Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    altbb07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ibrahim atcı
    ÖGRENCİ
     Buccaneer 250i
     ANTALYA
    Beğenmiş
    43
    Beğenilmiş
    7

Antalya güvenli sürüs egitimi

Merhabalar abilerim arkadaslarim ben antalyada guvenli surus egitimi almak istiyorum fakat oyle bunu kurum halinde veren bir yer yok galiba bende kendi internet sitesinde gokhan hoca diye bir kisiyi buldum ama bunu sadece kisi olarak kendisi veriyor galiba hic bi kuruma bagli olmadan benim sorum hic onceden gokhan hocayi bilen varmidir acaba yada ordan almalimiyim iyimidir ?

Oğuzhan Ocak
    Öğrenci
     YAMAHA XVS 950A
     Bursa
    Beğenmiş
    2,351
    Beğenilmiş
    1,808
    Alıntı altbb07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar abilerim arkadaslarim ben antalyada guvenli surus egitimi almak istiyorum fakat oyle bunu kurum halinde veren bir yer yok galiba bende kendi internet sitesinde gokhan hoca diye bir kisiyi buldum ama bunu sadece kisi olarak kendisi veriyor galiba hic bi kuruma bagli olmadan benim sorum hic onceden gokhan hocayi bilen varmidir acaba yada ordan almalimiyim iyimidir ?
    Dostum biz teşkilat olarak yeni katılan tecrübesiz arkadaşlara sürüş eğitimi veriyoruz antalya teşkilatı sorumluları ile görüşürsen onlar sana kesinlikle yardımcı olacaktır tekerin düz bassın
    No fear! No rules! No limit! 8)

altbb07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ibrahim atcı
    ÖGRENCİ
     Buccaneer 250i
     ANTALYA
    Beğenmiş
    43
    Beğenilmiş
    7
    Alıntı Oğuzhan Ocak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum biz teşkilat olarak yeni katılan tecrübesiz arkadaşlara sürüş eğitimi veriyoruz antalya teşkilatı sorumluları ile görüşürsen onlar sana kesinlikle yardımcı olacaktır tekerin düz bassın
    olabilir fakat calisan insanlarin zaten az olan bos zamaninda acemi bir surucuye motor surmeyi ogretmeye calisarak gecirmesini istemem

Ali Alp
    özel güvenlik
     Hyosung GV 250
     Antalya
    Beğenmiş
    4,161
    Beğenilmiş
    1,148
    Alıntı altbb07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İbrahim kusura bakma haftasonu şehir dışında idik gurup olarak. İnternet sorunlu olduğu için göremedik. Konuyu gören Arkadaşlar sana yardımcı olacaklardır.
    altbb07 (30.Nisan.2018), CELİL (30.Nisan.2018) Bunu beğendi.

gorkemYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Görkem Yılmaz
    Öğrenci
     Regal Raptor DD125-E
     Antalya
    Beğenmiş
    23
    Beğenilmiş
    411
    Merhaba kardeşim.Gokhan hocayi tanimiyorum fakat Antalya içinde bir cok kulube egitim veren ayni zamanda umkede motosikletli ekipte arama kurtarmada calisan Sezer Saykal i taniyorum. Ben egitim almadim fakat bir arkadasim aldi herkes cok memnun kaliyor facebook uzerinden ulasabilirsin.Ayrica dusunursen bende yardimci olabilirim daha oncede kulube katilanlara surus egitimi vermistik fakat tabiki profesyonel bir kisiden aldigin gibi olmayacaktir, yinede bir cok sey ogrenebilirsin.
    altbb07 (30.Nisan.2018), CELİL (30.Nisan.2018), PeaceEnvoy (30.Nisan.2018) Bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)