Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sonuç: Motosiklet kullanırken müzik dinlenir mi?

Katılımcı sayısı
29. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Hayır!! Manyak mısın çok tehlikeli!!!

8 27.59%
  • Dinlenmez olur mu hiç? Çok zevkli!!

19 65.52%
  • Onu benim beyime sormak lazım!

2 6.90%
Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 70 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

moonchild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

serhat tutal
    İşletme
     RR'dı eskiden
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

müzik meselesi...

Arkadaşlar hiçbirimiz birer GoldWing sahibi olmadığımız için motosiklet tepesindeyken müzik dinleme arzumuzu motosikletin özkaynaklarıyla karşılayamıyoruz... (Ya da sizin öle bi arzunu yoktur belki de, beilmiyorum) Dolayısıyla taşınabilir bir müzik kaynağı ve kulaklık marifetiyle bu isteğimize cevap verme seçeneği kalıyor geriye. Son 2 aydır ben mp3 çalarım olmadan motora binmiyorum diyebilirim ve tehlikeli-uygunsuz bir davranış olduğunu bile bile bunu yapıyorum... Şimdi bu bağlamda 2 sorum olacak herkese:

1- Motosiklette müzik dinlenir mi? "Yaa aslında yapmamak lazım tabi ama illa yapacaksan da şöle şöle yap" diye bir çözüm önerisi olan var mı?

2- Bu soru motosiklet kullanırken müzik dinleyenlere yönelik: En çok ne dinlemeyi seviyosunuz? Direk sanatçı/şarkı şeklinde yapalım isterseniz, temiz olsun... Olmazsa daha genel bişeyler de kabulümdür :D
    We believe in going our own way, no matter which way the rest of the world is going...

yenikoylu_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kubilay BURSALIOĞLU
    Serbest Meslek
     Aprilia Caponord
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    {vb:rawphrase post_thanks_times_post, 4
    Ben motordan gelen sesleri dinliyom çok zevkli herseferinde başka başka sesler geliyo bigün patlıcak ama hadi hayırlısı

Esas konuya gelince bence dinlenmez bu kadar dikkatsiz şöförlerin olduğu bir trafikte dikkat dağıtmaya gerek yok çalınan kornaları sağdan soldan yanaşan araçların motor seslerini duymak lazım diye düşünüyorum
    Mesele Motor kullanmak değil YEĞEN Mesele Çevrendekileri düşünerek kullanmak !!!

ayhan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ayhankorkmaz
    koruma
     class 9-b raptor
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    :mrgreen: egzostan gelen nameğler varken dıger kuru seslere ne gerek var.ayrıca etraftan bi haber motor kulalnmakta cabası. BENCE ÇOOOOOOOOOKK TEHLIKELI BIR OLAY.özellikle bızım ülkemızde. bilmem anlatabıldınmı arkadaslar :(
    lıve to rıde,rıde to lıve

agresus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Volkan Ceylan
    çok serbest meslek
     Suzuki GSF600 BanditS
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Valla, şu kulağın dibine kadar giren kulaklıkları kullanmadıktan sonra bi sorun olucağını zannetmiyorum... hattı zatında dinliyorumda bazen... dış sesleride gayet net duyuyorum...bi de şu kask içine monte edilen kulaklık sistemleri var ya, onlarla denemek lazım...
    SSUUUUuuu...!

gidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gülçin idikurt
    Anasınıfı Öğretmeni
     YOK
     İstanbul
    Beğenmiş
    2
    Beğenilmiş
    3
    Arkadaşım moonchild deliirdinmi ölmekmi istiyosun sen motor kullanırken en önemli şey DİKKAT sen mp3 çalar dinleyerek Dikkatini oraya vererek ölüme davetiye çıkarmış oluyorsun.Bence çok TEHLİKELİ VE YANLIŞ BİR DAVRANIŞ gerisi sana kalmış hayat senin hayatın. :evil: :evil: [smilie=redcolorz3_pdt_11.gif]
    İnsanın Tüm Evrende Kesin Olarak Düzeltebileceği Tek Bir Şey Vardır.KENDİSİ....
    Hayatta Ya Tozu Dumana Katarsın Yada Tozu Dumanı Yutarsın

Türk Silahlı Kuvvetleri
     Eskişehir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Bence bir sakıncası yok, bangır bangır bağırtmıyorsan. Ama bağırtmadan da zor, çünkü motor çok gürültülü. Dış sesleri duyabildiğin müddetçe sorun yok bence, özellikle şehirlerarası yollarda..

Volkan Ceylan
    çok serbest meslek
     Suzuki GSF600 BanditS
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Şehirler arası yolda illa ki gerek... hele tek başınaysa bazen uykusu bile geliyo insanın...
    SSUUUUuuu...!

doğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Doğan Bostancı
    Tıp
     yamaha fz6 fazer
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    ben hiç yolda müzik dinlemedim ama uzun yolda keyifli ama şehir içinde tehlikeli olabileceğini düşünüyorum.
    foam party :mrgreen:

moonchild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

serhat tutal
    İşletme
     RR'dı eskiden
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Müzik dinlerken dikkatini müziğe verdiğine inanmıyorum doğrusu mileydim. Ben hemen hemen herşeyimi müzik dinleyerek yapıyorum ve iki zevkimin çakışıp birini elimine etmesine göz yumamadığım için motor kullanırken müzik dinlemeye başladım... Ve şunu farkettim, zaten motorun gürültüsünden bi halt duyulmuyomuş! Yani motor sesinin fonuna biraz müzik ekleyince hayatımda çok büyük bi değişiklik olmadı... Elbette trafiğin sesini bloke edebilecek kadar bağırtıyor değilim müziği, zaten gazı biraz açtın mı motosiklet kendini müzikten fazla duyuruyo..

Tek sıkıntı dinlediğiniz müzik türü olabiliyo... Bazen çok gaz şarkılar denk geliyo, o zaman tehlikeli oluyo galiba! :D
    We believe in going our own way, no matter which way the rest of the world is going...

Volkan Ceylan
    çok serbest meslek
     Suzuki GSF600 BanditS
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Eveettt olabiliyo moonum chidım topik açarım... bi born to be wild felan, smoke on the water olmuyo... olunca gaz oluyo... insan kendini bişi sanıyo... aman aman... evlerden uzak... olmaz olsun o parçalar...
    SSUUUUuuu...!

Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)