Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Mkarakas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mehmet karakaş
    Cnc torna
     Regal raptor 150
     Ankara
    Beğenmiş
    3
    Beğenilmiş
    147

Question Bilgilerinize ve yardımınıza ihdiyacım var

Selamun aleyküm RR ailesi aranızda yeniyim tanışma kısmındada görenler olmuştur ben bu hafta Bi daytona 250 alıcam ama motor hakkında hiç bilgim yok kazık yemekten ve Sanayiden çıkamamaktan korkuyorum o yüzden yardımınıza ihdiyacım var
    Forumu didik didik ettim bilgi paylaşımlarını hepsini okudum DD 250 ile sorun yaşyanların sorunlarını nasıl çözüm bulduklarını felan ne bulursam okudum araştırabildiğim kadarda araştırdım ama yinede kendime ve satıcıya güvenemiyorum Ankaradayım acaba Ankara teşkilatından bana yardımcı olabilecek birileri varmı beraber almaya gitsek? Yada ben alıcağım zaman özellikle nelere dikkat etmeliyim? (konuyu yanlış yerde açtıysam özür dilerim yeniyim normal karşılayın lütfen)
    cicada (04.Ekim.2018), kurt (03.Ekim.2018), Mehmet A. (02.Ekim.2018), Raci06 (02.Ekim.2018) Bunu beğendi.

Raci06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Raci ARTUN
    Mühendis
     YAMAHA XVS950 ( Kızıl Gonca)
     ANKARA GÖLBAŞI
    Beğenmiş
    11,882
    Beğenilmiş
    2,323
    Mehmet gunaydin.
    Simdiden hayirli olsun. Bu arada ehliyet kursuna yazildin mi?
    Ankara teşkilatı olarak uyeler arası yardimlasma , sorun çozme bizim temel.düsturumuzdur. Henuz tanişmamiş olsakta yardimci olmak isteriz.
    Sen biraz daha bilgi ver.. Kafandaki makine nerde hangi semtte? Saticiyla temasin oldu mu? Yokasa hala ariyor musun?
    Benim tavsiyem acele etme ..ehliyetsiz de motora binme..
    Bulusmaları buradan takip edip aramiza motorsuz da katilabirsin. Sonrasinda sana daha fazla yardimci oluruz.
    Daytona kullanan abilerin var burda.. onlarda yazacaktir. Tekerin duz bassin..

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    CELİL (02.Ekim.2018), cicada (04.Ekim.2018), Mehmet A. (02.Ekim.2018), mxsrn (03.Ekim.2018), Zafer (03.Ekim.2018) Bunu beğendi.
    HAYATTA EN HAKİKİ MURŞİD İLİMDİR. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

Mkarakas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mehmet karakaş
    Cnc torna
     Regal raptor 150
     Ankara
    Beğenmiş
    3
    Beğenilmiş
    147
    Motor Ankara yaşamkentde 2014 model 9500 km de kazası Felan yokmuş 700 km önce sübap ayarına kadar yaptırmış
    Ben bakmaya gittim motora 2 aydır yatıyormuş motor çalışmadı marş basıyor ama çalışmıyordu bizde bujidendir diye düşündük takım Felan yoktu bakamadık onun dışında baktım sağına soluna herhangi birşey yoktu birde takım kapağını çalmışlar o kadar fiyat olarakta 9500 e anlaşmıştık
    Bu benim ilk chopperim deyil bundan önce truva tr250-4 vardı
    Bu aradada ehliyete kaydımı yaptırdım ehliyetsiz binmem Bi kere yakalanmıştım aklım başıma geldi ��
    CELİL (03.Ekim.2018), cicada (04.Ekim.2018), erkopaşa (02.Ekim.2018), kurt (03.Ekim.2018), Raci06 (03.Ekim.2018), Zafer (03.Ekim.2018) Bunu beğendi.

Can Duran
    Bankacı
     2015 Hyosung GV
     Antalya
    Beğenmiş
    2
    Beğenilmiş
    75
    Sevgili dostum çin malı sonuçta yine en iyisi içlerinde o ama yine de malzeme kalitesi açısından çünlilere güvenmem ben.
    CELİL (04.Ekim.2018), Raci06 (05.Ekim.2018) Bunu beğendi.

cicada - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Deniz Motör
    Hemşire
     RR Daytona (GANDALF)
     Köyceğiz / MUĞLA
    Beğenmiş
    2,025
    Beğenilmiş
    987
    Merhaba.
    Bende daytona kullanıcısıyım. Motor gayet heybetli ve gosterislidir bildiğin üzere. Yol tutuşu da gayet güzel. Seni chopper olarak tatmin edecektir. Almanı tavsiye ederim.
    2014 model ve 9500 km demişsin. Temiz bakımlı görünüyor anladığım kadarıyla fiyat ta gayet uygun. Çalışmayan bir motor olması düşündürüyor. Bir tamirci nin görmesi daha sağlıklı olacaktır.
    CELİL (04.Ekim.2018), Raci06 (05.Ekim.2018) Bunu beğendi.

Alp kaan yalçın
    Antrenör
     Regal raptor speyder 250cc
     Ordu
    Beğenmiş
    10
    Beğenilmiş
    10
    Daytona kullanım olarak regal modellerin de en rahat ettiğim ve sürüşü keyifli hissettiğim motorsiklet.Öncelikle alıcağın motorsikletin gözüne kusursuz gözükse dahi bir ustaya göstererek hamle yapmanı tavsiye ederim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    CELİL (11.Ekim.2018), cicada (10.Ekim.2018) Bunu beğendi.

Alp kaan yalçın
    Antrenör
     Regal raptor speyder 250cc
     Ordu
    Beğenmiş
    10
    Beğenilmiş
    10
    Kendi daytonamı 6000 km de aldım şuan 9 binde aldıktan sonra standart bakım harici herhangi bir masraf yaptırmadı çok şükür dediğim gibi 2. El motorlarda bu aynı olmuyor motor mekanik olarak görsel olarak benim gözümde 10 numara kesinlikle tavsiye ederim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    CELİL (11.Ekim.2018), cicada (10.Ekim.2018) Bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)