Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Can Şeker
    Öğrenci
     YOK
     Ankara
    Beğenmiş
    2
    Beğenilmiş
    1

Daytona veya Spyder Arıyorum

Merhabalar RR ailesi,aranıza yeni katıldım ve alacağım motor ile de bunu taçlandırmak istiyorum nasip olursa İlk motorum ff 250 idi ve muadillerine göre daha sağlam aynı zamanda çift silindir bir makineye geçme kararı aldım. Motor için ayırdığım bütçe maksimum 9 bin tl. Daytona veya spyder tercihim duruma göre hangisini bulabilirsem. Forumda motorunu satan varsa ilgilenmek isterim,herkesin tekeri düz bassın. ✌🏻
    Mehmet A. (19.Şubat.2018) Bunu beğendi.

İlker KENAR
    EmekLi Devlet Mağduru
     DD-250-e-10 Spyder
     ESKİŞEHİR
    Beğenmiş
    6,782
    Beğenilmiş
    3,487
    Can Merhaba;
    Forum kuralları gereği '' Tanışma'' başlığı altında kendini tanıtmalısın.. Bu hem seni daha iyi tanımamıza hem de bu vesile ile sana daha iyi yardımcı olabilmemize vesile olacaktır..

Bit Pazarı / Motorsiklet Satmak İsteyenler bölümünü kontrol etmelisin. Oradan grup içindeki satılık motorlara ulaşabilirsin.
    alibaba07 (19.Şubat.2018), CELİL (19.Şubat.2018), Ömer (19.Şubat.2018), Raci06 (19.Şubat.2018), zynlcn3 (19.Şubat.2018) Bunu beğendi.

Ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ömer Yahşi
    End. Soğutma Sist. Satışı
     BMW R1200GS
     İstanbul - Büyükçekmece
    Beğenmiş
    10,780
    Beğenilmiş
    2,443
    Can aramıza hoş geldin... En kısa sürede gönlünde olana kavuşman dileğiyle.

İlker gerekli açıklamayı yapmış. Orada kendini tanıtır ve Ankara grubumuz ve yöneticileri ile irtibata geçersen hem daha çok bilgi alırsın, hem de sana daha fazla yardımcı olabilirler.
    kurt (19.Şubat.2018) Bunu beğendi.

newmoon06tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ali YENİAY
    R CMSGT.
     Suzuki Intruder M-800 (Thunderbolt)
     Ankara
    Beğenmiş
    17,459
    Beğenilmiş
    2,877
    Can, öncelikle RR foruma hoş geldin. İlker'in de bahsettiği gibi, öncelikle Forum/RaptorRiders Funclub/Tanışma başlığı altında kendini tanıtırısan, forumdaki herkesin seni daha iyi tanımasına, seninde daha iyi kaynaşmana yardımcı olacaktır.

Ankara grubu olarak periyodik toplantılarımızı gerçekleştiriyoruz, Forum üzerinden takip ederek, toplantılarımıza katılabilir, aklındaki tüm soruların cevaplarını bulabilirsin. grubumuzda hem daytona hemde spyder sahibi arkadaşlarımız var, makinaları daha iyi sentezlemiş ve sana uygun olanı karar vermen açısından yardımcı olabilir. Görüşmek ve tanışmak üzere, şimdilik hoşçakal.
    CELİL (19.Şubat.2018), kurt (19.Şubat.2018), mersinorhan (19.Şubat.2018), Ömer (19.Şubat.2018), Raci06 (19.Şubat.2018), zynlcn3 (19.Şubat.2018) Bunu beğendi.
    OF COURSE, AIR FORCE

Greywolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ERDEM ATAN
    Kamu
     KAWASAKİ VN 800
     Ankara
    Beğenmiş
    575
    Beğenilmiş
    689
    Demekki neymis daha kendini tanitmadan tanismadan motor satmaya calisanlara degil almak isteyenlere de once tanisalim kardesim diyormusuz. Ben satarim benim motoru al demiyormusuz. . Bu bu catinin altinda firsatcilarin degil harbi arkadasiligin oldugunu sana gostersin.
    BurakASLIM (20.Şubat.2018), CELİL (19.Şubat.2018), kurt (19.Şubat.2018), newmoon06tr (19.Şubat.2018), Ömer (20.Şubat.2018) Bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler