Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 33 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Muhammed Mehmet Alacacı
    Öğrenci
     RR Daytona 250(Siyah)
     Istanbul-Fatih
    Beğenmiş
    295
    Beğenilmiş
    102

Question Alınık Daytona-Spyder

İyi forumlar, ehliyetimi yeni aldım ilk motorum olarak Daytona 350 ilk tercihim olarak temiz 250-Spyder veya 250-Daytona arıyorum site içerisinde sunulacak motor önceliğim olacak, arada atacağım ilanlar içinde yorumlarınızı istiyorum. Asıl gönlümde ki Spyder temiz olarak içime sinen makine olamadığı için malum olarak sıralamam bu oldu. Teşekkürler...
    FouL (15.Ocak.2019), mxsrn (12.Ocak.2019), newmoon06tr (11.Ocak.2019), Zafer (11.Ocak.2019) Bunu beğendi.
    Konu NanoGuardian tarafından (11.Ocak.2019 Saat 12:25 ) değiştirilmiştir.

Muhammed Mehmet Alacacı
    Öğrenci
     RR Daytona 250(Siyah)
     Istanbul-Fatih
    Beğenmiş
    295
    Beğenilmiş
    102
    Bu ilan hakkında yorumlarsanız sevinirim: https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...36038990/detay
    İlan Sahibi Mesajı: "merhaba motorum sanziman sorunu yaşadığım için servisinde değişti bu arada krank silindir piston kulburator takımı conta seti de değiştirdim ve motoru 350 cc yükseltti m motoru komple 0 dan ve orjinal parçalar kullanılarak 3000 üzeri masraf yaptım şuan rodajda ara sıra alıştırma açısından kullanıyorum mekanik olarak gerekli olmayan tüm herşeyi değiştirdim motorumu gelip görüp kullanabilirsiniz sadece sanziman değiştirmedim msraftan kaçmadım bunu altını çizerek belirtmek isterim"

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,450
    Beğenilmiş
    5,742
    Alıntı NanoGuardian Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu ilan hakkında yorumlarsanız sevinirim: https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...36038990/detay
    İlan Sahibi Mesajı: "merhaba motorum sanziman sorunu yaşadığım için servisinde değişti bu arada krank silindir piston kulburator takımı conta seti de değiştirdim ve motoru 350 cc yükseltti m motoru komple 0 dan ve orjinal parçalar kullanılarak 3000 üzeri masraf yaptım şuan rodajda ara sıra alıştırma açısından kullanıyorum mekanik olarak gerekli olmayan tüm herşeyi değiştirdim motorumu gelip görüp kullanabilirsiniz sadece sanziman değiştirmedim msraftan kaçmadım bunu altını çizerek belirtmek isterim"
    Merhaba Muhammed ilndaki makine bana güven vermedi 13 bin küsür km de bir makinede bu kadar parçanın değişmesi pek mantıklı değil büyük bu bir sorun yaşamış demektir
    NanoGuardian (11.Ocak.2019), soulofheaven (23.Temmuz.2019) Bunu beğendi.

Muhammed Mehmet Alacacı
    Öğrenci
     RR Daytona 250(Siyah)
     Istanbul-Fatih
    Beğenmiş
    295
    Beğenilmiş
    102
    Anladım Celil Abi doğrudan eliyorum.
    CELİL (11.Ocak.2019) Bunu beğendi.

Zafer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Zafer Ayvaz
    makina
     🤟🤟🤟🤟🤟
     İstanbul - Beylikdüzü (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    2,684
    Beğenilmiş
    1,320
    Yinede bakmadan net birşey söylenemez muhammet bana çok yakın istersen bakabilirim yarin
    CELİL (11.Ocak.2019), NanoGuardian (11.Ocak.2019) Bunu beğendi.

Muhammed Mehmet Alacacı
    Öğrenci
     RR Daytona 250(Siyah)
     Istanbul-Fatih
    Beğenmiş
    295
    Beğenilmiş
    102
    Alıntı Zafer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yinede bakmadan net birşey söylenemez muhammet bana çok yakın istersen bakabilirim yarin
    Teklif için teşekkür ederim Celil abi öyle dediyse vardır bir bildiği

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,450
    Beğenilmiş
    5,742
    Alıntı NanoGuardian Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teklif için teşekkür ederim Celil abi öyle dediyse vardır bir bildiği
    fiyatı baktığın diğer makine gibi uygun olsaydı zaferin dediğini derdim ama fiyatıda cazip değil
    NanoGuardian (11.Ocak.2019) Bunu beğendi.

newmoon06tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ali YENİAY
    R CMSGT.
     Suzuki Intruder M-800 (Thunderbolt)
     Ankara
    Beğenmiş
    17,401
    Beğenilmiş
    2,868
    Muhammed,
    2016 Şubatında bende senin gibi ilk motorumun peşine düştüm. Spyder ile yatıp kalkıp, Türkiye çapında satılık Spyder lari ezberlemistim. Fakat Ankara'dan bir türlü düzgün bir Spyder denk gelmedi. Hiç beklemedigim bir anda Ankara il teşkilatında ki arkadaşlarımın tavsiyesi ve aragaziyla 11 aylık Daytonamın sahibi oldum. O bana alıştı ben de ona. 3-5 ay önce bir kez Spyder kullandıktan sonra, ilk göz agrim olmasininda etkisi olabilir, iyi ki Daytona almışım dedim. Şahsi tavsiyem; ikisinin üzerine oturman ve kendini hangisiyle bütünleştirebiliyorsan onun peşinden gitmen.

Daytona düşünürsen, Ankara il teşkilatından Erdem hocamın 2015 model beyaz Daytonası satılık. Ankara Grubumuzdaki herhangi birisine " En temiz motosiklet kim de? Kim üzerine çok titiz? diye sorarsan; ben dahil verecekleri cevap "Erdem hocam ve Daytonası" şeklinde cvp alırsın. Malum sitede ilanı olması lazım, bir incelemeni tavsiye ederim.

Ehliyetin hayırlı olsun, gönlündeki makinaya kavusman dileğiyle.

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    CELİL (11.Ocak.2019), NanoGuardian (11.Ocak.2019), Raci06 (12.Ocak.2019) Bunu beğendi.
    OF COURSE, AIR FORCE

Akcollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Can AKCOLLU
    İş Adamı
     .
     ANKARA
    Beğenmiş
    948
    Beğenilmiş
    598
    Ehliyetin hayırlı uğurlu olsun Muhammed. En kısa zamanda yeni motoruna kavuşman dileğimle.
    NanoGuardian (11.Ocak.2019) Bunu beğendi.

Muhammed Mehmet Alacacı
    Öğrenci
     RR Daytona 250(Siyah)
     Istanbul-Fatih
    Beğenmiş
    295
    Beğenilmiş
    102
    Alıntı newmoon06tr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Muhammed,
    2016 Şubatında bende senin gibi ilk motorumun peşine düştüm. Spyder ile yatıp kalkıp, Türkiye çapında satılık Spyder lari ezberlemistim. Fakat Ankara'dan bir türlü düzgün bir Spyder denk gelmedi. Hiç beklemedigim bir anda Ankara il teşkilatında ki arkadaşlarımın tavsiyesi ve aragaziyla 11 aylık Daytonamın sahibi oldum. O bana alıştı ben de ona. 3-5 ay önce bir kez Spyder kullandıktan sonra, ilk göz agrim olmasininda etkisi olabilir, iyi ki Daytona almışım dedim. Şahsi tavsiyem; ikisinin üzerine oturman ve kendini hangisiyle bütünleştirebiliyorsan onun peşinden gitmen.

Daytona düşünürsen, Ankara il teşkilatından Erdem hocamın 2015 model beyaz Daytonası satılık. Ankara Grubumuzdaki herhangi birisine " En temiz motosiklet kim de? Kim üzerine çok titiz? diye sorarsan; ben dahil verecekleri cevap "Erdem hocam ve Daytonası" şeklinde cvp alırsın. Malum sitede ilanı olması lazım, bir incelemeni tavsiye ederim.

Ehliyetin hayırlı olsun, gönlündeki makinaya kavusman dileğiyle.

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ankara grubundan Erkan Abi attı bana baktım bütçemin üstünde kalıyor, iyi dilekleriniz içinde teşekkür ederim inşallah toplu sürüşlere.
    newmoon06tr (11.Ocak.2019) Bunu beğendi.

Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler