmamıştı ama grup gezilerini izleyince
    resmen içimde bir şeyler dirildi canlandı bununla ilgili. motorları 1 hafta araştırdıktan sonra SPYDER modeline vuruldum ve kendimi bu sitede bu ailenin içinde buldum.

6 yıl boyunca mesleki sıkıntılarım yüzünden uzunca bir süre aşık olduğum spyderı almak nasip olmadı çok zorladığım halde.
    fakat bu tutkum sayesinde forumda hemen hemen her konuyu okudum, paylaşımları, kardeşliği, birlikteliği, yol maceralarını, hüsranları, bazen denk geldiğim laflı atışmaları, bazen burada insanların birbirine yardım etmek için ne kadar ilgili alakalı olduklarını okudum gördüm.

evet motorum yoktu, bende bazı tasarımlar yaparak bu aileye bir katkı vermek istedim, t-shirt tasarımları yaptım, epey bir kişi bu tasarımları sırtına geçirip gaza bastılar, bu benim için çok onur vericiydi. Spyder ve Daytona için 2ve3 boyutlu wallpaper tasarımları yaptım, indirenler bilgisayarlarını süsledi onlarla. sonra 3 boyutlu bir chopper modelledim.

1 ay önce adanaya gidip spuder satan Koray Hocamla (blueboran) görüştüm, kredi çekme sıkıntımın olduğunu, eğer çekebilirsem hemen almak istediğimi söyledim.. ve geçen CUma adanaya gidip motorun noterde satış işlemlerini gerçekleştirdik. Cumartesi günü, kaskımı dizliklerimi eldivenimi alarmlı disk kilidimi aldım. pazar günüde hataydan adanaya giden TurkChopper MK üyesi 1 kardeşim ve 3 abim adanadan gelirken bana Spyderımı getirdiler.

(dipnot: hayatımda 2 hafta öncesine kadar değil motor sürmek, selesine bile oturmadım, 3 hafta önce ehliyet kursuna yazıldım, 1 kez mondial, 2 kez Yuki ile parkur çalışmaları yaptım.)

Motor Milkbarın dışında kardeşlerimin motorlarının yanında duruyor.. ve o soru geldi; Teoman hocam, fakülteye götürebilecekmisin?
    2 haftada 4. kez motor sürüşüm olacak ve spyderın boşunun 181kg olduğunu dönüş açısının çok geniş olduğunu, dengede tutmanın zorluğunu, yavaş gidiyorkenki manevra dez avantajını, hepsini teorik olarak sizlerin sayesinde biliyorum

"E deneyeceğim artık başkanım" dedim.. bismillah diyip çevirdim kontağı bastım marşa. fakat devireceğim düşeceğim diye ödüm kopuyor içim içimiyiyor .. ileriden U dönüşünü yaptım, devam et hocammm devamett dediler... hemen yakında olan Üniversiteme soktum Spyderını, biraz yağmur yağmıştı yerler ıslaktı. hava soğuktu. 2-3 kere stop ettirdim.

fakat yıllardır beklediğim an gelmişti, ve kara kurtum spyderın üzerindeydim. hiç bir denge kaybı yaşamadım 1 saat üniv.in içinde gezdim durdum... sanki bedenimden bir parçaymış gibiydi ve anladım ki burada motorsuz geçirdiğim 6 yılda sizleri okuyarak videolarınızı bloglarınızı izleyerek okadar dolmuş taşmışımki

motorum aşağıda arkadaşlar. 2012 model adanadan geldi, ben 3.sahibi oldum KMsi 11150 de. yola çıkarken aynası düşmüş bırakmış kendini,
    lığı olsun dedim onada biraz kirli kalsın istiyorum göz değmesin :D siteye zamanında yazmıştım, SPYDER'ımı aldığımda yeni t-shirt tasarımı yapacağıma söz vermiştim kendi kendime, çok yakında RR ailemize 1-2 tasarım yapacağım, yaza inş. beğenenlar üzerine geçirir yine

tavsiyeleriniz ve kulağına küpe olsun diyebileceğiniz herşeyi beklerim güzel ailem....
    sağlıcakla, yeniden aranızdayım

27908202_2070079539890418_2407926325942270971_o.jpg
    WhatsApp Image 2018-02-11 at 19.29.35.jpg
    acryvz (12.Şubat.2018), Aykut Y. (13.Şubat.2018), BerkS (12.Şubat.2018), Birkan Bozkuş (12.Şubat.2018), CELİL (12.Şubat.2018), Chopper_alp (12.Şubat.2018), FouL (12.Şubat.2018), Ömer (12.Şubat.2018), Raci06 (12.Şubat.2018), Rutkay Ediz (12.Şubat.2018), spue (12.Şubat.2018) Bunu beğendi.

Eray Gürman
    İnternet Teknolojileri - SEO/Adwords
     Shadow VT 750 C
     İstanbul - Çağlayan (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    3,315
    Beğenilmiş
    1,181
    hayırlı olsun teoman, allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin, tekerin düz bassın, yollarda ve aramızda aktif olman ümidiyle motorlu olarak tekrardan aramıza hogeldin

tişört tasarımını merakla bekliyor olucam
    teoman25 (12.Şubat.2018) Bunu beğendi.

Chopper_alp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alp Moralı
    Öğrenci
     Regal raptor spyder 250E-10
     Ankara
    Beğenmiş
    1,111
    Beğenilmiş
    628
    Hayırlı olsun öncelikle, çok güzel yazmışsın okurken kendi motosikletime kavuşma yolundaki adımlarım geldi, benide geçmişe götürmüş oldun, sahip olduğum spyder 250 nin kıymetini bir daha hatırlamış oldum. Umarım kazasız belasız sürersin

F3211 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

newmoon06tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ali YENİAY
    R CMSGT.
     Suzuki Intruder M-800 (Thunderbolt)
     Ankara
    Beğenmiş
    17,401
    Beğenilmiş
    2,868
    Tolga hocam, hayallerinizi ve tutkunuzu bu denli güzel dile getirmenizden dolayı tebrik ederim, bu platformdaki hemen hemen herkesin motorsiklet tutkusu ve hikayesi paha biçilmez, geçmişte vermiş olduğunuz emekleriniz için teşekkürler, sanırım yıllardır bilgisayarımdaki daytona wallpaper sizin ürününüz. ellerinize sağlık. Spyder ınız hayırlı olsun, allah kaza bela vermesin, farınız daima açık ve tekeriniz düz bassın, Ankara'dan selamlar.
    OF COURSE, AIR FORCE

Zafer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Zafer Ayvaz
    makina
     🤟🤟🤟🤟🤟
     İstanbul - Beylikdüzü (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    2,684
    Beğenilmiş
    1,320
    Teoman hayırlı olsun azmin ve sabrın takdire şayan 6 yıl uzun bir süre kazasız belasız bin ınş.

teoman25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

teoman mete çakıcı
    Öğretim Görevlisi
     Kawasaki VN900 Custom Special
     HATAY
    Beğenmiş
    300
    Beğenilmiş
    102
    Eray Gürman: tekrar hoşbuldum 10 güne kadar yeni tasarımlar olacak inş

Chopper_alp:: daha çok şey yazasım vardı ama çok kafa açmak istemedim en özeti bu kardeşim )))

newmoon06tr : evet ekranındaki o Daytona wallpaper benim yaptığım tasarımlardan çok mutlu oldum

zafer46 : çok teşekkür ederim
    CELİL (12.Şubat.2018), Chopper_alp (12.Şubat.2018) Bunu beğendi.

ercan genç
    memur
     regal raptor spyder 350
     ankara
    Beğenmiş
    217
    Beğenilmiş
    404
    Hayirli olsun kazasiz belasiz binmeyi nasip etsin inşs

aycanblmts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aycan Balımtaş
    Muhasebe+Sigorta
     Hyosung GV250
     İstanbul - Tuzla (Anadolu Yakası)
    Beğenmiş
    3,291
    Beğenilmiş
    1,012
    Teoman hoş geldin tekerin düz bassın
    No medicine like the ride.

Ali Alp
    özel güvenlik
     Hyosung GV 250
     Antalya
    Beğenmiş
    4,161
    Beğenilmiş
    1,148
    Motorun hayırlı uğurlu olsun. Tekerine taş değmesin. Spyder ile başlamaktan korkma abartildigi kadar zor değil sürmesi.
    Uzun Yollar oldukça keyiflidir. Motorunun tadını çıkar.

Ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ömer Yahşi
    End. Soğutma Sist. Satışı
     BMW R1200GS
     İstanbul - Büyükçekmece
    Beğenmiş
    10,780
    Beğenilmiş
    2,443
    Teoman hayırlı olsun, kazasız belasız keyifle kullan.
    Naçizane küçük bir tavsiyem olacak. Umarım yanlış anlamazsın.
    Bu iş her ne kadar zevk işi olsa da şu radyatörün üzerine takılmış gereksiz metal parçayı söksen Spyder'e çok yakışmamış

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)