Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Hakan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hakan Özdemir
    Bankacı
     DD 250 E-10 Spyder
     İstanbul
    Beğenmiş
    68
    Beğenilmiş
    169
    Alıntı Mehmet A. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bir de sadece bir teşkilatla değil diğer teşkilatlarda katılım sağlamalı. Sürekli istanbul teşkilatından yayın olursa ankara eskişehir yok gibi olur. Yani bir inceleme yapıldığında eskişehirde de yapılmalı ankarada da. Hatta sadece 1-2 arkadaşın olduğu illerden bile yapılabilir.

Mehmet A.
    Bu fikir de bence oldukça değerli.
    centaur (16.Mart.2018), Mehmet A. (16.Mart.2018) Bunu beğendi.

İbrahim Berk Adıgüzel
    LCW-IT Destek, Amatör Dövmeci :)
     Yamaha XV950A
     İstanbul - Bahçelievler (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    3,277
    Beğenilmiş
    3,212
    Alıntı hedon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Diğer başlıkta yazdıklarımı burada da bulunması adına tekrar kısaca ozetliyorum. Tabii ki bu konuda doğru yanlis diye kesin bir yargı olamaz sadece şahsi fikirlerim.

1) 3-5 dk lik kısa videolar daha çok izlenir. Daha fazla kişiye ulaşabilmek için genel bilgilerden oluşan genis kitleye hitap edebilecek videolar eklenebilir (inceleme & teknik bilgi / beceri, sık sorulan sorular, sürüş teknikleri) ama süreyi kısa tutmak bence çok önemli. Sonrasında daha detay ve uzmanlık gerektiren konular ele alınabilir.

2) videolar için konuya hakim, tecrubeli ve ekranda antipatik durmayacak (diksiyon vb) bir arkadaş olmalı diye dusunuyorum. Buluşmaya sık katılım sağlayan arkadaşlar bu anlamda daha net fikirler verebilir birbirlerini tanıdıkları icin.

3) içerikler hazırlanırken spontane şekilde değil de (motovloglar gibi) ciddi bir ön çalışma yapılarak hazirlanilirsa işin profesyonelliği ve olumlu yansıması artar diye düşünüyorum. Bu tür çekimlerde de Max 2-3 kişi olmali.

4) grup olarak festival / sosyal sorumluluk projelerinde daha fazla yer alınabilir mi alınması durumunda yine bu kanal üzerinden kisa ve tanıtıcı videolar yapılabilir.

5) Sosyal medya da daha aktif olunabilir. Twitter da özellikle ama iletişim kanalı olarak değil sadece duyuru amaçlı kullanılmalı. Forumun aktifligini o alana kaydirmamak önemli bence.

Herşeyden önemlisi bu işten anlayan bir editör un ekip içerisinde olması ve ciddi emek harcaması gerekecek diye düşünüyorum.
    sosyal medya tarafının içerik olarak daha etkin kullanılması mümkün değil bizim ana kalemiz zaten forum olduğu için forum dışında bir yerde hiç bir duyuru v.b. etkinlik paylaşılmıyor sadece çok çok çok özel etkinlikler için (Çanakkale sürüsü) instagram üzerinden de foruma yönlendirme yapıştık bunun dışnıda diğer platformalar kullanılmıyor duyurular v.b. bir içerik için bu noktada youtube üzerinden içerik paylaşımları zaten forumdaki SEO yapısı ile anahtar kelimeler belirlenerek açılacak başlıklarda doğru şekilde her yerden bulunabilir olacaktır
    CELİL (16.Mart.2018), centaur (16.Mart.2018), Mehmet A. (16.Mart.2018), Raci06 (17.Mart.2018), Rusgarguler (17.Mart.2018) Bunu beğendi.

İbrahim Berk Adıgüzel
     Yamaha XV950A
    Beğenmiş
    3,277
    Beğenilmiş
    3,212
    onun haricinde aklıma gelen çok önemli bir sorunumuz var içerik konusunda.. youtube'un müzik tellif sorunu.. bunun için kendi müziklerimizi yapmayı öneriyorum yarın öbür gün kendi RaptoRRiders festivalimizde de güzel performansız olur
    CELİL (16.Mart.2018), centaur (16.Mart.2018), Mehmet A. (16.Mart.2018), Raci06 (17.Mart.2018), Rusgarguler (17.Mart.2018) Bunu beğendi.

Hakan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hakan Özdemir
    Bankacı
     DD 250 E-10 Spyder
     İstanbul
    Beğenmiş
    68
    Beğenilmiş
    169
    Alıntı nedemek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    onun haricinde aklıma gelen çok önemli bir sorunumuz var içerik konusunda.. youtube'un müzik tellif sorunu.. bunun için kendi müziklerimizi yapmayı öneriyorum yarın öbür gün kendi RaptoRRiders festivalimizde de güzel performansız olur
    Çok antremansizim aksi halde ritm gitarda destek olmak isterdim ama zaman ne getirir bilinmez

PC programlarida iş görebilir bu anlamda kullanmayı bilen varsa.
    Mehmet A. (16.Mart.2018) Bunu beğendi.

İbrahim Berk Adıgüzel
     Yamaha XV950A
    Beğenmiş
    3,277
    Beğenilmiş
    3,212
    Alıntı hedon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok antremansizim aksi halde ritm gitarda destek olmak isterdim ama zaman ne getirir bilinmez

PC programlarida iş görebilir bu anlamda kullanmayı bilen varsa.
    Zaten davul kaydı yapmamız pek mümkün olamayacağından fl studio ve ez drum eklentisi ile yazılması gerekecek davulların

çivi ve çekiç ile taşa oyularak taş devrinden gönderildi
    centaur (16.Mart.2018), Mehmet A. (17.Mart.2018) Bunu beğendi.

İlker KENAR
    EmekLi Devlet Mağduru
     DD-250-e-10 Spyder
     ESKİŞEHİR
    Beğenmiş
    6,782
    Beğenilmiş
    3,487
    Alıntı Oguzhan17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben dışarıya açık bilgi paylaşılması taraftarı değilim açıkçası çünkü bence bizi ilgi çekici yapan gizemlilik zaten fakat motor inceleme videoları olabilir. Tabi ki son karar üst yönetimin olacak
    Kesinlikle katılıyorum. Köklü klüplerin sitelerine girin , önemsiz bir kaç şey dışında hiçbir şey bulamazsınız. Forum dışında ve Berk'in dediği gibi ulusal değerlerimizin ,sosyal sorumluluk projelerinin dışında sosyal medyada (instagram tarzı) hiçbir bilgi paylaşılmamalı..

SM-G600F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    CELİL (17.Mart.2018), Mehmet A. (17.Mart.2018), nedemek (17.Mart.2018), Oğuzhan Ocak (16.Mart.2018), Raci06 (17.Mart.2018), sercaneses (16.Mart.2018), Zafer (19.Mart.2018) Bunu beğendi.

Raci06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Raci ARTUN
    Mühendis
     YAMAHA XVS950 ( Kızıl Gonca)
     ANKARA GÖLBAŞI
    Beğenmiş
    11,907
    Beğenilmiş
    2,335
    Cok guzel beyin fırtınası olmuş. Bu kıvılcımdan ateş yanar. Uzerime duşen ne varsa yapmaya hazırim.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    CELİL (18.Mart.2018), centaur (17.Mart.2018) Bunu beğendi.
    HAYATTA EN HAKİKİ MURŞİD İLİMDİR. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

İlker KENAR
    EmekLi Devlet Mağduru
     DD-250-e-10 Spyder
     ESKİŞEHİR
    Beğenmiş
    6,782
    Beğenilmiş
    3,487
    Alıntı Raci06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cok guzel beyin fırtınası olmuş. Bu kıvılcımdan ateş yanar. Uzerime duşen ne varsa yapmaya hazırim.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Olgunlaşana kadar herkesin fikrine ihtiyacımız var abi..

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)