Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 11 Toplam 22 Sayfadan BirinciBirinci ... 91011121321 ... SonuncuSonuncu
Toplam 212 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 110 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Eray Aksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Alıntı endroad Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kulağa hoş geliyor. Belki ve umarım orada bir araya gelir RR Antalya resmi bir törenle bedene kavuşur

Venus_V3_5580 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Süper olurdu Cemil.Keşke...Ama Haziran da sen de ben de çok yoğunuz.Hani sizin ofisi bilmiyorum ama sanırım benim izin alıp gitmem ihtimal dahilinde bile olmaz maalesef
    Raci06 (18.Nisan.2019) Bunu beğendi.
    Cahil ile sohbet etmek güçtür bilene ; Çünkü cahil ne gelirse söyler diline.

Cahille girme münakaşaya. Ya sinirini zıplatır tavana! Ya da yazık olur adabına.

endroad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cemil Taşdemir
    Grafiker
     Rx3i EVO (Melek)
     Antalya
    Beğenmiş
    3,896
    Beğenilmiş
    568
    Alıntı Eray Aksoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Süper olurdu Cemil.Keşke...Ama Haziran da sen de ben de çok yoğunuz.Hani sizin ofisi bilmiyorum ama sanırım benim izin alıp gitmem ihtimal dahilinde bile olmaz maalesef
    Saha personeli olmadığım için yüzsüzlük yapıp geçen sene zeytinli rock festivaline kaçmıştım . Bu sene de Düğün var der kaçarız Eray. Sucuklu, semaverli Hayalin gerçekleşirse biraz pataklanıcaksın söylemedi deme

CELİL (18.Nisan.2019), Eray Aksoy (18.Nisan.2019), Raci06 (18.Nisan.2019) Bunu beğendi.
    hayal edebiliyorsan yapabilirsin demektir...

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Alıntı endroad Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saha personeli olmadığım için yüzsüzlük yapıp geçen sene zeytinli rock festivaline kaçmıştım . Bu sene de Düğün var der kaçarız Eray. Sucuklu, semaverli Hayalin gerçekleşirse biraz pataklanıcaksın söylemedi deme

Oh vallahi senin durum iyiymiş.Ben izin falan alamam.Tam en yoğun döneme girerken 2-3 gün olmazsam Ahmet abi beni aforoz eder Yani aslında bir şekilde bir bahane bulup gelmeyi de çok istiyorum doğrusu.Haziran başı olacak festival.O zamana motorum yetişmez.Sanırım 15 Haziran gibi gelecek param.Motor aradım,buldum falan derken de ne kadar geçer Allah bilir ? Pataklanma işi epey bir bekleyecek maalesef.
    Raci06 (18.Nisan.2019) Bunu beğendi.

Cahille girme münakaşaya. Ya sinirini zıplatır tavana! Ya da yazık olur adabına.

newmoon06tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ali YENİAY
    R CMSGT.
     Suzuki Intruder M-800 (Thunderbolt)
     Ankara
    Beğenmiş
    17,595
    Beğenilmiş
    2,900
    Alıntı erkopaşa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kuzu ne ki kime yeter
    Bi oturuşta ben bi kuzu bi oğlak yiyorum yanında da kuru soğan
    Neyse temmuza kadar koç olur o kuzu idare ederiz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Erkan hocam, kuzunun yanında bari kuru soğan isteme, soğan pahalı

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    CELİL (18.Nisan.2019), erkopaşa (18.Nisan.2019), Raci06 (18.Nisan.2019) Bunu beğendi.
    OF COURSE, AIR FORCE

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Alıntı newmoon06tr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Patates,soğan da sılıntı yok.Kayınpederin tarlalarından birine bolca ektik.Kendi mahsülümüz.Para vermiyoruz onlara çok şükür

SM-J730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    CELİL (18.Nisan.2019), newmoon06tr (19.Nisan.2019), Raci06 (18.Nisan.2019) Bunu beğendi.

erkopaşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

erkan dülger
    Öğretmen
     Vl 800 VOLUSİA BATTALGAZİ
     Ankara/Gölbaşı Antalya/Manavgat
    Beğenmiş
    9,975
    Beğenilmiş
    4,249
    Alıntı newmoon06tr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ali Şefim soğansız olmaz borç harç da olsa 1 kilo soğan alacağız

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    CELİL (18.Nisan.2019), newmoon06tr (19.Nisan.2019), Raci06 (18.Nisan.2019) Bunu beğendi.
    “Her insan, yapmadığı tüm iyiliklerden suçludur."
    Voltaire

Ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ömer Yahşi
    End. Soğutma Sist. Satışı
     BMW R1200GS
     İstanbul - Büyükçekmece
    Beğenmiş
    10,780
    Beğenilmiş
    2,443
    Patates,soğan da sılıntı yok.Kayınpederin tarlalarından birine bolca ektik.Kendi mahsülümüz.Para vermiyoruz onlara çok şükür

Ya sen ne bedavacı biri çıktın arkadaş; kuzuyu Ankara'ya, patates - soğanı kayınpedere, festivale gelirsen kesin benzini de bize doldurtursun yok yok ben bir daha düşüneyim senin geleceğin festivallerde ben mazeret bulurum. Zaten ikimize yetmez kuzu Bir de Erkan hocamın namını duyduk pehlivan falan bu iş yaş gözüküyor...
    CELİL (18.Nisan.2019), Eray Aksoy (18.Nisan.2019), newmoon06tr (19.Nisan.2019), Raci06 (18.Nisan.2019) Bunu beğendi.
    Konuştuğun zaman sadece bildiklerini tekrar edersin, ama dinlersen, yeni şeyler öğrenebilirsin!

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Alıntı Ömer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya sen ne bedavacı biri çıktın arkadaş; kuzuyu Ankara'ya, patates - soğanı kayınpedere, festivale gelirsen kesin benzini de bize doldurtursun yok yok ben bir daha düşüneyim senin geleceğin festivallerde ben mazeret bulurum. Zaten ikimize yetmez kuzu Bir de Erkan hocamın namını duyduk pehlivan falan bu iş yaş gözüküyor...
    Abi devir hesap devri.Evlenmeden önce tüm mal varlıklarını araştırıp da evlendim Sebze,meyve nin her türlüsü yayladan bedava geliyor.Zeytin bağından da yıllık 60 litre saf sızma zeytinyağım geliyor.Kayınpeder bu yıl dükkanlardan birini de hanıma verdi.Oradan Haziran da alacağımız kira ile motor da beleşe geliyor 10 bin de bir şekilde kandırıp kendi validemden alacağım.Festivaller de yemek işini de sayenizde beleşe getirdim.Bir tek benzin kalıyor geriye ama onu da kendim karşılarım.O kadar da yüzsüzlük etmiyeyim yani

CELİL (18.Nisan.2019), newmoon06tr (19.Nisan.2019), Ömer (18.Nisan.2019), Raci06 (18.Nisan.2019), Zafer (18.Nisan.2019) Bunu beğendi.

Ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ömer Yahşi
    End. Soğutma Sist. Satışı
     BMW R1200GS
     İstanbul - Büyükçekmece
    Beğenmiş
    10,780
    Beğenilmiş
    2,443
    Abi devir hesap devri.Evlenmeden önce tüm mal varlıklarını araştırıp da evlendim Sebze,meyve nin her türlüsü yayladan bedava geliyor.Zeytin bağından da yıllık 60 litre saf sızma zeytinyağım geliyor.Kayınpeder bu yıl dükkanlardan birini de hanıma verdi.Oradan Haziran da alacağımız kira ile motor da beleşe geliyor 10 bin de bir şekilde kandırıp kendi validemden alacağım.Festivaller de yemek işini de sayenizde beleşe getirdim.Bir tek benzin kalıyor geriye ama onu da kendim karşılarım.O kadar da yüzsüzlük etmiyeyim yani

Bak ben o treni kaçırdım, bizim kayınpeder emekli devlet memuru
    Neyse başkan bize benzinde bir destek çıkar, Manavgata kadar gelmeyi başarırsak motora sepet takar şu bedava patates soğan işini geliştirip istanbulda organik diye 2 katına satarım Sermayemiz kurtulur hiç değilse.
    CELİL (18.Nisan.2019), Eray Aksoy (18.Nisan.2019), newmoon06tr (19.Nisan.2019), Raci06 (18.Nisan.2019), Zafer (18.Nisan.2019) Bunu beğendi.
    Konuştuğun zaman sadece bildiklerini tekrar edersin, ama dinlersen, yeni şeyler öğrenebilirsin!

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Alıntı Ömer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bak ben o treni kaçırdım, bizim kayınpeder emekli devlet memuru
    Neyse başkan bize benzinde bir destek çıkar, Manavgata kadar gelmeyi başarırsak motora sepet takar şu bedava patates soğan işini geliştirip istanbulda organik diye 2 katına satarım Sermayemiz kurtulur hiç değilse.
    Sen yeter ki gel.Sana hepsinin Ata Tohumunu veririm.Yıllarca keyifle ekip-biçip yersin.Başkan duyar sesinizi inşallah.Benzine bilmem ama buraya gelmeye ikna oşur inşallah ?

CELİL (18.Nisan.2019), newmoon06tr (19.Nisan.2019), Ömer (18.Nisan.2019), Raci06 (18.Nisan.2019), Zafer (18.Nisan.2019) Bunu beğendi.

Sayfa 11 Toplam 22 Sayfadan BirinciBirinci ... 91011121321 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)