Gruba dahil olduğum andan itibaren severek dahil olduğum ve aile olarak gördüğüm bu ortamda gönüllülük esasına dayalı olarak bir çok konuda aktif olarak hizmet vermeye çalıştım.
Bu hizmetlerin bir bölümünü "Disiplin" görevi adı altında yine gönüllülük esasına dayalı olarak elimden geldiği kadar hakkını vererek yapmaya çalıştım.
Aile olarak gördüğüm bu grubun daha ileri gitmesi için iyi-kötü, acı-tatlı birçok olay yaşadım.
Benim gözümde bu bir bayrak yarışıydı ve ben elimden geldiği kadar bu bayrağı ileri taşımaya çalıştım. Kırdığım üzdüğüm insanlar mutlaka oldu.
Bulunduğum konum itibariyle bunu kişisel algılayıp bana kızanlar çok oldu. Varsın olsun. Ya bir işi hakkını vererek yaparsınız, yada yapmazsınız.
Ben elimden geldiği kadar yapmaya çalışanlar sınıfında oldum.
Benim için bu görev bir bayrak yarışıydı ve ben bayrağı yeteri kadar taşıdığıma inanıyorum. Artık bayrağı daha ileriye taşıyacak arkadaşlara devretme vakti geldi.
Ben üzerime düşeni yapıp yolu açıyorum ve bayrağı emanet aldığım yere geri devrediyorum. Onlar uygun gördükleri zaman uygun birine zaten devredecekler.
Bu bir veda değil sadece üzerimde taşımaya çalıştığım bazı sorumlulukların yönetime devridir.
Yine birlikteyiz, yine beraber kısmet olduğu kadar yol, kamp vs. etkinliklerde birlikte olmaya devam ediyoruz. Sadece bana verilen emaneti devrediyorum.
Yeni gelecek kardeşlerimizin kendimce önünü açmaya çalışıyorum.

Sağlıcakla kalın, tekerinize taş değmesin.

Ömer Yahşi

Not : Bu başlık üst yönetimin bilgisi dahilinde açılmıştır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi