Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Arayış :)

Cihad AKBAY
    Müzisyen
     Regal Raptor DD 150
     İstanbul - Fatih (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    1
    Beğenilmiş
    0

Arayış :)

Öncelikle herkese iyi akşamlar. (Kendimi çok önceden tanıtmış biri olarak tekrardan tanışma bölümüne yazmak istemedim)
    2014-15 senesinde uzun bi süre 150E-2 yada 3 kullanmıştım daha sonra satmak zorunda kaldım. Ozamanlar yoğunluk ve ikamet ettiğim yer dolayısıyla buluşmalara katılamamıştım birtürlü. Şuan 250 cc daytona arıyorum daha doğrusu bir süredir arıyorum. İlk kez 2. el olarak bi raptor alıcam daha önceki 0 idi. Nelere dikkat etmem gerekir yada nasıl bir yol izlemem gerektiği hakkında hiç bir fikrim yok :( 2-3 sene önceki ustalarımın bi kısmı yerinde yok yada neredeler bilmiyorum. Bi daytona edinmek isteyim biraz çaresiz kalmış durumdayım.

Antiparantez 4-5 arkadaşım daytona kullanıcısydı o zamanlar. Bunların arasından öz kardeşim şanzıman dağıttı biraz pahalı bi meblaya halletmiştik şuan da 2. el alırkenki en çok korkutan konu bu. :/

İbrahim Berk Adıgüzel
    LCW-IT Destek, Amatör Dövmeci :)
     Yamaha XV950A
     İstanbul - Bahçelievler (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    3,277
    Beğenilmiş
    3,212
    Cihad selamlar, datyona alırken senin ve arkadaşlarının tecrübe ettiği üzere şanzuman konusuna dikkat etmen lazım biraz hassas bu konuda bu makinalar... grup içerisinde şanzuman sorunu yaşayan da oldu 25bin kullanım çil çil makinaya sahip olan da bu noktada bakımlara dikkat etmen, kullanım şeklinde hoyrat kullanmaman gibi bir durum söz konusu problem yaşamamak için bunun dışında ekstradan problem yaşayabileceğin bir durum daytonalar için yok(bu hepsi problemi demek değil) alırken ya 5bin km altı ya da 11-12bin km civarı (şanzuman sorunu yaşamışsa yapılmış) yaşamamışsa da buna baktırmakta fayda var.. yetkili servis Beşiktaş'ta Ali usta ve Sefaköy'de Ahmet usta var
    CELİL (22.Nisan.2018), ugurrrcann (22.Nisan.2018) Bunu beğendi.

Cihad AKBAY
    Müzisyen
     Regal Raptor DD 150
     İstanbul - Fatih (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    1
    Beğenilmiş
    0
    Öncelikle çok teşekkür ederim abicim, malesef şişirilmiş fiyatlar ve sinsi satıcılar yüzünden kimin motoruna inancağımı şaşırdım inşallah güzel bir makine bulup aranıza katılacağım

İlker KENAR
    EmekLi Devlet Mağduru
     DD-250-e-10 Spyder
     ESKİŞEHİR
    Beğenmiş
    6,782
    Beğenilmiş
    3,487
    Alıntı Cevo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle çok teşekkür ederim abicim, malesef şişirilmiş fiyatlar ve sinsi satıcılar yüzünden kimin motoruna inancağımı şaşırdım inşallah güzel bir makine bulup aranıza katılacağım
    Motor almadan da buluşmalarımıza katılabilirsin. İllaki motor şartımız yok. Berk deneyimli arkadaşlarımızdan biri ve eski bir daytona kullanıcısı.. Berk gibi onlarca deneyim sahibi arkadaşımızın tecrübe ve fikirlerinden birebir,yüzyüze faydalanmak,motor almadan önceki sorularına yerinde cevap bulma fırsatın var. Vakit kaybetmeden ilk buluşmaya katılmanı tavsiye ederim. Bol şans..

Bu mesaj bakkala ekmek almağa gönderildi.
    Cevo (23.Nisan.2018), nedemek (22.Nisan.2018) Bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)