Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 40 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

FouL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Murat K.
    Fotoğrafçılık
     RR Daytona 250e 6c Beyaz
     İstanbul-Avcılar (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    11,661
    Beğenilmiş
    1,791
    Konyadan mehmet RR forumlarına hoşgeldin yeni makinanı güle güle kazasız belasız kullan
    mxsrn (13.Haziran.2018) Bunu beğendi.

mxsrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mehmet Serin
    Öğrenci
     Regal Raptor Daytona 250
     Konya
    Beğenmiş
    670
    Beğenilmiş
    114
    Çok sağolun muttalip abi ve ercan abi hoşbuldum👍🏼👍🏼👍🏼

Mehmet Serin
    Öğrenci
     Regal Raptor Daytona 250
     Konya
    Beğenmiş
    670
    Beğenilmiş
    114
    Teşekkürler murat abi hoşbuldum ��������

Raci06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Raci ARTUN
    Mühendis
     YAMAHA XVS950 ( Kızıl Gonca)
     ANKARA GÖLBAŞI
    Beğenmiş
    11,907
    Beğenilmiş
    2,335
    Mehmet hosgeldin. Oncelikle biz regal raptor ailesi degil Raptor Riders ailesiyiz. Regal Raptor markasi ile herhangi bir bagimiz yoktur, bunu boyle bilmekte fayda var.
    Konyada teskilatimiz yok keske olsaydi yuz yuze goruserek cok degerli bilgiler alabilirdin.
    Forumda aktif olirsan eminimki daytona kullanan arkadaslardan istedigin bilgileri alabilirsin.
    Tekerin düz bassın.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bankacı (24.Haziran.2018), erkopaşa (13.Haziran.2018), mxsrn (13.Haziran.2018), newmoon06tr (13.Haziran.2018) Bunu beğendi.
    HAYATTA EN HAKİKİ MURŞİD İLİMDİR. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

Mehmet Serin
    Öğrenci
     Regal Raptor Daytona 250
     Konya
    Beğenmiş
    670
    Beğenilmiş
    114
    Bilgilendirdiğin için teşekkür ederim Raci abi. Forumda aktif olacağım kesin����
    Bir gün Ankaradaki buluşmalarda görüşmek dileğiyle!
    erkopaşa (13.Haziran.2018) Bunu beğendi.

Raci06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Raci ARTUN
    Mühendis
     YAMAHA XVS950 ( Kızıl Gonca)
     ANKARA GÖLBAŞI
    Beğenmiş
    11,907
    Beğenilmiş
    2,335
    Mehmet selamlar Daytonacılardan ses cıkmadı. Sonra eminim yazarlar.
    Bi kere motoru 0 aldığina gore Rodaj olayina dikkat etmelisin. Satıcı mutlaka bilgi vermis olması lazım. Makineninin saglıgi icin rodaj icin tariflenen konulara riayet etmelisin.
    Daytonalarin bazilarinda artcı ile gezerken tekerin camurluk vidasına surttugune ve tekere zarar verdigini duymustum . Kontrol etmende fayda var.
    Bide boncugu takarsan yureğin rahatlar.
    Motora iyice alıstıktan sonra Ankaraya bulusmaya gelmen bizi cok mutlu eder.
    Belki biz de bir gün kadim şehrimiz Konyaya süreriz. Mevlana hazrerlerinin şehri bize huzur verir.
    Tekerin düz bassın.

CELİL (14.Haziran.2018), erkopaşa (13.Haziran.2018), mxsrn (13.Haziran.2018), newmoon06tr (13.Haziran.2018) Bunu beğendi.
    HAYATTA EN HAKİKİ MURŞİD İLİMDİR. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

Mehmet Serin
    Öğrenci
     Regal Raptor Daytona 250
     Konya
    Beğenmiş
    670
    Beğenilmiş
    114
    Alıntı Raci06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mehmet selamlar Daytonacılardan ses cıkmadı. Sonra eminim yazarlar.
    Bi kere motoru 0 aldığina gore Rodaj olayina dikkat etmelisin. Satıcı mutlaka bilgi vermis olması lazım. Makineninin saglıgi icin rodaj icin tariflenen konulara riayet etmelisin.
    Daytonalarin bazilarinda artcı ile gezerken tekerin camurluk vidasına surttugune ve tekere zarar verdigini duymustum . Kontrol etmende fayda var.
    Bide boncugu takarsan yureğin rahatlar.
    Motora iyice alıstıktan sonra Ankaraya bulusmaya gelmen bizi cok mutlu eder.
    Belki biz de bir gün kadim şehrimiz Konyaya süreriz. Mevlana hazrerlerinin şehri bize huzur verir.
    Tekerin düz bassın.

Merhabalar abi, rodaj’a kesinlikle dikkat ediyorum. Maalesef satıcı çok bilgilendirmedi fakat kitapcığından anladıklarımı unutmamaya çalışıyorum.
    Eğer ki çamurluk vidaları arka tekere zarar veriyorsa buna nasıl bir çözüm bulabilirim, ne yapmam gerekir.
    Ve evet alıştıktan sonra inşallah gelirim tabi ki de, aynı şekilde sizleri burda görmekten de çok mutluluk duyarım.
    erkopaşa (13.Haziran.2018), newmoon06tr (13.Haziran.2018), Raci06 (13.Haziran.2018) Bunu beğendi.

Screamager - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Erol AKTAY
    Diyetisyen
     DD 250e-6c
     İzmir - Buca
    Beğenmiş
    35
    Beğenilmiş
    19
    Merhaba Mehmet, yeni motosikletin hayırlı olsun. Ben de yaklaşık bir yıl önce 250e-6c aldım. Rodaj konusundan bahsedilmiş zaten, onun haricinde ilk aklıma gelenler;

İlk yağ değişimi önemli, motoru çok zorlamadan biraz devirli kullanmış olman, ilk çalışmalarda oluşan metal çapaklarını ilk yağ ile uzaklaştırır.
    Fren ve vites pedalları gevşeyip çıkabiliyor, sıkılığını kontrol etmende fayda var.
    Debriyaj ayarı önemli, ilk başlarda debriyaj teli biraz gevşeyebiliyor, vites geçişlerinin rahat olduğu ancak baskı balatanın kaçırmayacağı bir ayarda tutmak önemli.
    Orjinal lastikleri orta-düşük kalite olduğunu söyleyebilirim. Yol tutuşunu mutlaka dikkatli bir şekilde gözlemle.
    Artçıyla kullanırken arka lastiği kontrol et, sürterse ses yapar zaten. Selenin hemen altında, arka tarafta siyah bir durdurma takozu var, onu kontrol edebilirsin.
    Benim motosikletin avadanlık takımları yoktu kutusunda, kendim bir takım topladım.
    Radyatör yedek deposunda su olduğunu ve fanın çalıştığını ara ara kontrol etmen faydalı olur.
    Amortisörleri (arka) sert olduğu için lastik havalarını biraz düşük (28 psi civarı) tutuyorum ben. Ne kadar doğru bilmem ama artçı için özellikle biraz fayda ediyor.
    Koruma demiri yaptırmadan önce sağ sürücü basamağını iki kere kırdım, alüminyum kaynağı ile yaptırdım, aklında olsun (yan ve arka çanta demirleri de yaptırdım, biraz maliyet oldu ama gerekli olduğunu düşünüyorum.)

Tekrar hayırlı olsun, bildiğim yerden sorarsan yardımcı olmaya çalışırım.
    CELİL (14.Haziran.2018), mxsrn (13.Haziran.2018), newmoon06tr (13.Haziran.2018), Raci06 (25.Haziran.2018) Bunu beğendi.
    Konu Screamager tarafından (13.Haziran.2018 Saat 16:15 ) değiştirilmiştir.

newmoon06tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ali YENİAY
    R CMSGT.
     Suzuki Intruder M-800 (Thunderbolt)
     Ankara
    Beğenmiş
    17,496
    Beğenilmiş
    2,880
    Alıntı mxsrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar abi, rodaj’a kesinlikle dikkat ediyorum. Maalesef satıcı çok bilgilendirmedi fakat kitapcığından anladıklarımı unutmamaya çalışıyorum.
    Eğer ki çamurluk vidaları arka tekere zarar veriyorsa buna nasıl bir çözüm bulabilirim, ne yapmam gerekir.
    Ve evet alıştıktan sonra inşallah gelirim tabi ki de, aynı şekilde sizleri burda görmekten de çok mutluluk duyarım.
    Mehmet,
    EROL dikkat edilmesi gereken her şeyi yazmış, gayet güzel bilgi paylaşımı yapmış, erol un ellerine bilgisine sağlık.

Forum da daha önce RODAJ ile ilgili bir paylaşım var, okumaktan zarar gelmez, bir göz at istersen. Selamlar.
    http://www.raptorriders.com.tr/forum...Dl+yap%FDl%FDr
    Bankacı (24.Haziran.2018), mxsrn (13.Haziran.2018), Screamager (13.Haziran.2018) Bunu beğendi.
    OF COURSE, AIR FORCE

BARIŞ SÜMER
    ÖGRENCİ
     REGAL RAPTOR SYPDER 250
     ANTALYA-ANKARA
    Beğenmiş
    41
    Beğenilmiş
    195
    aramıza hoş geldin
    mxsrn (13.Haziran.2018), yakuponder (15.Haziran.2018) Bunu beğendi.

Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)