Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Serbest Meslek
     Türkiye
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Türkçe'miz eriyor

bazı konularda görüyorum.bilinçli-bilinçsiz yaptığımız hatalar var."bazı değil de bağzı,herkes değil de herkez" vb. örnek verilebilir.unutmayalım ki arkadaşlar türkçe'miz bizim kültürümüzdür,her ne kadar yozlaştırırsak onu o kadar benliğimizden koparız.bir söz vardır kim söylemiş bilemiyorum "bir ülkeyi sömürmek istiyorsan ilk önce dilinden başla".lütfen biraz dikkat edelim.

http://www.dilimdilim.com/

Kino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İ.Ergun KANCAAL
    Jeoloji Mühendisliği
     2006 250e
     Mersin
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    berker dostum

şimdi bak güzel diyorsun hoş diyorsunda burası türk dili edebiyatı fakültesi değil biz bu konuları çok ama çok konuştuk hatta yazışmadık yüz yüze de görüştük Ammmmmaaaaaa
    Burası bir motorsiklet forum sitesi ve burada yazılanları sen zannetmeki insanların türkçesi bozuk diye bu şekilde yazıyorlar. sen şimdi dostlarınla arkadaşlarınla oturup konusurken yazdığın şekilde mi konuşursun kaldı ki konuşsan bile yüz mimiklerinle bir takım olaylarıda ifade etmeye çalışırsın .

haaa işte o mimiklerimiz bizim burada harflere yansımaktadır. 09. eylül de üye olmuşsun formumuza ve 7 ci mesajında bu konuları yazman biraz bana garip gibi geldi boşver sen onu

biz burada devlet dairesine dilekçe yazmıyoruz ki.. bunları dersen o zaman noktalama işaretleri de diyeceksin
    mesela , ; ... ! ? gibi.
    bizim bu forumda ne türkçe konuşanlar , yazanlar var görsen duysan okusan şaşarsın hatta duygulanır ağlarsın..

bende biraz abes çıktım galiba yine de kusura bakma özür dilerim ama dediğim gibi bu konular yazıldı çizildi
    tekrardan açma

bu arada hoşgeldin sitemize.

sancezz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yuksel cetıner
    drıver
     regal raptor 250cc
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    kıno babam arkadas yenı belkı bır pot kırmıs olabılır ama zamanla oda alısıp kaynascak bızle o zaman olayın dılde olmadıgını anlayacaktır berker dostum yanlıs bır sey dusunme :| :| :|
    ***YOKLUĞUMLA İYİ GEÇİNMEYE BAK ÇÜNKÜ VARLIĞIM ASLA SENİNLE OLMAYACAK***34 PZA 37***0 RH + ***SEYTANIM***

Kino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İ.Ergun KANCAAL
    Jeoloji Mühendisliği
     2006 250e
     Mersin
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    yok be sancezz bir şey demedim ki arkadaşa hoş geldin dedim de ama bildiğin gibi bu konular oooooo ne yazıldı çizildi berker dostumda daha ilk mesajlarında damardan dalmış ortalık hoop olmadan ben dedim yazayım

berker dostum da bu siteye gelmiş se oda bizden sayılır bak onun da yakaladım mesela mesajlarında hani..
    Alıntı berker Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı aslanburclu Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı thoraman Nickli Üyeden Alıntı
    ailem eryamanda yaşıyor yaşar abi onları ziyarete gitmiştim hatta sonra mersin yaptım falan ama şimdi döndüm istanbuldayım
    cevabın için sağol eryaman deyince bende önümüzdeki aylarda gidecem satın almak için uygun bi ev arayacamda....
    eryaman tarafından alırsan daha karlı olur çünkü metro yapımı bittiğinde eryamandaki evlerin değeri artacağı için elinden çıkarması kolay olur.bir de kc group güzel evler yaptı,eski eryaman değil artık )
    ---
    vallahi çinliler öyle oldu ki sanki bütün ürünlerin tekeli onlara ait..ki ne güzel çoğu şeyde onlar yapıyo ucuz yapıyo zaten öyle kazanıyolar ama bilemeceğim motorundan pişman olan var mıdır :|
    >> YAPIYO değil yapıyor KAZANIYOLAR değil kazanıyorlar gibi

Boşverin tamamdır olay kapanmıştır kaynaşacaz tabii..

berker dostum başlık doğru olmasada tekrar hoşgeldin diyorum sana

sancezz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yuksel cetıner
    drıver
     regal raptor 250cc
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    vayy kıno babam hemen vurmussun voleyı bızım sıtede zaten abuk sabuk ınsanlara yer yok sevıyemız samımıyetımıze gore degısıyor tabıkı her sıtede boyle olmaması bızım sıtenın ne kadar ustun oldugunu gosterıyr :D :D :D
    ***YOKLUĞUMLA İYİ GEÇİNMEYE BAK ÇÜNKÜ VARLIĞIM ASLA SENİNLE OLMAYACAK***34 PZA 37***0 RH + ***SEYTANIM***

Serbest Meslek
     Türkiye
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    tamam cahilliğime verin özür dilerim ..hoşbulduk ayrıca

inci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

inci erdoğan
    Öğretmen
     regal raptor 100 ddE
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Bu "hataları "ben çok yapıyorum niyemi ; okulda zaten azami dikkat etmem gerekiyor,ama forumda yazdığımızda herkes ne demek istediğimizi anlıyo ya ,bu hataları yapmak lüksünü yaşamak çok hoşuma gidiyooooooooooo :P :P
    SUZUKİ intruder vl 250
    SUN GOES DOWN

İsmail Akyürek
    Bankacılık
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    yol yapmak lazım yollll. annıyomusunuz :!:

okan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

okan verim
    Tekstil
     caponord
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    haydaaaa... yine başa döndük.... nooldu yavv türkçeye yine ... bırakalım bu işleri kafamıza göre mutlu olalım...

ismailim dooru demiş... YOL YAPMAK LAZIM.....

KİNO BABA......imzana bayıldım..... ama yaşını biraz fazla göstermişin.. daha geçende ehliyet sınavına daha 1 sene var diyodun.. şimdide yaşını 18 yazmışın...ehehhehe... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
    OKAN VERİM -1973 -SAMSUN

APRİLİA CAPONORD ETV 1000
    APRİLİA PEGASO 650 ie
    SUZUKİ AN 125

mehmet özdikmenli
    İşletme
     regal 2007
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    ruh yası

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)