Mehmet hocam.
Oncelikle hosgeldiniz.. agustosta uye olmuşsunuz.. tanışma bolumunde baslık acarak kendinizi az da olsa tanıtırsanız seviniriz. Bunu zaten yaptı iseniz demek ben fark edemedim .
Sorunuza gelince.. En500 kuru agirligi 200 kg, RR klasige gore baya iri bir motor 45 beygir guc ureten sirali E motorunu kawasaki KLE ve Gpz seriai racing ve enduro modellerinde kullanmiş.. Cok seri ve suratli bir motor..kullananlar 200 km hıza ulastigini soyluyor..ben cesaret edemedim, gereği de yok aslinda.. orjinal egsoz sesi cok az sinek viziltisi gibi geliyor. Ben son susuturucuya 3 adet 12 mm delik actim..daha guzel bir sesi var simdi..
Motor 6 vites bendeki 2004 model. Uzun yolda ilk olcmemde 3.3 litre/100km sehir icinde ise 4.7 litre /100 km tuketti.. tabi kullanim onemli.
Makine cok seri oldugu icin kendini tutamayip hizli gidersen ciddi tehlike yaratiyor.. sonucta govde cruiser , motor racing/ enduro . Arka fren kampana olunca durus suresi biraz uzun.
Sele genis ve rahat ama RR klasik selesini rahatligini bulmak mumkun değil. Bende T gidon var gorunusu guzel ama kola gore ayar şansi yok malesef.
Far cok iyi Rr ile karsilastirilmayacak kadar iyi aydinlatiyor gece.
Sehir trafiginde surus cok rahat. Uzun yolda da gayet iyi.. Tam bana gore simdilik ben cok memnunum.
Avrupada bunlara Vulcan 500 deniyor.. tr ve amerikada ise en 500 deniyor. 2009 da uretimi durdurulmus bir makine.
Fiyati dragstar ve shadowlara gore daha makul yedek parcasi ise biraz daha pahali imiş..
Aktarabileceklerim bunlar..
Tekerin duz bassın.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi