Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 34 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

İlker KENAR
    EmekLi Devlet Mağduru
     DD-250-e-10 Spyder
     ESKİŞEHİR
    Beğenmiş
    6,782
    Beğenilmiş
    3,487

Noir*(Yeraltı Edebiyatı) - günceler...

Yakın bir zamana kadar kıyısından köşesinden içinde olduğum Kısa Türk Öykücülüğü ve/veya Yeraltı Edebiyatı alanında yayıncılık yapan ulusal fanzin ve dergilerde yazıyordum. Raci Abinin gazına gelip (tamamen rastlantı eseri tetiklenerek) bir yazımı sizlerle paylaşmak istedim..
    Eklenen Resimler Eklenen Resimler
    CELİL (20.Şubat.2018), Mehmet A. (20.Şubat.2018), newmoon06tr (20.Şubat.2018), Raci06 (20.Şubat.2018), Rusgarguler (21.Şubat.2018), Rutkay Ediz (20.Şubat.2018) Bunu beğendi.
    Konu centaur tarafından (20.Şubat.2018 Saat 16:22 ) değiştirilmiştir.

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,530
    Beğenilmiş
    5,775
    Merhaba İlker ben bu keyifli yönünü biliyorum ve gerçekten takdir ediyorum 10 parmağın 10 marifet bir adamsın başarılarının devamını diliyorum
    centaur (20.Şubat.2018), Mehmet A. (20.Şubat.2018), Raci06 (20.Şubat.2018), Rusgarguler (21.Şubat.2018) Bunu beğendi.

Raci06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Raci ARTUN
    Mühendis
     YAMAHA XVS950 ( Kızıl Gonca)
     ANKARA GÖLBAŞI
    Beğenmiş
    11,899
    Beğenilmiş
    2,331
    Alıntı centaur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yakın bir zamana kadar kıyısından köşesinden içinde olduğum Kısa Türk Öykücülüğü ve/veya Yeraltı Edebiyatı alanında yayıncılık yapan ulusal fanzin ve dergilerde yazıyordum. Raci Abinin gazına gelip (tamamen rastlantı eseri tetiklenerek) bir yazımı sizlerle paylaşmak istedim..
    İlker Üstad , az buçuk bu tetiklenmede katkım olduğunu görünce çok mutlu oldum (bu gazla 20 şiir daha yazarım ). Hemen okumak istiyorum.. Ancak ne yaptımsa bu sayfaları büyütemiyorum. Bulanık çizgiler halinde görülüyor yazılar. Bende mi sorun acep ? Tapatalktan denedim oradanda göremedim sayfaları .. Nerden nasıl okuruz bu yazıları ?
    selamlar.
    Mehmet A. (20.Şubat.2018) Bunu beğendi.

newmoon06tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ali YENİAY
    R CMSGT.
     Suzuki Intruder M-800 (Thunderbolt)
     Ankara
    Beğenmiş
    17,462
    Beğenilmiş
    2,878
    İlker ellerine sağlık, tebrik ederim. Fakat, Raci nin de bahsettiği gibi ben de okuyamadım. foto olarak indirmek gerekiyor belkide?
    Mehmet A. (20.Şubat.2018) Bunu beğendi.
    OF COURSE, AIR FORCE

Orhan Mersin
    Öğrenci
     Regal Raptor 150E-2
     Ankara-Hacettepe
    Beğenmiş
    142
    Beğenilmiş
    163
    Ilker abi benim de şiir denebilecek yazilarim var. Gönderdigin fanzin tarzindaki dergilere ben de göndermek isterim. Isimlerini paylasirsan ya da iletişim adreslerini çok memnun olurum.

SM-J330F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    centaur (21.Şubat.2018), Mehmet A. (20.Şubat.2018) Bunu beğendi.

Orhan Mersin
    Öğrenci
     Regal Raptor 150E-2
     Ankara-Hacettepe
    Beğenmiş
    142
    Beğenilmiş
    163
    Bu arada başarilarin da devamını dilerim abi. Teskilatta edebi bir yanında bulunması beni iyice heyecanlandırıyor

SM-J330F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    centaur (21.Şubat.2018), Mehmet A. (20.Şubat.2018) Bunu beğendi.

Mehmet A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mehmet Altun
    SMMM
     Hyosung GV250 (KERATA)
     Ankara-Mamak
    Beğenmiş
    18,403
    Beğenilmiş
    3,365
    Ankara tamamen burda abi okuyamıyoruz

Mehmet A.
    İnsafsızlıklarınız İnfazınız Olacaktır...

RegalRaptor 250E9B (KOÇ) (Anı yüklemesi tamamlandı) 2017-2021
    Hyosung GV250EFİ (KERATA) (Anı yüklemesi devam ediyor) 2021-

Ali Alp
    özel güvenlik
     Hyosung GV 250
     Antalya
    Beğenmiş
    4,161
    Beğenilmiş
    1,148
    İlker ben de okuyamadım.

Bahadır Özarar
    Biyomedikal Teknikeri
     Honda-Shadow 750
     İstanbul - Gaziosmanpaşa (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    1,038
    Beğenilmiş
    359
    Abi ne yazıkki ben de okuyamadım

İlker KENAR
    EmekLi Devlet Mağduru
     DD-250-e-10 Spyder
     ESKİŞEHİR
    Beğenmiş
    6,782
    Beğenilmiş
    3,487
    Ne yaptıysam ben de büyütemedim .. Lakin başka bir yazı paylaşıyorum şimdilik :

KUZUTHUNDER

‘’Sonucun değişmesi için yapılan her eylem onun değişmemesini sağlayan bir etkendir.Çünkü kader şeridi sabittir.’’

- Günaydın Uğur.
    - Günaydın Başefendi.
    - Nasılsın evlat?
    - Kendi bokumda bir dünya kurdum ve orada yaşıyorum!

Raça, Gılgar… Işıkları hiç sönmeyen bu müessesede bile çocukluğumdan beri beni korkutmaktan vazgeçmeyen uyku efendileri. Babaannemin divanının altına saklanabildiğim yıllarda kuzenlerime korkutmak için yarattığım iki dehşet verici yaratık.Kabus-u Azamlar! Korkunç rüyalarla dolu bir geceden kalan terden sırılsıklam olmuş bir çarşaf ve teke gibi kokan bir yastık. Gılgar’ın yüzünü hatırlıyorum! Öldürdüğüm o palyaçonun kafasını eline almış bana getiriyor! Kaçıyorum durmadan, aklım acıyor,kurtulamıyorum. İşte bu benim arınmam…

- Herkes buraya yemek istediği yemeklerden üç tanesini yazsın çocuklaaaaar!
    Herkes bir ağzından(Ben hariç) :
    - Anlaşıldı Başefendiii!

Onsekiz yaşın sancılı,haplı kafası… 1999 ‘un yılbaşısı;Perşembe…
    Kimsenin bizi anlamadığının farkına vardığımız ilk gündü. Geçidin oradaki köprünün altında, yağan karı meze yaparak kör-kütük içtiğimizi hatırlıyorum. Gürcan cebinden bir kağıt içerisinde iki Ferrari çıkardı. Matrix ‘i yeni izlemiştik ve makinelerin hükmettiği o sonsuz tarlalardan kurtulmak için ,özgür olmak ve Zion’a gitmek için o haplara ihtiyacımız vardı…
    Ne kadar zaman geçti hatırlamıyorum ama hala gündüzdü ve kendimizi çarşıda,vızır vızır akan trafiğin arasında dans ederken bulduk. Köşede bir Noel Baba ve Palyaço küçük çocukları eğlendiriyordu. Gürcan hızla onlara doğru koştu. O ölen babaannesini geri isteyecekti ben de mümkünse ren geyiklerinden birini… Etrafları çok kalabalıktı,çocukları yara yara ,balonların arasından ilerledik. Noel Babaya ulaşamıyorduk. Gürcan palyaçonun omzuna dokundu ağlayarak ‘’Babaannem geri gelecek mi?’’ dedi tüm yalnızlığı ve samimiyeti ile. Palyaço onu ittirdi…

- Hadi Uğur bi ‘tek sen kaldın yazsana evladım!
    - Neyi yazayım?
    - Yahu dedim ya cezaevi yönetimi yılbaşı için yemek istediğiniz üç yemeği yazmanızı istedi.
    - Tamam Başefendi,ver kağıdı.

Bundan tam 17 yıl önce arkadaşımın kristalleşen gözyaşlarından birini kapıp o palyaçoyu öldürdüm! Bedeni büyük ama kalbi en az etrafındakiler kadar minik ve sadece babaannesini geri isteyen bir çocuğu yerle bir etmişti çünkü. İlk hamlemde yere düştü. Yalvardı gözleriyle tıpkı Gürcan’ın babaannesini sorarken yalvardığı gibi! Ama acımadım. Vicdanımı , yalancı bedenimi orada bıraktım,matrixten çıktım!

Burada iki kişiyi daha öldürdüm. Sekiz yıllığına geldiğim yolcuğun onyedinci yılında anlıyorum ki hiç pişman olmadım. Onca gaspçı, örgütçü, tecavüzcü , uyuşturucu satıcısı,çocuk tacizcisi arasında benimkisi sadece ruhsuz,güldürmeyen bir palyaço! Hakim beni ‘’kasten adam öldürmekten ‘’ yargıladı. Oysa o adam değildi. Sadece bizleri ve bizim gibi olacakları anlayamayan, duyguları olmayan ve bu dünyanın oksijen içeren atmosferini saldığı zehirli nefretle delen bir et bedendi.Etini ruhundan ayırdım,arınmasını sağladım…
    - Uğur bu ne evlat? Kuzu Tuuuu-hun-der ? Kuzutandır mı bu?
    -Hayır Başefendi! Kuzuthunder!
    -Evladım düzgün yazaydın ya!Müdür diyecek ki bu ne böyle,dalga mı geçiyorlar?
    -Desin Başefendi! O duygusuzun da a.... koyayım!Hayır,dalga geçmiyorum, KuzuThunder istiyorum. Kuzum yıldırımda pişirilsin istiyorum. Siz bana ne yemek istediğimi sordunuz. Benim isteğim bu! Burada ve dışarıda benden hep imkansızı istediniz,olmadığım biri gibi yaşamamı, kendim gibi olmamamı istediniz.Şimdi sıra bende! KuzuThunder istiyorum a..... koyayım! Var mı itirazınız???
    Beni senelerdir sakin görmeye alışmış Başefendi korkusunu oynadığı alyansına gizleyerek:
    -Tamam Uğur,ben aynen böyle iletirim.
    -İlet! Belki böylelikle Zion’a gidebilirim!
    aycanblmts (21.Şubat.2018), Bahadır (24.Şubat.2018), CELİL (20.Şubat.2018), Mehmet A. (20.Şubat.2018), newmoon06tr (20.Şubat.2018), Raci06 (20.Şubat.2018) Bunu beğendi.

Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)